XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
1546 KRAWCZYK-GORBATIUK ANNA 1981
1232 WORETA SEBASTIAN 1977
1235 BARTOSIK MICHAŁ 1989
1540 KONEFAŁ GRZEGORZ 1982
1233 SMACZNY BARTŁOMIEJ 1986
2172 KONEFAŁ PAWEŁ 2005
0 BRZESKI MIROSŁAW 1982
2201 STRAMA ADAM 1981
1549 BARCZYK-STRAMA JUSTYNA 1980
1903 CISZEK URSZULA 1989
1729 BRYCHCY WIOLETA 1971
1243 SURZYN ALEKSANDRA 1991
1734 JAWORSKI KRZYSIEK 1980
385 GĄCIARZ MACIEJ 1995
1735 KAJDER JANUSZ 1971
1733 HOLONA WOJCIECH 1967
1907 BOCHNIARZ MARCIN 1981
1244 RYBKA DARIUSZ 1969
386 SOSZYŃSKI WOJTEK 1975
1906 SCHABOWSKI TOMASZ 1984
78 SALIŃSKI BARTOSZ 1985
1732 MOLCZYK PAWEŁ 1972
2214 WĄDOŁOWSKI MARCIN 1978
1563 ŚLUSARCZYK KAROLINA 1990
3500 MASZTALERUK JĘDRZEJ 1997
2537 BRODOWSKI SZYMON 1995
2507 RUSEK JAKUB 1978
2292 LEŚNIAK MARIAN 1947
2536 MROZEK MAGDALENA 1995
729 FAJ SYLWIA 1977
2177 BODZIONY MATEUSZ 1982
2176 BODZIONY JAKUB 1984
1245 KALOCIŃSKI DAWID 1976
728 REICHERT ŁUKASZ 1980
1246 KOŁODZIEJ ROMAN 1978
0 OLSZOWSKI KRYSTIAN 1996
1544 HYŻY PIOTR 1980
2175 ZYGMUNT JAKUB 1991
1736 STELMACH ZBIGNIEW 1960
2178 KOTARBA MAŁGORZATA 1984
3265 SCHABOWSKA NATALIA 1985
384 SZCZESZEK ŁUKASZ 1980
1731 KULESZA PAWEŁ 1990
77 STEFANOWSKI DOMINIK 1986
1241 KAROL CHEREŹNIAK KAROL CHEREŹNIAK 1988
383 JAKUSZEK PAWEŁ 1979
1905 KOWALCZYK ROBERT 1976
2510 KOPROWSKA HONORATA 1987
2511 KARCZEWSKA JUSTYNA 1987
1918 DOBRZYŃSKI FELIKS 1967
1551 KOLOCH JÓZEF 1972
1258 SULIGA WIOLETTA 1982
2197 SZELIGA AGNIESZKA 1971
393 MAŁOLEPSZY DAMIAN 1983
2202 MROWCA MARIA 1972
2204 AUGUSTYŃSKI PIOTR 1972
1552 BRZOZOWSKI LESZEK 1955
2211 BORKOWSKI DANIEL 1995
738 KOGUT JERZY 1966
2200 MARUSIA MICHAŁ 1993
0 MICHALIK ARTUR 1983
2512 DZIKOWSKA MARIA 1957
2199 FLORYS DOMINIK 1988
2198 MORAŃSKI MARCIN 1984
0 SOLARSKI SERGIUSZ 1981
2216 MITAL ARTUR 1981
2513 BALICKI JACEK 1963
392 KALISKI SŁAWOMIR 1988
2213 CIULIŃSKA IWONA 1983
1919 MIERZWIŃSKI MARCIN 1997
1744 PRZEWORSKA BASIA 1981
0 KLECZYŃSKA WIOLETTA 1975
2196 OSUCH ROBERT 1969
2180 OSUCH AGNIESZKA 1970
2185 SZTABA DARIUSZ 1986
2186 KAPERA JAKUB 1991
2182 OSUCH GRZEGORZ 1999
2181 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999
736 TARAS MARCIN 1982
1921 DETKO GRZEGORZ 1969
