XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
2389 MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA 1972
579 ZDEBSKI DAMIAN 1993
2374 ZDEBSKA ALICJA 1993
2373 ZDEBSKA MARIOLA 1973
2371 RUSIN ANTONI 2012
2372 RUSIN FILIP 2015
979 LEDWOŃ ANETA 1975
980 LEDWOŃ JAKUB 1977
2037 JASTRZĘBSKA-DEMCZAR ANETA 1974
205 LASOŃ MAGDALENA 1979
2038 TOMASIK GRAŻYNA 1969
2039 TOMASIK BOGUSŁAW 1969
582 WRÓBLEWSKI TOMASZ 1979
581 DANIELAK MICHAŁ 1976
981 FRĄC DARIUSZ 1974
1817 ZIMOWSKI ROBERT 1964
1815 CHOCHOŁ DANIEL 1992
982 KUNKA PIOTR 1983
1439 JĘDRZEJEWSKI ROMAN 1973
596 MORKISZ KRYSTIAN 1979
984 BOROŃ LUIZA 1978
1448 WIECZOREK ANNA 2000
2375 PIECHOWKA. BERNARDETA 1974
2050 MYŚLIWSKA KINGA 1986
983 DEC MAŁGORZATA 1984
585 CICHOŃ KONRAD 1997
985 STAJER MAŁGORZATA 1971
2040 NOWAK KAROLINA 1991
986 WAWRZYNIAK MARTA 1993
987 KAŹMIERCZAK KRYSTIAN 1996
990 KOLANO AGNIESZKA 1981
2042 KLIMKIEWICZ JAKUB 1982
2041 IWAN PIOTR 1982
988 GRUSZKA MATEUSZ 1987
206 KONARSKI MACIEJ 1980
989 TRUCHAN MARIUSZ 1976
1816 KASZA MARIUSZ 1990
207 WASZAK RAFAŁ 1988
35 MODLIŃSKI MARCIN 1978
1449 BRODŁO ZBIGNIEW 1981
1444 PISKORSKI ROBERT 1969
1445 SMOLAREK PRZEMYSŁAW 1982
1443 SITKO ADAM 1992
2378 SITKO ELŻBIETA 1989
586 PACZUSZKA ANNA 1985
36 MRUSZCZYK JACEK 1976
1446 MODLIŃSKI ŁUKASZ 1980
208 ŻUCZEK PATRYK 1982
209 GĄSIOREK PAWEŁ 1989
1447 MODLIŃSKA KINGA 1981
1442 CYRNY RAFAŁ 1977
1440 OLEJARZ DANIEL 1987
2376 DZIAŁOWSKI DARIUSZ 1977
2377 BODZEK PIELA JOANNA 1989
3009 PIELA ARTUR 2011
992 HEROK RENATA 1983
34 MACIOSZEK KRYSTYNA 1987
991 GRZEBIENIEWSKI STANISŁAW 1992
1441 SŁOMKA ADRIAN 1988
210 ROGACZEWSKI KAMIL 1994
1672 TYMCZYSZYN PAWEŁ 1973
2044 TYMCZYSZYN MIROSŁAW 2003
587 WÓJCIUK PAWEŁ 1986
2380 BAREŁA DOROTA 1986
2379 BAREŁA LENA 2015
212 DEC MIROSŁAW 1977
998 BAHR MARZENA 1986
997 WITEK SYLWIA 1977
996 HOOG WIOLETA 1982
994 KACZKIEWICZ DAMIAN 1974
995 DANIELEWSKA MAGDALENA 1976
2381 KORYCKA MAŁGORZATA 1987
211 BENABDELLAH MOUNA 1981
588 KOPEĆ MATEUSZ 1991
999 LEŚNIAK MARCIN 1991
3010 JOŃSKA LILIANA 2009
2382 JOŃSKA JAŚMINA 2016
589 STACHYRA BARTŁOMIEJ 1994
213 PAJĄK ŁUKASZ 1979
1000 TOMASZEWSKI ADRIAN 1988
214 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ 1971
591 MOSIŃSKI MICHAŁ 1985
1011 KAPAŁKA ADRIAN 1978
