XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 KOIS KAROLINA 1994
0 SCHMIDT JACEK 1966
0 PRZYBYSZ RYSZARD 1968
0 BASIŃSKI MICHAŁ 1975
0 CHOJECKI PAWEŁ 1971
0 CHOJECKA MAGDALENA 1972
0 JEDLEWSKI KRZYSZTOF 1978
0 KUTERNAK MARCIN 1972
0 BURDA GRZEGORZ 1974
0 PECIAK JANUSZ 1967
0 KRAS RAFAŁ 1976
0 MATUŁA MARCIN 1983
0 ŻWIRUK KAROL 1977
0 HAWRYLKO RADEK 1986
0 FURMANEK CZESŁAW 1953
0 KUŚMIDER MAGDALENA 1975
0 KUŚMIDER BENIAMIN 2006
0 JAROSIŃSKI ŁUKASZ 1976
0 LONSER DANIEL 1975
0 GRADZIK INGA 1993
0 MICIAK WOJCIECH 1973
0 MICIAK AGNIESZKA 1973
0 NALEPA PAWEŁ 1989
0 MICIAK PAWEŁ 2003
0 CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW 1994
0 KRYSIAK ŁUKASZ 1977
0 BIELECKI SŁAWOMIR 1963
0 HULANICKI ANDRZEJ 1958
0 HULANICKA IRINA 1956
0 IGNASZEWSKA MARTA 1980
0 IGNASZEWSKI MICHAŁ 1982
0 KONIECZNY MACIEJ 1972
0 GILEWICZ-RACHOWSKA JAGODA 1985
0 DRĄG PIOTR 1989
0 JURAŚ-KMIEĆ MARZENA 1975
0 CHROMINSKI GRZEGORZ 1968
0 SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF 1960
0 KWAŚNIEWSKA NINA 1989
0 ADAMCZYK BOHDAN 1960
0 BEDNARSKA JOANNA 1980
0 DWORZAŃSKI MARCIN 1977
0 GÓRNY ROBERT 1976
0 FILIPEK MICHAŁ 1956
0 SIKORA MACIEJ 1977
0 TUSIŃSKI SEWERYN 1977
0 SADY SEBASTIAN 1977
0 BONEK SIKORA AGATA 1975
0 TRAWICKI PATRYK 1992
0 BIENIEK PAWEŁ 1985
0 MĘDYGRAŁ KRYSTIAN 1994
0 CEBERAK BARTOSZ 1988
0 RUDNICKI MAREK 1979
0 KŁOPOTEK MARCIN 1975
0 PIECZONKA MONIKA 1999
0 MAKSYSZ ROKSANA 1978
0 KRAICZICZEK KRZYSZTOF 1977
0 TUREK ŁUKASZ 1979
0 SIEMBIDA MAŁGORZATA 1978
0 KŁOPOTEK ANETA 1975
0 KRZECZEK KLARA 2019
0 KRZECZEK GABRIELA 2012
0 CIUBA PAWEŁ 1987
0 CIUBA PAWEL 1987
0 KRZECZEK GRZEGORZ 1986
0 MRYCZKO ROMAN 1965
0 DOLCZEWSKI DARIUSZ 1982
0 GRACZYK MARCIN 1973
0 GRACZYK MAGDALENA 1972
0 DOLCZEWSKA JANINA 2012
0 GRACZYK DOBROCHNA 2003
0 CHRZAN ANDRZEJ 1990
0 MRYCZKO ELŻBIETA 1968
0 WOSZEK MARZENA 1974
0 WÓJCIK KRZYSZTOF 1981
0 WOSZEK TOMASZ 1976
0 ROZKWITALSKI KUBA 1982
0 HEBDA ADRIAN 1997
0 WÓJCIK LEONARD 2017
0 WILCZYŃSKI WITOLD 1981
0 LETKOWSKI DARIUSZ 1978
0 PIECH JANUSZ 1964
0 PIECH IZABELA 1968
