XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
2086 STĘPIEŃ-DUDEK MAŁGORZATA 1976
1093 KAFKA JOANNA 1976
2425 WŁODARCZYK SZYMON 2015
270 OLEK MARCIN 1975
2427 GARBUZ AGNIESZKA 1974
1860 PASIUT- KUNICKA MARZENA 1974
1843 SZARAWARA STANISLAW 1950
0 LISOCKI SEBASTIAN 1992
0 CHOMICZ ŁUKASZ 1983
2424 ORDZOWIAŁY PIOTR 1967
1478 JUSZCZAK ZBIGNIEW 1965
1842 RÓŻALSKI ŁUKASZ 1980
1072 ORCZYKOWSKI BOGDAN 1992
1073 ADAMSKI MICHAŁ 1993
1688 CYRAN ANDRZEJ 1974
0 PRZYBYLSKI TOMASZ 1976
0 REICHERT WERONIKA 1993
292 JAŁOCHA MIECZYSŁAW 1967
0 GAŁKA WOJCIECH 1981
1687 SOBORSKI GRZEGORZ 1984
287 TUREK PIOTR 1983
1074 STAŃKOWSKI BARTOSZ 1986
1488 JAŁOCHA BARBARA 1967
271 DOMISZEWSKA MARIA 1966
1686 DŁUGOSZ RYSZARD 1963
1839 NOWAK WOJCIECH 1972
269 KAMIŃSKI DANIEL 1982
1075 KRZYŻOWSKI HUBERT 1982
1685 CHODUN AGNIESZKA 1974
1471 CEBO KATARZYNA 1991
1684 CHODUN MAREK 1973
1481 CEBO ARTUR 1987
2419 MULARSKA MARIA 1968
1477 KUŹMA SYLWIA 1990
282 MUSZYŃSKA BOŻENA 1975
1076 STEFAŃSKI MARCIN 1989
272 MAKOWSKI JERZY 1965
0 CHETAN ANUJ 1983
1079 SUŁKOWSKI ALEKSANDER 1979
1840 PYTEL LESZEK 1952
0 JANIEC ROBERT 1974
2420 PYTEL HANNA 2015
280 PABIS MAREK 1978
2421 SMYK ARKADIUSZ 1974
1071 WANDZILAK ALEKSANDRA 1987
1683 RYCYK GRZEGORZ 1975
1068 WANDZILAK MAŁGORZATA 1988
1077 KRYJAK TOMASZ 1984
1081 WANDZILAK PIOTR 1953
2423 OLSZAŃSKA KRYSTYNA 1954
1682 MUSSUR HENRYK 1952
1841 JAKUBOWSKI JAKUB 1989
1078 GLEGOŁA-MADETKO PAULINA 1980
2422 JEGLIŃSKA` MAGDALENA 1983
1482 BIELAWA DAMIAN 1982
0 ŁABĘDŹ EWELINA 1981
1080 MADETKO MARCIN 1976
0 TOMCZYK MARTA 1993
1689 SZYMCZAK ŁUKASZ 1981
1475 KNAPP ANNA 1984
1851 MAGDA ARKADIUSZ 1991
71 BĘTKOWSKI WOJCIECH 1964
273 STEC KRZYSZTOF 1982
630 GOROL TOMASZ 1976
281 BOROWICZ MONIKA 1977
2430 GOROL ANTONI 2007
3405 BERGAŃSKI MICHAŁ 1985
61 GAWRON JANUSZ 1992
0 GAWRON BOGDAN 1988
0 LIZAK GRZEGORZ 1997
1690 JANIK PAWEŁ 1974
1852 DZIDUSZKO KAMIL 1985
0 KIERNICKI ŁUKASZ 1982
277 FARON ROBERT 1974
2093 FARON PIOTR 1949
2094 ROGALSKA CELINA 1958
279 STARCZEWSKI JAROSŁAW 1975
0 STEPAK WŁODZIMIERZ 1969
1088 WALKOSZ MATEUSZ 1989
2432 MICHALAK PATRYCJA 1986
2433 ORZECHOWSKA DAGMARA 1977
0 KLUBA ŁUKASZ 1982
2090 MUSZYŃSKI PIOTR 1974
