XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 POREDA TOMASZ 1976
0 BADZIŃSKI MACIEJ 1982
0 RESTECKI PIOTR 1979
0 BĄBSKI SZYMON 1979
0 FUCZKO MAGDALENA 1994
0 DOLATOWSKI ŁUKASZ 1980
0 DOBOSZ DARIUSZ 1969
0 OCHWAT ADAM 1991
0 PRUSZKOWSKI MARIUSZ 1972
0 ZIĘBA ŚLADOWSKA AGATA 1981
0 WYRZYKOWSKA KATARZYNA 1985
0 GALANTY JACEK 1959
0 WOLSKA BARBARA 1979
0 LUDWINEK WIESŁAW 1957
0 KLOCH ANETA 1981
0 GANCZEWSKA BEATA 1975
0 ŻWIRECKI ŁUKASZ 1997
0 TONDEL KRZYSZTOF 1982
0 KAPSA KACPER 1986
0 DUTKIEWICZ-GAJOS RENATA 1956
0 TALARCZYK-WIECZOREK KAROLINA 1979
0 SYKUT ALICJA 1984
0 HOŁUJ ANDRZEJ 1966
0 MAĆKOWIAK KRZYSZTOF 1982
0 PAŹDZIOR WOJCIECH 1981
0 BABIUCH MAGDA 1983
0 ZAWADKA DARIUSZ 1977
0 KORYCKI KRZYSZTOF 1984
0 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ 1978
0 DĄBAL MARCIN 1981
0 SZOSTAK RENATA 1965
0 LISZKA ILONA 1975
0 DZIUBAN ŁUKASZ 1981
0 KOWALCZYK ANNA 1974
0 JASIURKOWSKI ROBERT 1974
0 KARAWACKI GRZEGORZ 1989
0 SOBCZAK MATEUSZ 1987
0 WIERZCHOWIAK KAROLINA 1992
0 FRYCZ SEBASTIAN 1971
0 FRYCZ WOJCIECH 1980
0 KULITA ELŻBIETA 1972
0 SIKORA ANETA 1978
0 DEMCZAR JACEK 1972
0 KAJDAS BEATA 1975
0 TRZÓSŁO TOMASZ 1987
0 KOZIOŁ MARCIN 1987
0 SIKORA AGNIESZKA 2008
0 LISIECKI TOMASZ 1990
0 MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA 1972
0 ZDEBSKI DAMIAN 1993
0 ZDEBSKA ALICJA 1993
0 ZDEBSKA MARIOLA 1973
0 RUSIN ANTONI 2012
0 RUSIN FILIP 2015
0 LEDWOŃ ANETA 1975
0 LEDWOŃ JAKUB 1977
0 JASTRZĘBSKA-DEMCZAR ANETA 1974
0 LASOŃ MAGDALENA 1979
0 TOMASIK GRAŻYNA 1969
0 TOMASIK BOGUSŁAW 1969
0 WRÓBLEWSKI TOMASZ 1979
0 DANIELAK MICHAŁ 1976
0 FRĄC DARIUSZ 1974
0 ZIMOWSKI ROBERT 1964
0 CHOCHOŁ DANIEL 1992
0 KUNKA PIOTR 1983
0 JĘDRZEJEWSKI ROMAN 1973
0 MORKISZ KRYSTIAN 1979
0 BOROŃ LUIZA 1978
0 WIECZOREK ANNA 2000
0 PIECHOWKA. BERNARDETA 1974
0 MYŚLIWSKA KINGA 1986
0 DEC MAŁGORZATA 1984
0 PALUCH SEBASTIAN 1977
0 CICHOŃ KONRAD 1997
0 STAJER MAŁGORZATA 1971
0 NOWAK KAROLINA 1991
0 WAWRZYNIAK MARTA 1993
0 KAŹMIERCZAK KRYSTIAN 1996
0 KOLANO AGNIESZKA 1981
0 KLIMKIEWICZ JAKUB 1982
0 IWAN PIOTR 1982
0 GRUSZKA MATEUSZ 1987
