XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 BIAŁEK TOMASZ 1975
0 SIDORCZUK-KUMOSA DOROTA 1974
0 KLIMEK DOROTA 1979
0 REJ MIROSŁAW 1984
0 JANKOWSKI ANDRZEJ 1985
0 BISEK MAREK 1962
0 BALCERZAK KRYSIA 1978
0 BALCERZAK MARIUSZ 1976
0 WINIARCZYK-JADACH BEATA 1978
0 ISKRA ARKADIUSZ 1977
0 WIERZBICKA MAJA 2004
0 WIERZBICKA DOMINIKA 1976
0 FLORCZAK SYLWIA 1974
0 FUS WOJCIECH 1974
0 JAKUSZEK KRZYSZTOF 1975
0 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA 1976
0 KRAWCZYK-GORBATIUK ANNA 1981
0 WORETA SEBASTIAN 1977
0 BARTOSIK MICHAŁ 1989
0 KONEFAŁ GRZEGORZ 1982
0 SMACZNY BARTŁOMIEJ 1986
0 KONEFAŁ PAWEŁ 2005
0 BRZESKI MIROSŁAW 1982
0 STRAMA ADAM 1981
0 BARCZYK-STRAMA JUSTYNA 1980
0 CISZEK URSZULA 1989
0 BRYCHCY WIOLETA 1971
0 SURZYN ALEKSANDRA 1991
0 JAWORSKI KRZYSIEK 1981
0 GĄCIARZ MACIEJ 1995
0 KAJDER JANUSZ 1971
0 HOLONA WOJCIECH 1967
0 BOCHNIARZ MARCIN 1981
0 RYBKA DARIUSZ 1969
0 SOSZYŃSKI WOJTEK 1975
0 SCHABOWSKI TOMASZ 1984
0 SALIŃSKI BARTOSZ 1985
0 MOLCZYK PAWEŁ 1972
0 WĄDOŁOWSKI MARCIN 1978
0 ŚLUSARCZYK KAROLINA 1990
0 MASZTALERUK JĘDRZEJ 1997
0 BRODOWSKI SZYMON 1995
0 RUSEK JAKUB 1978
0 LEŚNIAK MARIAN 1947
0 MROZEK MAGDALENA 1995
0 FAJ SYLWIA 1977
0 BODZIONY MATEUSZ 1982
0 BODZIONY JAKUB 1984
0 KALOCIŃSKI DAWID 1976
0 REICHERT ŁUKASZ 1980
0 KOŁODZIEJ ROMAN 1978
0 OLSZOWSKI KRYSTIAN 1996
0 HYŻY PIOTR 1980
0 ZYGMUNT JAKUB 1991
0 STELMACH ZBIGNIEW 1960
0 KOTARBA MAŁGORZATA 1984
0 SCHABOWSKA NATALIA 1985
0 SZCZESZEK ŁUKASZ 1980
0 KULESZA PAWEŁ 1990
0 STEFANOWSKI DOMINIK 1986
0 KAROL CHEREŹNIAK KAROL CHEREŹNIAK 1988
0 JAKUSZEK PAWEŁ 1979
0 KOWALCZYK ROBERT 1976
0 KOPROWSKA HONORATA 1987
0 KARCZEWSKA JUSTYNA 1987
0 DOBRZYŃSKI FELIKS 1967
0 WOJNAROWSKI PIOTR 1973
0 KOLOCH JÓZEF 1972
0 SULIGA WIOLETTA 1982
0 SZELIGA AGNIESZKA 1971
0 MAŁOLEPSZY DAMIAN 1983
0 MROWCA MARIA 1972
0 AUGUSTYŃSKI PIOTR 1972
0 BRZOZOWSKI LESZEK 1955
0 BORKOWSKI DANIEL 1995
0 KOGUT JERZY 1966
0 MARUSIA MICHAŁ 1993
0 MICHALIK ARTUR 1983
0 DZIKOWSKA MARIA 1957
0 FLORYS DOMINIK 1988
0 MORAŃSKI MARCIN 1984