1091 KOŚCIELNIAK DAGMARA 1977
1094 KOŚCIELNIAK MACIEJ 1997
2091 PAPROCKA EWA 1973
2636 KOŚCIELNIAK SZYMON 1973
1487 ZWONIARKIEWICZ MARTA 1992
1092 KRASUSKI MARCIN 1982
672 STANKIEWICZ PAWEŁ 1975
1147 STANKIEWICZ KATARZYNA 1975
0 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ 1996
0 MACIOŁEK ALEKSANDRA 1990
1155 KABAŁA KONRAD 1968
1854 STOKOWSKI MARCIN 1996
2442 PODRAZA MAREK 1967
1102 SOCHA DAMIAN 1981
3016 SOCHA EMILIA 2009
2436 SOCHA DOROTA 1981
0 WALCZYK ROMAN 1968
1855 ZIOMEK JAROSLAW 1984
1095 KAŁUSKI JAN 1983
1691 DŁUGOSZ BOGDAN 1968
1329 OLEJARCZYK ŁUKASZ 1983
283 OBERLAN-MAROŃ JOANNA 1977
0 PRUTA RAFAL 1974
0 FRĄCKOWIAK DOMINIK 1988
291 MACIEJOWICZ MICHAŁ 1984
0 SERKOWSKI MARCIN 1975
0 PARZONKA PAWEŁ 1973
641 MALINOWSKI MAREK 1977
1151 LIPOWSKA DOROTA 1985
1153 LIPOWSKI ANDRZEJ 1983
284 WALASEK GRZEGORZ 1970
2095 PORĘBSKA MAŁGORZATA 1997
0 GĄSZCZAK MARIUSZ 1979
1098 DĄBROWSKI MICHAŁ 1969
0 MAZUREK WOJCIECH 1990
1097 BARAN MICHAŁ 1988
285 NIWIŃSKI MACIEJ 1980
289 BARDOŃ PAWEŁ 1980
59 BURMAN MICHAŁ 1976
1099 MAKOWSKI JAROSŁAW 1983
0 KRAMARCZYK MACIEJ 1968
288 WIECZOREK DAMIAN 1971
1106 BURMAN BEATA 1976
647 CZAPKIEWICZ GOSIA 1972
643 ANTOSIAK PRZEMYSŁAW 1985
644 TUROWSKI PRZEMYSŁAW 1978
645 TURKIEWICZ MARTA 1982
320 RURKA GRZEGORZ 1963
1101 MUDLAFF KATARZYN 1988
1154 TEREBELSKA KARINA 1979
1104 TOŁOCZKA MARZENA 1972
0 MACHUL EWA 1985
1152 KRYSZCZYŃSKI FILIP 1973
1107 GÓRECKA KATARZYNA 1975
1108 MAŃCZAK AGNIESZKA 1979
648 MAŃCZAK FILIP 1979
651 MATECKA BARBARA 1977
653 MATECKI TOMASZ 1976
1115 MALINA MICHAŁ 1984
2096 PUC MAŁGORZATA 1965
2437 KUJAWIŃSKI JACEK 1991
0 TOŁOCZKA PRZEMYSŁAW 1966
1856 PIASECKI RADOSŁAW 1978
673 CHRZĄSTOWSKA KAMILA 1989
326 TUREK ŁUKASZ 1984
1331 PAPIERSKI LESZEK 1976
2529 CUPIAŁ DARIUSZ 1966
655 KAPELAN ANNA 1984
58 MALINOWSKI JERZY 1968
1130 CHWISTEK JACEK 1975
1150 ZAUCHA MATEUSZ 1987
2099 SUŁKOWSKI WOJCIECH 1972
2217 MUCHA EDWARD 1954
0 SZYMAŃSKA DOMINIKA 1996
2097 ZIĘBA JACEK 1966
649 FANSLAU MAREK 1964
0 KOCIK MARCIN 1977
2098 SMEREKA KRZYSZTOF 1980
1110 GUMULINSKI JAKUB 1983
2206 KOPEĆ WALDEMAR 1970
375 GĘBKA MAŁGORZATA 1985
1116 PAWŁOWSKA AGNIESZKA 1975
1117 PAWŁOWSKI PIOTR 1982
1123 GAZDA PAWEŁ 1982