0 KONARSKI MACIEJ 1980
0 TRUCHAN MARIUSZ 1976
0 KASZA MARIUSZ 1990
0 WASZAK RAFAŁ 1988
0 MODLIŃSKI MARCIN 1978
0 BRODŁO ZBIGNIEW 1981
0 PISKORSKI ROBERT 1969
0 SMOLAREK PRZEMYSŁAW 1982
0 SITKO ADAM 1992
0 SITKO ELŻBIETA 1989
0 PACZUSZKA ANNA 1985
0 MRUSZCZYK JACEK 1976
0 MODLIŃSKI ŁUKASZ 1980
0 ŻUCZEK PATRYK 1982
0 GĄSIOREK PAWEŁ 1989
0 MODLIŃSKA KINGA 1981
0 CYRNY RAFAŁ 1977
0 OLEJARZ DANIEL 1987
0 DZIAŁOWSKI DARIUSZ 1977
0 BODZEK PIELA JOANNA 1989
0 PIELA ARTUR 2011
0 HEROK RENATA 1983
0 MACIOSZEK KRYSTYNA 1987
0 GRZEBIENIEWSKI STANISŁAW 1992
0 SŁOMKA ADRIAN 1988
0 ROGACZEWSKI KAMIL 1994
0 TYMCZYSZYN PAWEŁ 1973
0 TYMCZYSZYN MIROSŁAW 2003
0 WÓJCIUK PAWEŁ 1986
0 DEC MIROSŁAW 1977
0 BAHR MARZENA 1986
0 WITEK SYLWIA 1977
0 HOOG WIOLETA 1982
0 KACZKIEWICZ DAMIAN 1974
0 DANIELEWSKA MAGDALENA 1976
0 KORYCKA MAŁGORZATA 1987
0 BENABDELLAH MOUNA 1981
0 KOPEĆ MATEUSZ 1991
0 LEŚNIAK MARCIN 1991
0 JOŃSKA LILIANA 2009
0 JOŃSKA JAŚMINA 2016
0 STACHYRA BARTŁOMIEJ 1994
0 PAJĄK ŁUKASZ 1979
0 TOMASZEWSKI ADRIAN 1988
0 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ 1971
0 MOSIŃSKI MICHAŁ 1985
0 KAPAŁKA ADRIAN 1978
0 KAPAŁKA AGNIESZKA 1979
0 ZMARZLY BEATA 1968
0 BOREK EWA 1979
0 SPALIŃSKA KAMILA 1978
0 GRAJEWSKI ARTUR 1982
0 KOPEĆ SEBASTIAN 1988
0 KOPEĆ KRYSTIAN 1994
0 WECHMAN PRZEMYSŁAW 1969
0 STAŃCZYK ANDRZEJ 1960
0 KORZENIOWSKA-SOBCZUK ANNA 1972
0 STROŃSKA AGNIESZKA 1973
0 KRAWCZYK WOJCIECH 1969
0 FEDOR ONDREJ 1969
0 TOMÁŠOVÁ HEDVIGA 1973
0 TARASEK WOJCIECH 1993
0 STANO GRZEGORZ 1967
0 KUŚMIERZ GRZEGORZ 1979
0 WOŹNIAK REMIGIUSZ 1976
0 ARTYKIEWICZ-WOŹNIAK ANITA 1975
0 ŁAKOMY WALDEMAR 1959
0 PANKIEWICZ PAULINA 1980
0 KALETA ANNA 1984
0 JAŃCZYK PAWEŁ 1980
0 SZAŁABSKI MAREK 1962
0 ŁUKASIK PIOTR 1972
0 SIWEK WOJCIECH 1994
0 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 1983
0 GÓRKA JOLANTA 1978
0 GÓRKA BOGUSLAW 1975
0 SADOWSKI MICHAŁ 1988
0 PAŁASZ HENRYK 1962
0 KIBAŁA DARIUSZ 1971
0 SZEWCZYK BARBARA 1971
0 MANIAKOWSKA AGNIESZKA 1980
0 KACZMAREK MICHAŁ 1986
0 KACZMAREK ANGELIKA 1985
0 KUBIK MACIEJ 1996
0 JASIŃSKA MAGDALENA 1974