0 SOLARSKI SERGIUSZ 1981
0 MITAL ARTUR 1981
0 BALICKI JACEK 1963
0 KALISKI SŁAWOMIR 1988
0 CIULIŃSKA IWONA 1983
0 MIERZWIŃSKI MARCIN 1997
0 PRZEWORSKA BASIA 1981
0 KLECZYŃSKA WIOLETTA 1975
0 OSUCH ROBERT 1969
0 OSUCH AGNIESZKA 1970
0 SZTABA DARIUSZ 1986
0 KAPERA JAKUB 1991
0 OSUCH GRZEGORZ 1999
0 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999
0 TARAS MARCIN 1982
0 DETKO GRZEGORZ 1969
0 ROGOWIEC PAWEŁ 1966
0 PALUCH GRZEGORZ 1985
0 ŻARKIEWICZ JERZY 1981
0 BRDEJ KONRAD 1995
0 SZYMANOWICZ MARCIN 1979
0 ZAGÓRSKI KRZYSZTOF 1980
0 WOLAK DANUTA 1962
0 KONCA BEATA 1974
0 MARSZAŁEK MARCIN 1986
0 KONCA MARIUSZ 1972
0 KONCA ALEKSANDER 2002
0 KRAWCZYK MATEUSZ 1993
0 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ 1962
0 PRAŻNOWSKI SERGIUSZ 1989
0 PIECHOWSKI SYLWESTER 1970
0 CZYSZCZON BOGDAN 1973
0 LIZAK DOMINIK 1982
0 LEWICKA ELŻBIETA 1975
0 GACEK KATARZYNA 1979
0 FRĄCZEK LEON 2016
0 TOCZEK MICHAŁ 2001
0 ŚWIRGOŃ ADAM 1994
0 KADULA TOMASZ 1978
0 KOSTYRA KRZYSZTOF 1968
0 DYDA TOMASZ 1974
0 PŁOSKONKA JAKUB 1992
0 NOWOTNY MARIAN 1950
0 DYDA JAKUB 2004
0 KUNCEWICZ DARIUSZ 1970
0 BIELECKI WOJCIECH 2005
0 SZTUKA ŁUKASZ 1980
0 KŁÒDKIEWICZ WALDEMAR 1979
0 KYRCZ MIROSŁAW 1981
0 KWIATEK ALEKSANDRA 1991
0 DĄBROWSKI TOMASZ 1987
0 CIĄGŁO LENA 2013
0 SITKO KRYSTYNA 1974
0 NOWAK PATRYK 1979
0 CELIŃSKI ROBERT 1973
0 KYRCZ JOANNA 2017
0 ŁUKIJANIUK BARTOSZ 1981
0 GUZOWSKI DARIUSZ 1969
0 ŻUREK MICHAŁ 1985
0 DOBIJA ANDRZEJ 1961
0 KREROWICZ GRZEGORZ 1971
0 KWIATEK TOMASZ 1982
0 ZDONEK JAROSŁAW 1974
0 ZUBA RAFAŁ 1994
0 STADNIK WOJCIECH 1971
0 MIZIA RYSZARD 1969
0 BENIOWSKI ANDRZEJ 1984
0 STADNIK RENATA 1971
0 SALIŃSKA IWONA 1995
0 HRUBY ANNA 1998
0 PASTOR KAMIL 1985
0 GAWIN MAREK 1988
0 PAPIERZ PAWEŁ 1994
0 ZEMBACZYŃSKI GRZEGORZ 1993
0 TOCZEK MATEUSZ 1999
0 MAZUR KAMIL 1985
0 WITCZAK ADAM 1984
0 CHOJNACKI MIKOŁAJ 1978
0 PASECKA SYLWIA 1975
0 BROTOŃ MACIEK 2012
0 WYPYCH MATEUSZ 1985
0 SUSOŁ ARKADIUSZ 1985
0 ZAJAC TOMASZ 1976
0 SELKE RADOSŁAW LUCJAN 1985
0 JUSZCZYK MAŁGORZATA 1975
0 TERLECKI MARCIN 1973