1758 ROGOWIEC PAWEŁ 1966
2896 PALUCH GRZEGORZ 1985
1917 ŻARKIEWICZ JERZY 1981
2519 BRDEJ KONRAD 1995
744 SZYMANOWICZ MARCIN 1979
389 ZAGÓRSKI KRZYSZTOF 1980
1924 WOLAK DANUTA 1962
1252 KONCA BEATA 1974
0 MARSZAŁEK MARCIN 1986
1251 KONCA MARIUSZ 1972
1550 KONCA ALEKSANDER 2002
1916 KRAWCZYK MATEUSZ 1993
388 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ 1962
737 PRAŻNOWSKI SERGIUSZ 1989
1250 PIECHOWSKI SYLWESTER 1970
2187 CZYSZCZON BOGDAN 1973
2183 LIZAK DOMINIK 1982
2184 LEWICKA ELŻBIETA 1975
1759 GACEK KATARZYNA 1979
2514 FRĄCZEK LEON 2016
2188 TOCZEK MICHAŁ 2001
390 ŚWIRGOŃ ADAM 1994
746 KADULA TOMASZ 1978
1740 KOSTYRA KRZYSZTOF 1968
2189 DYDA TOMASZ 1974
82 PŁOSKONKA JAKUB 1992
1739 NOWOTNY MARIAN 1950
2190 DYDA JAKUB 2004
391 KUNCEWICZ DARIUSZ 1970
2191 BIELECKI WOJCIECH 2005
2207 SZTUKA ŁUKASZ 1980
1249 KŁÒDKIEWICZ WALDEMAR 1979
1915 KYRCZ MIROSŁAW 1981
2515 KWIATEK ALEKSANDRA 1991
76 DĄBROWSKI TOMASZ 1987
3738 CIĄGŁO LENA 2013
1914 SITKO KRYSTYNA 1974
2203 NOWAK PATRYK 1979
0 CELIŃSKI ROBERT 1973
2509 KYRCZ JOANNA 2017
734 ŁUKIJANIUK BARTOSZ 1981
1913 GUZOWSKI DARIUSZ 1969
1911 ŻUREK MICHAŁ 1985
1738 DOBIJA ANDRZEJ 1961
2193 KREROWICZ GRZEGORZ 1971
1912 KWIATEK TOMASZ 1982
394 ZDONEK JAROSŁAW 1974
739 ZUBA RAFAŁ 1994
735 STADNIK WOJCIECH 1971
791 MIZIA RYSZARD 1969
1920 BENIOWSKI ANDRZEJ 1984
1548 STADNIK RENATA 1971
2192 SALIŃSKA IWONA 1995
2195 HRUBY ANNA 1998
733 PASTOR KAMIL 1985
732 GAWIN MAREK 1988
731 PAPIERZ PAWEŁ 1994
730 ZEMBACZYŃSKI GRZEGORZ 1993
2194 TOCZEK MATEUSZ 1999
1547 MAZUR KAMIL 1985
0 WITCZAK ADAM 1984
1248 CHOJNACKI MIKOŁAJ 1978
743 PASECKA SYLWIA 1975
3774 BROTOŃ MACIEK 2012
1922 WYPYCH MATEUSZ 1985
2212 SUSOŁ ARKADIUSZ 1985
1555 ZAJAC TOMASZ 1976
749 SELKE RADOSŁAW LUCJAN 1985
1578 JUSZCZYK MAŁGORZATA 1975
742 TERLECKI MARCIN 1973
785 KRYSZCZUK ADRIAN 1988
1556 CIOCH MARCIN 1981
2531 MALINOWSKI MATEUSZ 1981
2527 OPIELA PAWEŁ 2003
2528 OPIELA KATARZYNA 2007
0 PURGAL MAGDALENA 1982
2759 HOPEJ SZYMON 2017
1558 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA 1969
1557 GAŁKA JOANNA 1970
3395 WOJTYŁA BARBARA 1995
445 POCHYLSKI DOMINIK 1972
747 NICIEJA ANNA 1981
0 LESZCZYŃSKI CEZARY 1970
1928 DUDZIAK JADWIGA 1978
