XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 PTAK EWA 1981
0 KANTOR SEBASTIAN 1983
0 SKOWRONEK MACIEJ 1982
0 BODZIONY ANNA 1985
0 MIELCZAREK GRZEGORZ 1967
0 GLEGOŁA KAMILA 1983
0 PROSZOWSKI MATEUSZ 1989
0 LEŃCZUK ANNA 1981
0 ROGOZIŃSKI ARTUR 1976
0 ADAMSKI JAKUB 1984
0 LEWANDOWSKI DAMIAN 1998
0 LEWANDOWSKI DAMIAN 1998
0 REDKIEWICZ AGNIESZKA 1983
0 CHRUŚCIEL BOGDAN 1968
0 MYŚLIWIEC JAN 1965
0 DELEGIEWICZ OLGA 1978
0 SIEDCZTE MIREK 1911
0 OBLUSKI PIOTR 1975
0 OBŁUSKI PIOTR 1975
0 RAJTAR ZBIGNIEW 1959
0 KONIECZNY ANDRZEJ 1970
0 BENOWSKA DOROTA 1976
0 NOWAK KATARZYNA 1983
0 NAWAROWSKI MARCIN 1978
0 SOSZKA MATEUSZ 1987
0 TUSIŃSKA MARIOLA 1976
0 CZERCHAWSKI JANUSZ 1969
0 ŁODZIŃSKI MICHAŁ 1990
0 NOWAK MARCIN 1983
0 SZUBERT-WALENCZAK MAGDALENA 1976
0 SOCHACKI MACIEJ 1988
0 PTAK DOROTA 1972
0 KUBERSKI ANDRZEJ 1973
0 KARDAŚ ARTUR 1981
0 WASILONEK PAWEŁ 1984
0 WASILONEK CEZARY 1986
0 URBANIEC DARIUSZ 1978
0 SKAWIŃSKI TOMASZ 1981
0 BĄK MIROSŁAW 1955
0 NOWOSIELSKI MAREK 1955
0 GŁOWACKI STEFAN 1981
0 KOBYLIŃSKI MARIUSZ 1989
0 TUCZYŃSKA ANNA 1979
0 NOWAKOWSKI WIESŁAW 1956
0 SZCZEPEK ŁUKASZ 1985
0 SUROWIEC MICHAŁ 1980
0 RABIJ MAREK 1974
0 BASZEŃ KRZYSZTOF 1977
0 ŻEGOTA ŁUKASZ 1986
0 KOSTRUBIEC JAGODA 1985
0 FOLCIK MICHAŁ 1975
0 FOLCIK KAROLINA 2005
0 KACZYŃSKI RAFAŁ 1985
0 MAKOLSKI MARTIN 1976
0 KOLCZYŃSKI MICHAŁ 1959
0 GÓRNIAK JAN 1981
0 PABIAN ELŻBIETA 1968
0 STUGLIK MALWINA 2015
0 GRADEK DARIUSZ 1971
0 ROLKA SZYMON 1987
0 KULA EWA 1981
0 KRYSA HALINA 1961
0 SARNOWSKI TOMASZ 1978
0 KALKOWSKI PAWEŁ 1979
0 KRAJEWSKI MARCIN 1989
0 ŁABUZ PAWEŁ 1974
0 KACZOR MIŁOSZ 2003
0 KACZOR AURELA 1973
0 WALASZCZYK RADOSŁAW 1979
0 SADOWSKA MONIKA 1981
0 BRZOZOWSKI KAMIL 1987
0 BRZEZINA KRZYSZTOF 1979
0 LENART MARZENA 1983
0 KLEPACZ KAROLINA 1983
0 SZPULARZ ADAM 1983
0 BEZTR MIREK 1911
0 BOROŃ MATEUSZ 1991
0 JACNIACKA ANNA 1978
0 MOSKAL IZABELLA 1973
0 KLEPACZ GRZEGORZ 1983
0 KSIĄDZ KAROL 1988
0 SZCZEPANIAK SŁAWOMIR 1974
0 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ 1985
