XII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 HAJDUK BARTŁOMIEJ 1976
0 KSIĄŻEK MIROSŁAW 1980
0 SKIBA KAMIL 1980
0 GREŃ KAMIL 1994
0 NOWINOWSKI ANDRZEJ 1976
0 SZCZEŁKUN OLAF 1987
0 GĄSIOREK TOMASZ 1975
0 ROKOSZ RAFAŁ 1992
0 PORĘBSKI MICHAŁ 1987
0 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967
0 RUSECKA AGNIESZKA 1985
0 KRYCA DOMINIK 1982
0 ZAUCHA RAFAŁ 1989
0 FIEJKA MICHAŁ 1980
0 WÓJTOWICZ ROBERT 1972
0 STRASZAK KONRAD 1985
0 STRASZAK LUDWIK 2018
0 TURLEJ DARIUSZ 1957
0 GALANT MARCIN 1976
0 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA 1973
0 MIECZNIKOWSKA IDA 2001
0 JADCZAK ADRIANN 1984
0 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989
0 FISZ RADEK 1980
0 JACKOWSKA MONIKA 1976
0 BARAN PIOTR 1981
0 NAPOROWSKI ARTUR 1974
0 BALUSZYNSKI JANUSZ 1978
0 KOLASA JUSTYNA 1994
0 BOGDANOWICZ ZBIGNIEW 1957
0 PAMUŁA WOJCIECH 1972
0 BOCIAN MAREK 1963
0 RUSIN JACEK 1973
0 JACHYM PAWEŁ 1983
0 RAKOCZY KRZYSZTOF 1985
0 GUZIK KAMA 1990
0 TARZA ANTONI 1955
0 ZEMBATY MAREK 1979
0 GAŁAŚ JAROSŁAW 1974
0 PAWLAK ANDRZEJ 1984
0 MIERZWIŃSKI ŁUKASZ 1983
0 GRZELKA-ZEMBATY KATARZYNA 1983
0 KOWALCZYK MARCIN 1970
0 KITA KRZYSZTOF 1985
0 ŚCISŁY OLA 1972
0 KAPLER TĘGOWSKA KARINA 1976
0 HAŁACZEK JAGNA 1968
0 WITOWSKA KINGA 1999
0 NOSEK MATEUSZ 1996
0 KOS KONRAD 1986
0 KOS ZOFIA 2016
0 WSZOŁEK HELENA 1957
0 ALBIGOWSKA MAGDALENA 1988
0 WIETECKI ŁUKASZ 1984
0 STAL BEATA 1986
0 STAL MATEUSZ 1986
0 STAWARZ KRZYSZTOF 1981
0 STAL LENA 2012
0 STAL DOMINIK 2014
0 STAL ANITA 2017
0 GRABOWIEC ARKADIUSZ 2000
0 JASKUŁA PAWEŁ 1977
0 JANIK ROMAN 1953
0 DYMARSKI MARIUSZ 1973
0 SZTABA ROBERT 1975
0 ŚWITALSKI AREK 1977
0 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992
0 MAMEJ ELŻBIETA 1966
0 MAMEJ WIKTORIA 1995
0 MAMEJ PIOTR 1964
0 BRZEZIŃSKA-HEMPEREK ANNA 1974
0 SZYMAŃSKI PAWEL 1980
0 WOJDANOWSKA MAŁGORZATA 1987
0 MERENA MAREK 1980
0 HEMPEREK WOJCIECH 1977
0 HEMPEREK KRZYSZTOF 2005
0 MIAZGA KRZYSZTOF 2009
0 HEMPEREK ŁUCJA 2014
0 LUBACZEWSKI MICHAŁ 1986
0 BAJAK WOJCIECH 1990
0 HEMPEREK PAWEŁ 2007
0 HEMPEREK MICHAŁ 2002
0 MIAZGA KRZYSZTOF 2007
0 WILAMOWSKI BARTŁOMIEJ 1988
0 WOŹNIAK MARCIN 1976
0 WRÓBEL RAFAŁ 1987
0 DUTKIEWICZ LESZEK 1984
0 GUMIŃSKI MICHAŁ 1985
0 SOKOŁOWSKI ARTUR 1976
0 FLAGA IWONA 1977
0 PARZONKA MACIEJ 1992
0 PYZIK EWA 1976
0 BIAŁEK PAWEŁ 1992
0 GRABARZ KRZYSZTOF 1971
0 KĘDER WŁODZIMIERZ 1966
0 KĘDER URSZULA 1968
0 GRABARZ MARTA 1987
0 GRABARZ OLIWIA 2013
0 MALCZEWSKA-CHAŁADAJ KARINA 1976
0 DARUL DAMIAN 1980
0 CHRUŚCIEL DOROTA 1970
0 GRABARZ NATALIA 2015
0 SUCHCICKI MAREK 1977
0 PATROŃSKI PAWEŁ 1974
0 GALIMSKI ANDRZEJ 1972
0 SOSNOWSKI MICHAL 1970
0 SIWEK MISHA 1992
0 MYŚLIWIEC WOJCIECH 1971
0 ZIOBRO-MYŚLIWIEC ANNA 1978
0 RABCZEWSKI ANDRZEJ 1967
0 SZMAGALSKI MICHAŁ 1991
0 DOBOSZ-KACZUROWSKA DANUTA 1969
0 WITEK SEBASTIAN 1977
0 KOSTERKIEWICZ MARCIN 1977
0 DROZD MICHAŁ 1980
