XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
1464 CHOJECKA MAGDALENA 1972
1849 JEDLEWSKI KRZYSZTOF 1978
1825 KUTERNAK MARCIN 1972
2065 BURDA GRZEGORZ 1974
2403 PECIAK JANUSZ 1967
2092 KRAS RAFAŁ 1976
1675 MATUŁA MARCIN 1983
243 ŻWIRUK KAROL 1977
43 HAWRYLKO RADEK 1986
2439 FURMANEK CZESŁAW 1953
0 KUŚMIDER MAGDALENA 1975
0 KUŚMIDER BENIAMIN 2006
0 JAROSIŃSKI ŁUKASZ 1976
1027 LONSER DANIEL 1975
606 GRADZIK INGA 1993
2063 MICIAK WOJCIECH 1973
2062 MICIAK AGNIESZKA 1973
1848 NALEPA PAWEŁ 1989
2061 MICIAK PAWEŁ 2003
0 CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW 1994
1089 KRYSIAK ŁUKASZ 1977
242 BIELECKI SŁAWOMIR 1963
1341 HULANICKI ANDRZEJ 1958
1640 HULANICKA IRINA 1956
0 IGNASZEWSKA MARTA 1980
0 IGNASZEWSKI MICHAŁ 1982
234 KONIECZNY MACIEJ 1972
235 GILEWICZ-RACHOWSKA JAGODA 1985
2060 DRĄG PIOTR 1989
1346 JURAŚ-KMIEĆ MARZENA 1975
236 CHROMINSKI GRZEGORZ 1968
1850 SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF 1960
2402 KWAŚNIEWSKA NINA 1989
2089 ADAMCZYK BOHDAN 1960
0 BEDNARSKA JOANNA 1980
607 DWORZAŃSKI MARCIN 1977
42 GÓRNY ROBERT 1976
1676 FILIPEK MICHAŁ 1956
1038 SIKORA MACIEJ 1977
748 TUSIŃSKI SEWERYN 1977
608 SADY SEBASTIAN 1977
1028 BONEK SIKORA AGATA 1975
1474 TRAWICKI PATRYK 1992
1029 BIENIEK PAWEŁ 1985
2068 MĘDYGRAŁ KRYSTIAN 1994
688 CEBERAK BARTOSZ 1988
609 RUDNICKI MAREK 1979
1086 KŁOPOTEK MARCIN 1975
1703 PIECZONKA MONIKA 1999
0 MAKSYSZ ROKSANA 1978
642 KRAICZICZEK KRZYSZTOF 1977
1824 TUREK ŁUKASZ 1979
2064 SIEMBIDA MAŁGORZATA 1978
1486 KŁOPOTEK ANETA 1970
1030 CIUBA PAWEŁ 1987
1465 CIUBA PAWEL 1987
646 MRYCZKO ROMAN 1965
237 DOLCZEWSKI DARIUSZ 1982
238 GRACZYK MARCIN 1973
1031 GRACZYK MAGDALENA 1972
2401 DOLCZEWSKA JANINA 2012
1032 GRACZYK DOBROCHNA 2003
41 CHRZAN ANDRZEJ 1990
2435 MRYCZKO ELŻBIETA 1968
610 WOSZEK MARZENA 1974
239 WÓJCIK KRZYSZTOF 1981
611 WOSZEK TOMASZ 1976
240 ROZKWITALSKI KUBA 1982
2400 HEBDA ADRIAN 1997
2399 WÓJCIK LEONARD 2017
1100 WILCZYŃSKI WITOLD 1981
241 LETKOWSKI DARIUSZ 1978
1823 PIECH JANUSZ 1964
1829 PIECH IZABELA 1968
1483 JASTRZĘBSKA BARBARA 1963
1837 ROGOWSKA KAROLINA 1993
617 SATKO JACEK 1962
2072 TAJER PATRYK 1989
0 KASICA JACEK 1977
0 DZIEDZIC GRZEGORZ 1979
1043 BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ 1958