0 SKOCZEK SYLWIA 1984
396 ZAJĄC ROBERT 1975
0 GÓRKA IZABELA 2006
0 TOMKIEWICZ MONIKA 1976
0 ŁOPUCH ALEKSANDRA 2000
2610 ZACZYK-ŁOPUCH EWA 1967
1559 OLIWA EDWARD 1961
2205 PRZYBYLSKI TOMASZ 1985
0 POŚPIECH ANNA 1985
0 POŚPIECH PAWEŁ 1979
0 KUŁAKOWSKA MONIKA 1983
0 KOWAL TOMASZ 1976
0 BŁACHNO KATARZYNA 1975
0 KUPIS DIANA 1994
0 SZYMAŃSKA DOMINIKA 1997
0 SZYMAŃSKI FILIP 1996
1925 BENISZ MICHAŁ 1995
2530 BENISZ KLAUDIA 1995
0 SŁOWIK MAREK 1985
0 SŁOWIK KORA 1988
2532 DOBROWOLSKI GRZEGORZ 1982
0 PRZEDWEEKENDOWY MIREK 1911
0 AMBNIŻONY MIREK 1911
1560 WENC TOMASZ 1976
1259 CIEŚLA ARTUR 1981
0 CZARNECKI ADRIAN 1978
0 KLOCH DAWID 1978
1260 KUPKA DAWID 1987
0 KAROLEWICZ ANNA 1993
398 KOŁKOWSKI PRZEMYSŁAW 1979
0 NOWOCIŃSKA NELLY 2007
0 NOWOCIŃSKA LILLY 2008
0 NOWOCIŃSKA ZUZANNA 2008
1572 SZCZEPOCKI ANDRZEJ 1970
0 JĘDRZEJOWSKA KAROLINKA 1987
1262 SIEMIESZ PAWEŁ 1991
80 CZARNY MARIUSZ 1978
0 BOJANOWSKI MICHAŁ 1981
81 VOLKOV VIKTOR 1989
0 KRYSKE MARIUSZ 1982
0 MALLEK WIKTORIA 1996
0 WĄTROBA MAREK 1980
1261 KALINOWSKI DANIEL 1982
2208 JAWORSKI RADOSŁAW 1987
752 ŁABĘDZKI MICHAŁ 1974
751 ZACZYŃSKA DAGMARA 1983
750 JACKIEWICZ WALDEMAR 1969
760 ROBAK TOMASZ 1982
0 SKOCZYLAS PAWEŁ 1983
2533 OPIELA MIROSŁAW 1972
0 CHLIPAŁA MARCIN 1984
2209 JAROSZ ARTUR 1979
397 GROCHOWSKI MAREK 1970
1561 POLAK JACEK 1980
399 FRASZCZYŃSKI NORBERT 1980
405 DYBCZAK TOMASZ 1974
2279 MAZUR MARIUSZ 1983
2541 ZNAMIROWSKA MAGDALENA 1978
1590 SULIK MACIEJ 1993
83 ŁĘCKI PIOTR 1981
1562 JUSZCZYK ANDRZEJ 1957
753 JAGUSIAK ŁUKASZ 1988
429 TOKARCZYK KONRAD 1992
3706 MOTŁOCH PIOTR 1982
2210 JAROSZ KACPER 2004
754 JASTRZAB-STANDERSKA JOANNA 1980
1264 LABUDA MAREK 1966
1927 KSIĄŻEK MIKOŁAJ 1985
2725 TRZCIŃSKA MAGDALENA 1998
771 MARCINIAK MACIEJ 1973
3254 KONOPKA SŁAWOMIR 1973
762 PIECKA KRZYSZTOF 2002
0 BIADASIEWICZ ANDRZEJ 1963
2222 GROBELNY MIROSŁAW 1975
1940 FIREK RAFAL 1975
0 WOŹNICZKA JOLANTA 1978
402 SROCZYŃSKI MACIEJ 1992
400 SZADKOWSKI JACEK 1978
401 RATAJCZAK KRYSTIAN 1987
403 KĄDZIELAWA MARCIN 1988
0 WYPUSTEK KARMENA 1974
0 MARCINIAK JAKUB 1989
755 GRYCZKO MARTA 1990
1569 SZYMAŃSKI KAMIL 1989
1571 LOREK MAREK 1988
757 GĘBORYS PATRYK 1994
Przejdź do strony:

Copyright © 2022 by ISW.
All Rights Reserved.