XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 DUL MAGDALENA 1982
0 KŁOSIŃSKI JAROSŁAW 1961
0 JANICKI PATRYK 1982
0 JÓŹWICKI MICHAŁ 1977
0 KLUCH JACEK 1969
0 WĘDRASZEK KRYSTIAN 1977
0 KUGIEL GRZEGORZ 1980
0 MAŃCZAK KATARZYNA 2007
0 BRZESKI SZCZEPAN 1979
0 KANDEFER BEATA 1971
0 STACH PAWEŁ 1970
0 WITKOWSKI SŁAWOMIR 1971
0 MAZUR MATEUSZ 1999
0 MAZUR KRZYSZTOF 1992
0 KACZMARCZYK MARIUSZ 1968
0 WOJTKOWIAK RENATA 1974
0 PAPROCKA EWA 1973
0 KAJMOWICZ ALEKSANDER 1964
0 RUTYNA PAWEŁ 1976
0 CZECHOWSKI JACEK 2014
0 WRĘCZYCKI ŁUKASZ 1989
0 LESIAKOWSKI JACEK 1971
0 URBANOWICZ ANDRZEJ 1976
0 PATERKA MAREK 1984
0 CZECHOWSKI GRZEGORZ 2016
0 MAŹNIO ALICJA 1988
0 CIEŚLAK KRZYSZTOF 1965
0 MUSIAL JAN 1953
0 KIJANKA ARTUR 1968
0 STACHURA JAN 1954
0 KRÓLICKI DARIUSZ 1966
0 JONIEC JAROSLAW 1970
0 PIECZONKA RAFA 1982
0 JABŁOŃSKA SYLWIA 1982
0 DARSKI RAFAŁ 1963
0 REMBIASZ MARCIN 1977
0 WYRWAŁ RADOSŁAW 1980
0 SZYROCKI TYMOTEUSZ 2014
0 JADCZAK ADRIAN 1984
0 GAWRON PRZEMEK 1977
0 GNATOWSKA ELŻBIETA 1964
0 SUSFAŁ IRMINA 1959
0 MORDAWSKI ŁUKASZ 1986
0 KARDAS ANDRZEJ 1974
0 GIZELSKA AGNIESZKA 1971
0 WIĘCEK MACIEJ 1974
0 MOSKOWICZ STEFAN 1959
0 KULIK JAROSŁAW 1975
0 DYBAŚ JERZY 1961
0 GORCZYCA BARTOSZ 1991
0 MAJER EWA 1982
0 POZNAŃSKI JAKUB 1948
0 GRZESIUK MICHAŁ 1977
0 KALICKI BOGDAN 1964
0 MITRUCZUK SŁAWOMIR 1974
0 JANOWSKI TOMASZ 1986
0 WÓJTOWICZ IZABELA 1974
0 NOWOTNY JAROSŁAW 1978
0 HAJDUK BARTŁOMIEJ 1976
0 KSIĄŻEK MIROSŁAW 1980
0 SKIBA KAMIL 1980
0 GREŃ KAMIL 1994
0 NOWINOWSKI ANDRZEJ 1976
0 SZCZEŁKUN OLAF 1987
0 GĄSIOREK TOMASZ 1975
0 ROKOSZ RAFAŁ 1992
0 PORĘBSKI MICHAŁ 1987
0 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967
0 RUSECKA AGNIESZKA 1985
0 KRYCA DOMINIK 1982
0 ZAUCHA RAFAŁ 1989
0 FIEJKA MICHAŁ 1980
0 WÓJTOWICZ ROBERT 1972
0 STRASZAK KONRAD 1985
0 STRASZAK LUDWIK 2018
0 TURLEJ DARIUSZ 1957
0 GALANT MARCIN 1976
0 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA 1973
0 MIECZNIKOWSKA IDA 2001
0 JADCZAK ADRIANN 1984
0 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989