1484 KOSTELA PIOTR 1987
286 TARNAWSKI JAKUB 1968
2073 HOPEK TOMASZ 1975
2071 HOPEK ELŻBIETA 1976
0 KUBASIEWICZ BARTOSZ 1985
1039 SEREDA ANDRII 1988
1830 OPIŁEK MAREK 1983
2412 OPIŁEK DOROTA 1986
2411 OPIŁEK MAJA 2014
2871 TURCHAN AGNIESZKA 1970
0 MŁODZIŃSKA DANKA 1973
1853 SZCZYGIEŁ MARIAN 1957
1836 BIELAK TOMASZ 1976
1083 DALEWSKI MICHAŁ 1984
2069 PRADEL GRZEGORZ 1963
1040 KUMOR RENATA 1964
254 SCHEFFNER ZYGMUNT 1970
1827 SKWARA WALDEMAR 1971
1065 KRAJKA JAROSLAW 1976
48 KOCHMAŃSKI TOMASZ 1976
618 CZYŻ PIOTR 1977
1828 BOROWSKI KRZYSZTOF 1976
2409 BOROWSKA MONIKA 1978
2408 BOROWSKI TYMON 2015
253 RUTKOWSKI ARTUR 1980
265 KLUBA ANTONI 1953
0 ŁUSZCZ KONRAD 1998
1902 URBAN KRYSTYNA 1973
1041 STAMM TOMASZ 1972
2407 POSACKA EWELINA 1979
1612 ROGÓLSKA KATARZYNA 1990
1042 WOŹNIAK JANUSZ 1963
1082 ZAJDA ŁUKASZ 1992
1044 PORADA KACPER 1999
252 LORENC JAKUB 1972
1468 WOŹNIAK LIDIA 1967
0 KALETA JAN 1970
1085 ZELIK STANISŁAW 1968
1045 HAŁABUZ WOJCIECH 1987
0 SIDORJÁK PETER 1974
1467 MARTYNA BOGUSZ 1994
250 MICHNIAK ROBERT 1961
2070 PYZA KRZYSZTOF 1990
621 GAWROŃSKI PAWEŁ 1977
2084 CIEŚLA ARTUR 1965
619 KARECKA ANNA 1983
620 KARECKI WOJCIECH 1981
1090 KŁOPOTEK NINA 2003
251 NYCZ MAREK 1986
2410 BIAŁEK DARIA 1978
1466 BOGUS ŁUKASZ 1979
0 RAK-SŁOMCZYŃSKA MAGDALENA 1982
1063 ZIĘBA ŁUKASZ 1990
276 ZARĘBA WOJCIECH 1976
1087 FALISZEWSKI SEBASTIAN 1975
1470 IGNACIUK MAŁGORZATA 1977
1062 KUMOR KATARZYNA 1990
1473 KRUCZEK PIOTR 1976
1084 NIEMCZYK B ARBARA 1988
0 FLOREK KATARZYNA 1988
261 SMOŁA GRZEGORZ 1981
1049 MROWIEC MICHAŁ 1983
1046 MACIAK TOMASZ 1988
622 GAIDA KAROL 1992
2414 PISKULSKA NIKOLA 2000
1050 NIEMIEC MARTA 1959
1838 PASTUCHA ANNA 1958
1469 PASTUCHA MAREK 1960
418 KMIEĆ WOJCIECH 1987
1680 PŁONKA BARTOSZ 1988
1047 ŚLIWIŃSKI MACIEJ 1993
2088 STRZAŁKA AGNIESZKA 1983
259 WIŚNIEWSKI BARTOSZ 1990
1502 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968
258 GAWLIK-RYBIŃSKA KASIA 1983
255 RYBIŃSKI ŁUKASZ 1984
1048 GRAMS KRZYSZTOF 1981
52 OGŁUSZKA MICHAŁ 1984
770 PIWOWARCZYK PIOTR 1977
1679 LIGAS ANDRZEJ 1977
1051 OGŁUSZKA ELŻBIETA 1983
2083 PRUCHNIK STANISŁAW 1971
1847 PAWLIKOWSKI ANDRZEJ 1986
57 JASIŃSKI MARCIN 1975
2429 JASIŃSKA KLAUDIA 1978
623 WOŹNICZKA RADOSŁAW 1974
1058 KWIATKOWSKI MICHAŁ 1987