0 SOLEWSKI LUKASZ 1985
0 PIĄTEK BEATA 1983
0 LEŚNIAK MARIUSZ 1985
0 SOŁTYS KLAUDIA 1995
0 SOŁTYS MICHAŁ 1987
0 RÓŻYCKA DOROTA 1984
0 NIEMIEC DARIUSZ 1977
0 MALEWSKI ROBERT 1972
0 DEMIANIUK MAGDALENA 1978
0 PURA MIROSŁAW 1960
0 KAWECKA MAGDALENA 1982
0 NAWRAT MONIKA 1988
0 RZEPKA MAŁGORZATA 1972
0 RZEPKA TOMASZ 1969
0 SUCHARSKI KAROL 1992
0 FRĄCKOWIAK DARIUSZ 1983
0 SIEROTOWICZ ŁUKASZ 1980
0 TENDAJ DANIEL 1969
0 NOWOPOLSKI LESZEK 1977
0 GRZONKA TOMASZ 1976
0 BITKOWSKI PAWEŁ 1974
0 ŚWIECAK ROBERT 1980
0 PIECZARA BŁAŻEJ 1979
0 PATROŃSKA MAGDALENA 1993
0 BIEŃ PRZEMYSŁAW 1988
0 CHARLES XAVIER 1969
0 GAZDA TOMASZ 1988
0 RAGANOWSKI PIOTR 1985
0 BEDNARCZYK DANUTA 1956
0 PORĘBA JACEK 1971
0 MIKULSKI MATEUSZ 1988
0 BROŃCZYK ANGELIKA 1995
0 PILCH ANNA 1987
0 GAJC DAWID 1991
0 KRZESZOWSKI MARCIN 1980
0 WOJTKIEWICZ JAROSŁAW 1968
0 KOPANIA KATARZYNA 1991
0 GAJEWSKI PIOTR 1980
0 SŁOMKA JUSTYNA 1980
0 KMAK WOJCIECH 1985
0 TALAGA MICHAŁ 1977
0 MAZURKIEWICZ KRZYSZTOF 1980
0 BŁASZCZYK ZBIGNIEW 1959
0 KOPYŚCIAŃSKI MATEUSZ 1983
0 ŠALATA MARTIN 1969
0 PAZOWSKI WIESŁAW 1957
0 TOMERA STANISŁAW 1986
0 SÓJKA PAWEŁ 1958
0 SUŁEK WOJCIECH 1981
0 KOCIOŁEK MIROSŁAW 1988
0 TATAREK-KONIK AGNIESZKA 1991
0 NIERADA MARCIN 1983
0 STAWIANY MARCIN 1979
0 BOULANGE PIOTR 1976
0 KARLIKOWSKI DAWID 1989
0 LASKOWSKI RADOSŁAW 1974
0 GARUS ŁUKASZ 1981
0 JASKÓLSKI JAN 1976
0 RADZIK TOMASZ 1976
0 SANOCKI MARCIN 1988
0 NOCOŃ JAKUBA 1989
0 GRABKOWSKI ROBERT 1969
0 GREC RUDOLF 1951
0 CZARNIAK ANDRZEJ 1976
0 KRUŻEL RAFAŁ 1975
0 FRĄCKOWIAK MICHAŁ 1978
0 MATYJASEK PAULINA 1987
0 SĘDECKI PIOTR 1962
0 DZIEDZIC JULIA 1960
0 SZCZEPANIAK ALEKSANDER 1976
0 SOKOŁOWSKI KAROL 1987
0 LIS ALEKSANDRA 1996
0 MÓL KRZYSZTOF 1989
0 WUDARCZYK TOMASZ 1961
0 KRÓL ELŻBIETA 1971
0 BARTKIEWICZ LECH 1973
0 ORCZYKOWSKI DARIUSZ 1967
0 MIKULSKI ŁUKASZ 1988
0 MOKRY BASTEK 1977
0 MALINOWSKI MICHAŁ 1987
0 BUGAJNA EWA 1988
0 KOWALCZYK ANETA 1980
0 GAJEWSKA-BROŻYNA KAMILA 1985
0 KOPPLINGER GRZEGORZ 1973
0 GAWRYSZEWSKI MICHAŁ 1971