1124 BIESZCZAD ILONA 1988
294 AMBROZIAK MATEUSZ 1989
2102 MYŚLIWIEC ANDRZEJ 1949
650 GĄGOR SEBASTIAN 1994
0 ROGOWSKI KRZYSZTOF 1985
295 ZIĘTAK ANDRZEJ 1973
1111 FEDEROWICZ GRZEGORZ 1977
1707 SZYMAŃSKI ADAM 1960
293 JATKOWSKI MACIEJ 1977
1127 TOMASIAK MAREK 1967
311 SADOWSKA JAGODA 1991
1500 STRASZAK MARTA 1981
1149 DUTKOWIAK ALEKSANDRA 1981
1112 FELKEL EWA 1973
1113 KEGEL ZBIGNIEW 1962
0 RADCZAK ANDRZEJ 1961
661 ŁUCZAK TOMASZ 1980
652 DUL MAGDALENA 1982
0 KŁOSIŃSKI JAROSŁAW 1961
0 JANICKI PATRYK 1982
296 JÓŹWICKI MICHAŁ 1977
0 KLUCH JACEK 1969
60 WĘDRASZEK KRYSTIAN 1977
1857 KUGIEL GRZEGORZ 1980
2440 MAŃCZAK KATARZYNA 2007
654 BRZESKI SZCZEPAN 1979
656 KANDEFER BEATA 1971
1176 STACH PAWEŁ 1970
1114 WITKOWSKI SŁAWOMIR 1971
2438 MAZUR MATEUSZ 1999
1858 MAZUR KRZYSZTOF 1992
1119 KACZMARCZYK MARIUSZ 1968
1120 WOJTKOWIAK RENATA 1974
662 KAJMOWICZ ALEKSANDER 1964
0 RUTYNA PAWEŁ 1976
2535 CZECHOWSKI JACEK 2014
0 WRĘCZYCKI ŁUKASZ 1989
0 LESIAKOWSKI JACEK 1971
303 URBANOWICZ ANDRZEJ 1976
0 PATERKA MAREK 1984
2534 CZECHOWSKI GRZEGORZ 2016
1207 MAŹNIO ALICJA 1988
0 CIEŚLAK KRZYSZTOF 1965
2127 MUSIAL JAN 1953
302 KIJANKA ARTUR 1968
2445 STACHURA JAN 1954
301 KRÓLICKI DARIUSZ 1966
3107 JONIEC JAROSLAW 1970
0 PIECZONKA RAFA 1982
300 JABŁOŃSKA SYLWIA 1982
299 DARSKI RAFAŁ 1963
312 REMBIASZ MARCIN 1977
0 WYRWAŁ RADOSŁAW 1980
0 SZYROCKI TYMOTEUSZ 2014
0 JADCZAK ADRIAN 1984
1118 GAWRON PRZEMEK 1977
2101 GNATOWSKA ELŻBIETA 1964
2441 SUSFAŁ IRMINA 1959
1694 MORDAWSKI ŁUKASZ 1986
0 KARDAS ANDRZEJ 1974
1125 GIZELSKA AGNIESZKA 1971
321 WIĘCEK MACIEJ 1974
3693 MOSKOWICZ STEFAN 1959
0 KULIK JAROSŁAW 1975
1878 DYBAŚ JERZY 1961
307 GORCZYCA BARTOSZ 1991
322 MAJER EWA 1982
0 POZNAŃSKI JAKUB 1948
659 GRZESIUK MICHAŁ 1977
1693 KALICKI BOGDAN 1964
298 MITRUCZUK SŁAWOMIR 1974
1121 WÓJTOWICZ IZABELA 1974
2287 NOWOTNY JAROSŁAW 1978
297 HAJDUK BARTŁOMIEJ 1976
0 KSIĄŻEK MIROSŁAW 1980
2126 SKIBA KAMIL 1980
2100 GREŃ KAMIL 1994
306 NOWINOWSKI ANDRZEJ 1976
2108 SZCZEŁKUN OLAF 1987
309 GĄSIOREK TOMASZ 1975
0 ROKOSZ RAFAŁ 1992
1122 PORĘBSKI MICHAŁ 1987
1861 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967
Przejdź do strony:

Copyright © 2022 by ISW.
All Rights Reserved.