1010 KAPAŁKA AGNIESZKA 1979
2383 ZMARZLY BEATA 1968
1453 BOREK EWA 1979
1014 SPALIŃSKA KAMILA 1978
1009 GRAJEWSKI ARTUR 1982
1008 KOPEĆ SEBASTIAN 1988
1003 KOPEĆ KRYSTIAN 1994
1002 WECHMAN PRZEMYSŁAW 1969
2387 STAŃCZYK ANDRZEJ 1960
1001 KORZENIOWSKA-SOBCZUK ANNA 1972
2045 STROŃSKA AGNIESZKA 1973
593 KRAWCZYK WOJCIECH 1969
1673 FEDOR ONDREJ 1969
2049 TOMÁŠOVÁ HEDVIGA 1973
2386 TARASEK WOJCIECH 1993
2046 STANO GRZEGORZ 1967
1819 KUŚMIERZ GRZEGORZ 1979
2385 WOŹNIAK REMIGIUSZ 1976
2384 ARTYKIEWICZ-WOŹNIAK ANITA 1975
1004 ŁAKOMY WALDEMAR 1959
215 PANKIEWICZ PAULINA 1980
1007 KALETA ANNA 1984
1006 JAŃCZYK PAWEŁ 1980
217 SZAŁABSKI MAREK 1962
1015 ŁUKASIK PIOTR 1972
218 SIWEK WOJCIECH 1994
216 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 1983
1012 GÓRKA JOLANTA 1978
1013 GÓRKA BOGUSLAW 1975
595 SADOWSKI MICHAŁ 1988
2388 PAŁASZ HENRYK 1962
1454 KIBAŁA DARIUSZ 1971
2390 SZEWCZYK BARBARA 1971
1016 MANIAKOWSKA AGNIESZKA 1980
1455 KACZMAREK MICHAŁ 1986
1459 KACZMAREK ANGELIKA 1985
1820 KUBIK MACIEJ 1996
1456 JASIŃSKA MAGDALENA 1974
1457 CENDER MAGDALENA 1978
1458 KOWALCZYK MAGDALENA 1989
2051 KOWALCZYK DARIUSZ 1978
37 PERYKASZA. PAWEŁ 1981
597 KOSNO PIOTR 1972
1821 DUTCHER PAIGE 1996
599 CZOGAŁA PAWEŁ 1989
598 JABŁOŃSKI JAKUB 1999
223 KALAVSKY JULIUS 1976
222 WOJCIECHOWICZ LESZEK 1983
38 GRUNTOWSKI MATEUSZ 1984
220 SALAMON ARKADIUSZ 1975
600 KRIŠTANOVÁ MAHULIENA 1972
221 OLEKSIEWICZ MAURYCY 1982
1018 NIEDUZIAK MARCIN 1979
226 WŁODARSKA MAGDALENA 1977
224 GAJOS DANIEL 1978
225 STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA 1983
1019 SEMENIUK MARZENA 1984
1020 STAŃCZYK MAREK 1971
227 JANIK MATEUSZ 1988
2391 ZEBROWSKA ELZBIETA 1965
1021 ZAWADA. MARTA 1991
228 PIĄTEK RAFAŁ 1983
229 DETTLAFF PATRYCJA 1983
601 PISAREK RAFAŁ 1991
602 PTAK TOMASZ 1982
230 SWĘDZIOŁ ROBERT 1971
233 KROK SŁAWOMIR 1973
231 LACHOR KRZYSZTOF 1994
1460 ORNACKA MAGDALENA 1989
2052 POTONIEC MARTA 1988
2393 BOŻEK MAJA 2015
2392 PLEWA JERZY 2012
40 CZYŻEWSKA AGNIESZKA 1982
604 GATKOWSKI DARIUSZ 1978
1023 SOROCZYŃSKA GOSIA 1975
1822 HANC HUBERT 2002
2053 KIERCZYŃSKA WIOLETTA 1976
232 POLNIK RAFAŁ 1988
3011 WIKTORSKA MAJA 2011
2394 WIKTORSKA KAROLINA 2015
1461 SAYARET AURÈLE 1989
1462 ALTMAN RAPHAEL 1990
1674 SAMOLEWICZ PAWEŁ 1980