0 JASTRZĘBSKA BARBARA 1963
0 ROGOWSKA KAROLINA 1993
0 SATKO JACEK 1962
0 TAJER PATRYK 1989
0 KASICA JACEK 1977
0 DZIEDZIC GRZEGORZ 1979
0 BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ 1958
0 KOSTELA PIOTR 1987
0 TARNAWSKI JAKUB 1968
0 HOPEK TOMASZ 1975
0 HOPEK ELŻBIETA 1976
0 KUBASIEWICZ BARTOSZ 1985
0 SEREDA ANDRII 1988
0 OPIŁEK MAREK 1983
0 OPIŁEK DOROTA 1986
0 OPIŁEK MAJA 2014
0 TURCHAN AGNIESZKA 1970
0 MŁODZIŃSKA DANKA 1973
0 SZCZYGIEŁ MARIAN 1957
0 BIELAK TOMASZ 1976
0 DALEWSKI MICHAŁ 1984
0 PRADEL GRZEGORZ 1963
0 KUMOR RENATA 1964
0 SCHEFFNER ZYGMUNT 1970
0 SKWARA WALDEMAR 1971
0 KRAJKA JAROSLAW 1976
0 KOCHMAŃSKI TOMASZ 1976
0 CZYŻ PIOTR 1977
0 BOROWSKI KRZYSZTOF 1976
0 BOROWSKA MONIKA 1978
0 BOROWSKI TYMON 2015
0 RUTKOWSKI ARTUR 1980
0 KLUBA ANTONI 1953
0 ŁUSZCZ KONRAD 1998
0 URBAN KRYSTYNA 1973
0 STAMM TOMASZ 1972
0 POSACKA EWELINA 1979
0 ROGÓLSKA KATARZYNA 1990
0 WOŹNIAK JANUSZ 1963
0 ZAJDA ŁUKASZ 1992
0 PORADA KACPER 1999
0 LORENC JAKUB 1972
0 WOŹNIAK LIDIA 1967
0 KALETA JAN 1970
0 ZELIK STANISŁAW 1968
0 HAŁABUZ WOJCIECH 1987
0 SIDORJÁK PETER 1974
0 MARTYNA BOGUSZ 1994
0 MICHNIAK ROBERT 1961
0 PYZA KRZYSZTOF 1990
0 GAWROŃSKI PAWEŁ 1977
0 CIEŚLA ARTUR 1965
0 KARECKA ANNA 1983
0 KARECKI WOJCIECH 1981
0 KŁOPOTEK NINA 2003
0 NYCZ MAREK 1986
0 BIAŁEK DARIA 1978
0 BOGUS ŁUKASZ 1979
0 RAK-SŁOMCZYŃSKA MAGDALENA 1982
0 ZIĘBA ŁUKASZ 1990
0 ZARĘBA WOJCIECH 1976
0 FALISZEWSKI SEBASTIAN 1975
0 IGNACIUK MAŁGORZATA 1977
0 KUMOR KATARZYNA 1990
0 KRUCZEK PIOTR 1976
0 NIEMCZYK B ARBARA 1988
0 FLOREK KATARZYNA 1988
0 SMOŁA GRZEGORZ 1981
0 MROWIEC MICHAŁ 1983
0 MACIAK TOMASZ 1988
0 GAIDA KAROL 1992
0 PISKULSKA NIKOLA 2000
0 NIEMIEC MARTA 1959
0 PASTUCHA ANNA 1958
0 PASTUCHA MAREK 1960
0 KMIEĆ WOJCIECH 1987
0 PŁONKA BARTOSZ 1988
0 ŚLIWIŃSKI MACIEJ 1993
0 STRZAŁKA AGNIESZKA 1983
0 WIŚNIEWSKI BARTOSZ 1990
0 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968
0 GAWLIK-RYBIŃSKA KASIA 1983
0 RYBIŃSKI ŁUKASZ 1984
0 GRAMS KRZYSZTOF 1981
0 OGŁUSZKA MICHAŁ 1984
0 PIWOWARCZYK PIOTR 1977
0 LIGAS ANDRZEJ 1977