1054 KWIECIEŃ ROBERT 1978
2428 JASIŃSKA NATALIA 2013
3012 KWIECIEŃ WOJCIECH 2011
2418 KWIECIEŃ TOMASZ 2014
1053 NOWAKOWSKI JAKUB 1987
624 FLOREK SEBASTIAN 1984
2082 PRYLEPSKA SWIETŁANA 1986
1831 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974
1052 FLORYS JAKUB 1983
2081 GAJDA PAWEŁ 1957
2080 SIESS JAROSŁAW 1961
3749 TRAWICKA DOROTA 1994
2417 MŁYŃSKA SYLWIA 1983
1678 KOŁODZIEJCZYK MARCIN 1987
1832 CZECHOWSKI JERZY 1949
1485 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982
278 LISIK JUSTYNA 1980
1055 OPAŁKA RAFAŁ 1978
266 SERUGA ROBERT 1991
2078 CIOZDA IZABELA 1984
51 DYDUŁA ŁUKASZ 1975
256 DYDUŁA RENATA 1975
636 WITKOWSKI WOJCIECH 1969
50 SIUDA MAGDALENA 1985
1056 ZIĘBA DAWID 1992
1057 SIATKOWSKI RADOSŁAW 1992
627 TYSZEWICZ-OBARA ANNA 1982
257 OBARA MICHAŁ 1980
625 RĘPALSKA AGATA 1986
1834 RĘPALSKI MARCIN 1977
1059 ĆMIELIŃSKI TOMASZ 1976
1060 MASZTALSKA JOANNA 1998
2077 SZYMAŃSKI MAREK 1975
626 WERENKOWICZ-WRONA ILONA 1980
2416 BIENIEK JOANNA 1990
53 WOLUSZEWSKI REMIGIUSZ 1985
2076 SZYMAŃSKA ELIZA 1978
260 WRÓBLEWSKI ROBERT 1987
2415 SZYMAŃSKA ZUZANNA 2006
1835 KAWALEC ANNA 1986
2075 POLAKOWSKA URSZULA 1962
275 LASOTA ARTUR 1977
3013 SZYMAŃSKI MIKOŁAJ 2011
639 MOCZEK TOMASZ 1978
1677 KACPRZAK ANDRZEJ 1972
262 PATROŃSKI ADAM 1994
2074 OGÓREK MONIKA 2004
264 WIECZOREK ANDRZEJ 1982
1472 JANISZEWSKI ANDRZEJ 1952
628 ZIOBRO TOMASZ 1978
1061 OGÓREK RAFAŁ 2000
1833 ĆWIK HUBERT 1977
631 KOWALCZYK ROBERT 1977
3014 ĆWIK JULIA 2011
629 CHROMNIAK MARCIN 1972
49 BŁASZCZYK MARIUSZ 1986
1846 KWARCIŃSKA MARIA 1982
2426 KWARCIŃSKA ALEKSANDRA 2014
633 MAJOREK KRZYSZTOF 1987
1845 GRZYB KAZIMIERZ 1972
1067 CIEPLIŃSKI TOMASZ 1981
638 MRÓZ MARIUSZ 1983
0 PIETRUSZKA MIKOŁAJ 1970
634 KRYSTJAŃCZUK KAROL 1978
0 KOLANKO MATEUSZ 1986
274 WOŹNIAK MICHAŁ 1987
1066 STOBIECKI ANDRZEJ 1987
55 DRASZAWKA ŁUKASZ 1983
632 TOKARZEWSKI DARIUSZ 1972
267 ZWĘGLIŃSKI ANDRZEJ 1976
1069 BUDYŚ KRZYSZTOF 1977
1480 KĘDRA AGNIESZKA 1991
1692 DĄBROWA WOJCIECH 1984
1844 MYSIAK BEATA 1978
2085 MYSIAK KRZYSZTOF 1983
3015 MYSIAK ZOFIA 2009
1070 DUDZIK ROBERT 1984
56 BILSKI PRZEMYSŁAW 1985
268 ŚLIWIŃSKI JAN 1987
2087 KILAR ANNA 1996
1479 TOMASZEWICZ ALEKSANDRA 1964
0 KALISZ ARTUR 1974
Przejdź do strony:

Copyright © 2022 by ISW.
All Rights Reserved.