0 STEC GABRIELA 1998
0 GREDKE ROBERT 1972
0 ANZEL DAWID 1988
0 MOCCHEGIANI ANDREA 1969
0 GLEŃ NATALIA 1997
0 SZUBA MARTA 1964
0 SZWAGROWSKI TOMASZ 1963
0 SZCZERBAL AGNIESZKA 1975
0 CHMIELEWSKI ANTONI 1949
0 STAWARZ MAGDALENA 1980
0 PERLIŃSKI MIROSŁAW 1978
0 HOLIK IWONA 1979
0 GAJDEK MAJA 1998
0 SEMENOWICZ KAROLINA 2014
0 PANUŚ SANDRA 1986
0 PANUŚ HUBERT 1988
0 TABOR GRZEGORZ 1972
0 PRZYSIECKI BENEDYKT 1992
0 NOWICKI MICHAEL 1978
0 FARON AGNIESZKA 1982
0 ALIBOZEK BERNADETA 1977
0 CISZCZOŃ LUCYNA 1968
0 SKAKLUK JAN 1951
0 ROGOZIK BOGUSŁAW 1971
0 SKOCKI LESZEK 1979
0 WIECZOREK AGATA 1982
0 DYLĄG KATARZYNA 1976
0 KAZIO ALINA 1961
0 ZAKARYAN ARMEN 1989
0 ROMIK ANNA 1980
0 RUDNIK MIROSŁAW 1974
0 KOWALCZYK AGNIESZKA 1982
0 PALUCH ZOSIA 2016
0 GAWEŁEK PIOTR 1990
0 RUDNIK JUSTYNA 1999
0 BOROWIECKI ROMAN 1969
0 OGRODNIK ANNA 1983
0 RUDNIK NATALIA 1999
0 IWAŃSKI BOGUSŁAW 1977
0 POLAK BOGUSŁAWA 1962
0 MARCINKOWSKI BARTOSZ 1994
0 TRYK JULIA 2000
0 GRAJEK-KACZMAREK MONIKA 1974
0 JEDRZEJOWSKA KAROLINA 1987
0 STASZAK MACIEJ 1975
0 ROMIK MACIEJ 1979
0 GACEK KATARZYNA 1982
0 KOTARBA EDYTA 1988
0 FRĄCZEK MICHAŁ 1986
0 PROSOWIECKA SMAK KATARZYNA 1978
0 BOROŃ TOMEK 1978
0 KYRCZ BARBARA 1984
0 MACIEJCZYK KAROLINA 1984
0 GROMNIAK DOMINIKA 1990
0 PILARSKI MICHAŁ 1985
0 CICHOŃ MAGDALENA 1976
0 ŁOMIAK PIOTR 1971
0 WŁOSZCZYK-ŁOMIAK MAGDALENA 1972
0 GAJOS ANNA 1974
0 CHMIELOWSKA PAULINA 1987
0 CHMIELOWSKA KAROLINA 2016
0 SZYGENDA WALDEMAR 1963
0 MIELCZAREK DANIEL 1977
0 PISULIŃSKA EWA 1990
0 BANAS TOMASZ 1977
0 KLIMEK JAGODA 1981
0 BANAS-KLIMEK FRANCISZEK 2016
0 BANAS-KLIMEK LEON 2020
0 KACZOR BASTEK 1972
0 JANIK BEATA 1989
0 SZEFER GABRIELA 1976
0 GAWLIKOWSKA JUSTYNA 1995
0 MRÓZ TERESA 1965
0 BATKO JANUSZ 1974
0 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ 1981
0 ADAMCZYK TOMASZ 1977
0 KAMIŃSKI KRYSTIAN 1979
0 BRATEK AGNIESZKA 1976
0 RABAM MIREK 1911
0 GOŁĘBIEWICZ WOJCIECH 1995
0 MAZUR SEBASTIAN 1984
0 JANUSZ PAWEŁ 1977
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.