0 KRYSZCZUK ADRIAN 1988
0 CIOCH MARCIN 1981
0 MALINOWSKI MATEUSZ 1981
0 OPIELA PAWEŁ 2003
0 OPIELA KATARZYNA 2007
0 PURGAL MAGDALENA 1982
0 HOPEJ SZYMON 2017
0 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA 1969
0 GAŁKA JOANNA 1970
0 WOJTYŁA BARBARA 1995
0 POCHYLSKI DOMINIK 1972
0 NICIEJA ANNA 1981
0 LESZCZYŃSKI CEZARY 1970
0 DUDZIAK JADWIGA 1978
0 SKOCZEK SYLWIA 1984
0 ZAJĄC ROBERT 1975
0 GÓRKA IZABELA 2006
0 TOMKIEWICZ MONIKA 1976
0 ŁOPUCH ALEKSANDRA 2000
0 ZACZYK-ŁOPUCH EWA 1967
0 OLIWA EDWARD 1961
0 PRZYBYLSKI TOMASZ 1985
0 POŚPIECH ANNA 1985
0 POŚPIECH PAWEŁ 1979
0 KUŁAKOWSKA MONIKA 1983
0 KOWAL TOMASZ 1976
0 BŁACHNO KATARZYNA 1975
0 KUPIS DIANA 1994
0 SZYMAŃSKA DOMINIKA 1997
0 SZYMAŃSKI FILIP 1996
0 BENISZ MICHAŁ 1995
0 BENISZ KLAUDIA 1995
0 SŁOWIK MAREK 1985
0 SŁOWIK KORA 1988
0 DOBROWOLSKI GRZEGORZ 1982
0 PRZEDWEEKENDOWY MIREK 1911
0 AMBNIŻONY MIREK 1911
0 WENC TOMASZ 1976
0 CIEŚLA ARTUR 1981
0 CZARNECKI ADRIAN 1978
0 KLOCH DAWID 1978
0 KUPKA DAWID 1987
0 KAROLEWICZ ANNA 1993
0 KOŁKOWSKI PRZEMYSŁAW 1979
0 NOWOCIŃSKA NELLY 2007
0 NOWOCIŃSKA LILLY 2008
0 NOWOCIŃSKA ZUZANNA 2008
0 JUSZCZYK MAŁGOŚIA 1975
0 SZCZEPOCKI ANDRZEJ 1970
0 JĘDRZEJOWSKA KAROLINKA 1987
0 SIEMIESZ PAWEŁ 1991
0 CZARNY MARIUSZ 1978
0 BOJANOWSKI MICHAŁ 1981
0 VOLKOV VIKTOR 1989
0 KRYSKE MARIUSZ 1982
0 MALLEK WIKTORIA 1996
0 WĄTROBA MAREK 1980
0 KALINOWSKI DANIEL 1982
0 JAWORSKI RADOSŁAW 1987
0 ŁABĘDZKI MICHAŁ 1974
0 ZACZYŃSKA DAGMARA 1983
0 JACKIEWICZ WALDEMAR 1969
0 ROBAK TOMASZ 1982
0 SKOCZYLAS PAWEŁ 1983
0 OPIELA MIROSŁAW 1972
0 CHLIPAŁA MARCIN 1984
0 SZYMAŃSKI MARIUSZ 1983
0 JAROSZ ARTUR 1979
0 GROCHOWSKI MAREK 1970
0 POLAK JACEK 1980
0 FRASZCZYŃSKI NORBERT 1980
0 DYBCZAK TOMASZ 1974
0 MAZUR MARIUSZ 1983
0 ZNAMIROWSKA MAGDALENA 1978
0 SULIK MACIEJ 1993
0 ŁĘCKI PIOTR 1981
0 JUSZCZYK ANDRZEJ 1957
0 JAGUSIAK ŁUKASZ 1988
0 TOKARCZYK KONRAD 1992
0 MOTŁOCH PIOTR 1982
0 JAROSZ KACPER 2004
0 JASTRZAB-STANDERSKA JOANNA 1980
0 LABUDA MAREK 1966
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.