0 OGŁUSZKA ELŻBIETA 1983
0 PRUCHNIK STANISŁAW 1971
0 PAWLIKOWSKI ANDRZEJ 1986
0 JASIŃSKI MARCIN 1975
0 JASIŃSKA KLAUDIA 1978
0 WOŹNICZKA RADOSŁAW 1974
0 KWIATKOWSKI MICHAŁ 1987
0 KWIECIEŃ ROBERT 1978
0 JASIŃSKA NATALIA 2013
0 KWIECIEŃ WOJCIECH 2011
0 KWIECIEŃ TOMASZ 2014
0 NOWAKOWSKI JAKUB 1987
0 FLOREK SEBASTIAN 1984
0 PRYLEPSKA SWIETŁANA 1986
0 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974
0 FLORYS JAKUB 1983
0 GAJDA PAWEŁ 1957
0 SIESS JAROSŁAW 1961
0 TRAWICKA DOROTA 1994
0 MŁYŃSKA SYLWIA 1983
0 KOŁODZIEJCZYK MARCIN 1987
0 CZECHOWSKI JERZY 1949
0 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982
0 LISIK JUSTYNA 1980
0 OPAŁKA RAFAŁ 1978
0 SERUGA ROBERT 1991
0 CIOZDA IZABELA 1984
0 DYDUŁA ŁUKASZ 1975
0 DYDUŁA RENATA 1975
0 WITKOWSKI WOJCIECH 1969
0 SIUDA MAGDALENA 1985
0 ZIĘBA DAWID 1992
0 SIATKOWSKI RADOSŁAW 1992
0 TYSZEWICZ-OBARA ANNA 1982
0 OBARA MICHAŁ 1980
0 RĘPALSKA AGATA 1986
0 RĘPALSKI MARCIN 1977
0 ĆMIELIŃSKI TOMASZ 1976
0 MASZTALSKA JOANNA 1998
0 SZYMAŃSKI MAREK 1975
0 WERENKOWICZ-WRONA ILONA 1980
0 BIENIEK JOANNA 1990
0 WOLUSZEWSKI REMIGIUSZ 1985
0 SZYMAŃSKA ELIZA 1978
0 WRÓBLEWSKI ROBERT 1987
0 SZYMAŃSKA ZUZANNA 2006
0 KAWALEC ANNA 1986
0 POLAKOWSKA URSZULA 1962
0 LASOTA ARTUR 1977
0 SZYMAŃSKI MIKOŁAJ 2011
0 MOCZEK TOMASZ 1978
0 KACPRZAK ANDRZEJ 1972
0 PATROŃSKI ADAM 1994
0 OGÓREK MONIKA 2004
0 WIECZOREK ANDRZEJ 1982
0 JANISZEWSKI ANDRZEJ 1952
0 ZIOBRO TOMASZ 1978
0 OGÓREK RAFAŁ 2000
0 ĆWIK HUBERT 1977
0 KOWALCZYK ROBERT 1977
0 ĆWIK JULIA 2011
0 CHROMNIAK MARCIN 1972
0 BŁASZCZYK MARIUSZ 1986
0 KWARCIŃSKA MARIA 1982
0 KWARCIŃSKA ALEKSANDRA 2014
0 MAJOREK KRZYSZTOF 1987
0 GRZYB KAZIMIERZ 1972
0 CIEPLIŃSKI TOMASZ 1981
0 MRÓZ MARIUSZ 1983
0 PIETRUSZKA MIKOŁAJ 1970
0 KRYSTJAŃCZUK KAROL 1978
0 KOLANKO MATEUSZ 1986
0 WOŹNIAK MICHAŁ 1987
0 STOBIECKI ANDRZEJ 1987
0 DRASZAWKA ŁUKASZ 1983
0 TOKARZEWSKI DARIUSZ 1972
0 ZWĘGLIŃSKI ANDRZEJ 1976
0 BUDYŚ KRZYSZTOF 1977
0 KĘDRA AGNIESZKA 1991
0 DĄBROWA WOJCIECH 1984
0 MYSIAK BEATA 1978
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.