0 FISZ RADEK 1980
0 JACKOWSKA MONIKA 1976
0 BARAN PIOTR 1981
0 NAPOROWSKI ARTUR 1974
0 BALUSZYNSKI JANUSZ 1978
0 KOLASA JUSTYNA 1994
0 BOGDANOWICZ ZBIGNIEW 1957
0 PAMUŁA WOJCIECH 1972
0 BOCIAN MAREK 1963
0 RUSIN JACEK 1973
0 JACHYM PAWEŁ 1983
0 RAKOCZY KRZYSZTOF 1985
0 GUZIK KAMA 1990
0 TARZA ANTONI 1955
0 SOCZYŃSKI SEBASTIAN 1975
0 ZEMBATY MAREK 1979
0 GAŁAŚ JAROSŁAW 1974
0 PAWLAK ANDRZEJ 1984
0 MIERZWIŃSKI ŁUKASZ 1983
0 GRZELKA-ZEMBATY KATARZYNA 1983
0 KOWALCZYK MARCIN 1970
0 KITA KRZYSZTOF 1985
0 ŚCISŁY OLA 1972
0 KAPLER TĘGOWSKA KARINA 1976
0 HAŁACZEK JAGNA 1968
0 WITOWSKA KINGA 1999
0 NOSEK MATEUSZ 1996
0 KOS KONRAD 1986
0 KOS ZOFIA 2016
0 WSZOŁEK HELENA 1957
0 ALBIGOWSKA MAGDALENA 1988
0 WIETECKI ŁUKASZ 1984
0 STAL BEATA 1986
0 STAL MATEUSZ 1986
0 STAWARZ KRZYSZTOF 1981
0 STAL LENA 2012
0 STAL DOMINIK 2014
0 STAL ANITA 2017
0 GRABOWIEC ARKADIUSZ 2000
0 JASKUŁA PAWEŁ 1977
0 JANIK ROMAN 1953
0 DYMARSKI MARIUSZ 1973
0 SZTABA ROBERT 1975
0 ŚWITALSKI AREK 1977
0 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992
0 STACHAŃCZYK WOJCIECH 1975
0 MAMEJ ELŻBIETA 1966
0 MAMEJ WIKTORIA 1995
0 MAMEJ PIOTR 1964
0 BRZEZIŃSKA-HEMPEREK ANNA 1974
0 SZYMAŃSKI PAWEL 1980
0 WOJDANOWSKA MAŁGORZATA 1987
0 MERENA MAREK 1980
0 HEMPEREK WOJCIECH 1977
0 HEMPEREK KRZYSZTOF 2005
0 MIAZGA KRZYSZTOF 2009
0 HEMPEREK ŁUCJA 2014
0 LUBACZEWSKI MICHAŁ 1986
0 BAJAK WOJCIECH 1990
0 HEMPEREK PAWEŁ 2007
0 HEMPEREK MICHAŁ 2002
0 MIAZGA KRZYSZTOF 2007
0 WILAMOWSKI BARTŁOMIEJ 1988
0 WOŹNIAK MARCIN 1976
0 WRÓBEL RAFAŁ 1987
0 DUTKIEWICZ LESZEK 1984
0 GUMIŃSKI MICHAŁ 1985
0 SOKOŁOWSKI ARTUR 1976
0 FLAGA IWONA 1977
0 PARZONKA MACIEJ 1992
0 PYZIK EWA 1976
0 BIAŁEK PAWEŁ 1992
0 GRABARZ KRZYSZTOF 1971
0 KĘDER WŁODZIMIERZ 1966
0 KĘDER URSZULA 1968
0 GRABARZ MARTA 1987
0 GRABARZ OLIWIA 2013
0 MALCZEWSKA-CHAŁADAJ KARINA 1976
0 DARUL DAMIAN 1980
0 CHRUŚCIEL DOROTA 1970
0 GRABARZ NATALIA 2015
0 SUCHCICKI MAREK 1977
0 PATROŃSKI PAWEŁ 1974
0 GALIMSKI ANDRZEJ 1972
0 SOSNOWSKI MICHAL 1970
0 SIWEK MISHA 1992
0 MYŚLIWIEC WOJCIECH 1971