0 CENDER MAGDALENA 1978
0 KOWALCZYK MAGDALENA 1989
0 KOWALCZYK DARIUSZ 1978
0 PERYKASZA. PAWEŁ 1981
0 KOSNO PIOTR 1972
0 DUTCHER PAIGE 1996
0 CZOGAŁA PAWEŁ 1989
0 MINOROWSKI MACIEJ 1984
0 JABŁOŃSKI JAKUB 1999
0 KALAVSKY JULIUS 1976
0 WOJCIECHOWICZ LESZEK 1983
0 GRUNTOWSKI MATEUSZ 1984
0 SALAMON ARKADIUSZ 1975
0 KRIŠTANOVÁ MAHULIENA 1972
0 OLEKSIEWICZ MAURYCY 1982
0 NIEDUZIAK MARCIN 1979
0 WŁODARSKA MAGDALENA 1977
0 GAJOS DANIEL 1978
0 STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA 1983
0 SEMENIUK MARZENA 1984
0 STAŃCZYK MAREK 1971
0 JANIK MATEUSZ 1988
0 ZEBROWSKA ELZBIETA 1965
0 ZAWADA. MARTA 1991
0 PIĄTEK RAFAŁ 1983
0 DETTLAFF PATRYCJA 1983
0 PISAREK RAFAŁ 1991
0 PTAK TOMASZ 1982
0 SWĘDZIOŁ ROBERT 1971
0 KROK SŁAWOMIR 1973
0 LACHOR KRZYSZTOF 1994
0 ORNACKA MAGDALENA 1989
0 POTONIEC MARTA 1988
0 BOŻEK MAJA 2015
0 PLEWA JERZY 2012
0 CZYŻEWSKA AGNIESZKA 1982
0 GATKOWSKI DARIUSZ 1978
0 SOROCZYŃSKA GOSIA 1975
0 HANC HUBERT 2002
0 KIERCZYŃSKA WIOLETTA 1976
0 POLNIK RAFAŁ 1988
0 WIKTORSKA MAJA 2011
0 WIKTORSKA KAROLINA 2015
0 SAYARET AURÈLE 1989
0 ALTMAN RAPHAEL 1990
0 SAMOLEWICZ PAWEŁ 1980
0 MURZYN BOGUSŁAW 1975
0 NIEZNANY MIREK 1971
0 NOR MIREK 1911
0 LASKOWSKA KAMILA 1990
0 DZIERLĘGA PIOTR 1988
0 BUŁAWA GRZEGORZ 1976
0 ORZYSZEK ROKSANA 1989
0 LIK MICHAŁ 1983
0 BOGUSZEWSKI RAFAŁ 1992
0 SZYROCKI KRZYSZTOF 1984
0 NAJDUK DANIEL 1985
0 ZAJĄC PAWEŁ 1985
0 NAJDUK JAKUB 2008
0 CABAŃSKA DOROTA 1979
0 MATUSIEWICZ KAROLINA 1978
0 WOLF MICHAŁ 1991
0 MIKOŁAJCZYK MIREK 1971
0 MIROSŁAW ERNEST 1975
0 KIELASZEWSKI KAROL 1986
0 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 1982
0 FLOREK BEATA 1982
0 FLOREK TOMASZ 1978
0 JARACZ KRYSTIAN 1996
0 PĄGOWSKI ANDRZEJ 1973
0 BOROWIEC MARIUSZ 1973
0 PAPIERNIK JANUSZ 1967
0 ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 1986
0 FILIPEK PRZEMYSŁAW 1980
0 UCHEREK KAZIMIERZ 1970
0 UCHEREK KINGA 1977
0 UCHEREK KACPER 2002
0 UCHEREK KRYSTYNA 2011
0 KUŚMIDER MICHAŁ 1974
0 NAPIERAŁA MARCIN 1980
0 WOJTAS ADRIAN 1994
0 AUTINC MIREK 1911
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.