1024 MURZYN BOGUSŁAW 1975
2781 NIEZNANY MIREK 1971
0 NOR MIREK 1911
0 LASKOWSKA KAMILA 1990
0 DZIERLĘGA PIOTR 1988
2625 BUŁAWA GRZEGORZ 1976
1476 ORZYSZEK ROKSANA 1989
0 LIK MICHAŁ 1983
1263 BOGUSZEWSKI RAFAŁ 1992
0 SZYROCKI KRZYSZTOF 1984
640 NAJDUK DANIEL 1985
263 ZAJĄC PAWEŁ 1985
2431 NAJDUK JAKUB 2008
0 CABAŃSKA DOROTA 1979
605 MATUSIEWICZ KAROLINA 1978
1064 WOLF MICHAŁ 1991
0 MIKOŁAJCZYK MIREK 1971
54 MIROSŁAW ERNEST 1975
0 KIELASZEWSKI KAROL 1986
2067 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 1982
2059 FLOREK BEATA 1982
2058 FLOREK TOMASZ 1978
0 JARACZ KRYSTIAN 1996
1681 PĄGOWSKI ANDRZEJ 1973
2398 BOROWIEC MARIUSZ 1973
2434 PAPIERNIK JANUSZ 1967
2057 ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 1986
0 FILIPEK PRZEMYSŁAW 1980
2397 UCHEREK KAZIMIERZ 1970
2396 UCHEREK KINGA 1977
2395 UCHEREK KACPER 2002
2470 UCHEREK KRYSTYNA 2011
0 KUŚMIDER MICHAŁ 1974
290 NAPIERAŁA MARCIN 1980
2056 WOJTAS ADRIAN 1994
0 AUTINC MIREK 1911
246 MATERNA ROMAN 1967
1096 DROŻDŻOWSKI MAREK 1983
47 BĄDZIUL DOROTA 1983
0 ŁOPUCH MICHAŁ 1999
247 KUNCEWICZ SŁAWOMIR 1976
0 CZARNY MIREK 1911
616 MALINA-PACHACZ MAŁGORZATA 1985
1109 JÓZEFCZYK JUSTYNA 1980
635 TIAHNYBOK PAWEŁ 1972
46 ALBIŃSKI TOMASZ 1978
248 ARAK TOMASZ 1979
1103 PIELA NATALIA 1980
0 DŁUGOŁĘCKI KONRAD 1978
0 SIEMIŃSKI MICHAŁ 1982
2406 HAŁACZKIEWICZ LENA 2013
2405 HAŁACZKIEWICZ DANIEL 1986
2404 KRAKOWSKI JERZY PIOTR 1963
245 HERCOG JAREK 1976
1105 WOJCIECHOWSKA ANNA 1971
1148 BALCZYŃSKA ANNA 1984
1463 GRODECKI DOMINIK 1997
45 DARCHUK OLEKSANDR 1978
340 GAWLAK TOMASZ 1984
1037 GARNCARZ LUCYNA 1983
0 PLATNIK MIREK 1911
1826 DUNAL PAWEŁ 1985
1036 JĘDRZEJCZAK ANNA 1968
1035 KUCHARSKI ADAM 1979
615 KUJAWSKA AGNIESZKA 1977
614 NOWAK DOMINIK 1985
0 UHRIN STANISLAV 1981
2413 MALEC SYLWESTER 1997
0 SZCZUREK PAWEŁ 1978
1034 RĄCZKOWSKI GRZEGORZ 1983
0 STOMPEL EWELINA 1990
613 SZYMURA WOJCIECH 1973
0 GONDEK KRZYSZTOF 1972
1033 KOPERSKI DOMINIK 1980
1025 SZYMURA IZABELA 1976
0 POSZELĘŻNY JERZY 1973
1026 KOPERSKI MACIEJ 1972
249 ZBOROWSKI KAZIMIERZ 1967
637 TCHOŃ TOMASZ 1984
2066 KOIS KAROLINA 1994
1489 SCHMIDT JACEK 1966
244 PRZYBYSZ RYSZARD 1968
612 BASIŃSKI MICHAŁ 1975
44 CHOJECKI PAWEŁ 1971
Przejdź do strony:

Copyright © 2022 by ISW.
All Rights Reserved.