0 ZIOBRO-MYŚLIWIEC ANNA 1978
0 RABCZEWSKI ANDRZEJ 1967
0 SZMAGALSKI MICHAŁ 1991
0 DOBOSZ-KACZUROWSKA DANUTA 1969
0 WITEK SEBASTIAN 1977
0 KOSTERKIEWICZ MARCIN 1977
0 DROZD MICHAŁ 1980
0 KACZUROWSKI WŁODZIMIERZ 1962
0 ŻELIŃSKI MAREK 1968
0 KOPEL RAFAŁ 1984
0 ŻELIŃSKI MICHAŁ 1998
0 MATUZIK MATEUSZ 1987
0 HEJMEJ KAMILA 1981
0 KAMIŃSKA HALINA 1958
0 MALINOWSKI KRZYSZTOF 1969
0 KRZYMOWSKI PIOTR 1989
0 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1950
0 BUCZEK PAWEŁ 1992
0 MAJCHER BEATA 1974
0 JAKUBOWSKI MARCIN 1969
0 MAJCHER PIOTR 1972
0 CIERNIAK ZDZISŁAW 1953
0 BLOTTKO CHRISTIAN 1955
0 GĄSZCZAK MARIUSZ 1979
0 SZOPA PIOTR 1982
0 MATUZIK MATEUSZ 1987
0 RACZAK MACIEJ 1985
0 BOJARSKA BEATA 1984
0 LICHMAŃSKI KAMIL 1995
0 GIL REMIGIUSZ 1977
0 PTAK ADAM 1972
0 KUCAŁA ŁUKASZ 1979
0 ZĄBCZYK JAKUB 1979
0 TRELA MICHAŁ 2002
0 DYNIEC TOMASZ 1985
0 HORDEY YAROSLAV 1974
0 MULARSKI PAWEŁ 1989
0 DYNIEC AGNIESZKA 1986
0 HOMONCIK ADAM 1990
0 SKALSKA PATRYCJA 1999
0 BIELECKI TADEUSZ 1974
0 SKALSKI PAWEŁ 1973
0 JABŁOŃSKI KAZIMIERZ 1951
0 SKALSKA ELŻBIETA 1976
0 STUGLIK JAKUB 1989
0 SKALSKA KLAUDIA 1998
0 NAGLIK MARCIN 1980
0 NAGLIK ANETA 1982
0 LIZAK WOJCIECH 1980
0 NOWICKA-BIELECKA KORNELIA 1974
0 LIZAK GRZEGORZ 1984
0 MIKLER AGNIESZKA 1976
0 NIESŁONY FILIP 1999
0 SOBOCHA-STANUCH JUSTYNA 1979
0 NIESŁONY DOMINIK 1997
0 BRZOZOWSKI KAROL 1986
0 NIESŁONY MAŁGORZATA 1969
0 TURKIEWICZ TOMASZ 1982
0 KOZŁOWSKI ANDRZEJ 1994
0 KALISZUK DAMIAN 1982
0 KLESZNO ZBIGNIEW 1977
0 BOCHAN ELZBIETA 1992
0 KUBISZ JOANNA 1993
0 WÓJTOWICZ PATRYK 1995
0 FORMA PAULINA 1988
0 GRZESIEWICZ PATRYCJA 1989
0 KSIĄŻEK-BARCIK EWA 1986
0 JUSZCZAK ARTUR 1970
0 KURSA MARCIN 1986
0 MAKOWIEC ROBERT 1975
0 SWAT DAMIAN 1994
0 DZIEDZIŃSKI SZYMON 1974
0 OZIMKOWSKA JUDYTA 1990
0 GULAJSKI RAFAŁ 1975
0 MOŠKOŘ MARTIN 1971
0 KAŁŁAUR KRZYSZTOF 1984
0 MAŚLAK MARCIN 1976
0 ZAGÓRSKI MIRON 1975
0 GOLEC DARIUSZ 1989
0 ŚPIEWAK MACIEJ 1983
0 WESOŁOWSKA-WASZKOWSKA KATARZYNA 1967
0 CEBRAT EWA 1976
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.