0 KACZUROWSKI WŁODZIMIERZ 1962
0 ŻELIŃSKI MAREK 1968
0 KOPEL RAFAŁ 1984
0 ŻELIŃSKI MICHAŁ 1998
0 HEJMEJ KAMILA 1981
0 KAMIŃSKA HALINA 1958
0 MALINOWSKI KRZYSZTOF 1969
0 KRZYMOWSKI PIOTR 1989
0 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1958
0 BUCZEK PAWEŁ 1992
0 MAJCHER BEATA 1974
0 JAKUBOWSKI MARCIN 1969
0 MAJCHER PIOTR 1972
0 CIERNIAK ZDZISŁAW 1953
0 BLOTTKO CHRISTIAN 1955
0 GĄSZCZAK MARIUSZ 1979
0 SZOPA PIOTR 1982
0 MATUZIK MATEUSZ 1987
0 RACZAK MACIEJ 1985
0 BOJARSKA BEATA 1984
0 LICHMAŃSKI KAMIL 1995
0 GIL REMIGIUSZ 1977
0 PTAK ADAM 1972
0 KUCAŁA ŁUKASZ 1979
0 ZĄBCZYK JAKUB 1979
0 TRELA MICHAŁ 2002
0 DYNIEC TOMASZ 1985
0 HORDEY YAROSLAV 1974
0 MULARSKI PAWEŁ 1989
0 DYNIEC AGNIESZKA 1986
0 HOMONCIK ADAM 1990
0 SKALSKA PATRYCJA 1999
0 BIELECKI TADEUSZ 1974
0 SKALSKI PAWEŁ 1973
0 JABŁOŃSKI KAZIMIERZ 1951
0 SKALSKA ELŻBIETA 1976
0 STUGLIK JAKUB 1989
0 SKALSKA KLAUDIA 1998
0 NAGLIK MARCIN 1980
0 NAGLIK ANETA 1982
0 LIZAK WOJCIECH 1980
0 NOWICKA-BIELECKA KORNELIA 1974
0 LIZAK GRZEGORZ 1984
0 NIESŁONY FILIP 1999
0 SOBOCHA-STANUCH JUSTYNA 1979
0 NIESŁONY DOMINIK 1997
0 BRZOZOWSKI KAROL 1986
0 NIESŁONY MAŁGORZATA 1969
0 KOZŁOWSKI ANDRZEJ 1994
0 KALISZUK DAMIAN 1982
0 KLESZNO ZBIGNIEW 1977
0 BOCHAN ELZBIETA 1992
0 KUBISZ JOANNA 1993
0 WÓJTOWICZ PATRYK 1995
0 FORMA PAULINA 1988
0 GRZESIEWICZ PATRYCJA 1989
0 KSIĄŻEK-BARCIK EWA 1986
0 JUSZCZAK ARTUR 1970
0 KURSA MARCIN 1986
0 MAKOWIEC ROBERT 1975
0 SWAT DAMIAN 1994
0 DZIEDZIŃSKI SZYMON 1974
0 OZIMKOWSKA JUDYTA 1990
0 GULAJSKI RAFAŁ 1975
0 MOŠKOŘ MARTIN 1971
0 KAŁŁAUR KRZYSZTOF 1984
0 MAŚLAK MARCIN 1976
0 ZAGÓRSKI MIRON 1975
0 GOLEC DARIUSZ 1989
0 ŚPIEWAK MACIEJ 1983
0 WESOŁOWSKA-WASZKOWSKA KATARZYNA 1967
0 CEBRAT EWA 1976
0 KOWALCZYK ANDRZEJ 1991
0 BZDAK ALICJA 1969
0 DAWID ŁUKASZ 1981
0 STANISZEWSKA-DUDA KATARZYNA 1979
0 MATUSIK MARIUSZ 1979
0 OSTROWSKI ROBERT 1996
0 WIECZOREK MONIKA 1988
0 OBRZUT LUCYNA 1968
0 KAWALEC MICHAŁ 1978
0 BARADZIEJ BARTEK 1983
0 LUBIŃSKA ANETA 1975
0 STAWOWY GRZEGORZ 1990
0 ZAJĄC PAWEŁ 1985
0 SAMBOROWSKI MARCIN 1978
0 ROGUSKA ANNA 1973
0 ROGUSKA ELIZA 1999
0 OWEDYK DAWID 1991
0 AUGUSTYNIAK MARIUSZ 1974
0 DRYGAS TOMASZ 1981
0 KARBOWSKI JAROSŁAW 1977
0 OPENCHOWSKI RAFAŁ 1976
0 MIASIK ALICJA 1984
0 BARADZIEJ BARBARA 1983
0 ZAKRZEWSKI ADAM 1975
0 ZAKRZEWSKA ELŻBIETA 1975
0 BUSZTA ROBERT 1967
0 NOCUŃ LUIZA 1976
0 SKRZYPCZAK RAFAŁ 1977
0 RONALDOWSKI KACPER 1997
0 PAŃCZYSZYN MARIUSZ 1975
0 GAWRON PIOTR 1994
0 LORANC MACIEJ 1967
0 LORANC IZABELA 1973
0 CYRBUS DOMINIKA 1993
0 KUEHN AGNIESZKA 1987
0 SĄDEJ KAMIL 1996
0 TABIS-HUBKA RAFAL 1978
0 WÓJCIK KRZYSZTOF 1979
0 KŁOSOWSKI SEWERYN 1978
0 KOCHANOWSKI MICHAŁ 1990
0 SZCZĘSNY MACIEJ 1981
0 KROPIENIEWICZ JAKUB 1989
0 PERKA AGNIESZKA 1982
0 SABAT MICHAŁ 1992
0 MALICKI EMIL 1979
0 KOJDER-MALICKA OLGA 1980
0 DOMAGAŁA MONIKA 1986
0 KRAWCZYK ANIA 1989
0 PALUCH PRZEMYSŁAW 1985
0 KUDRYCKI JAKUB 1972
0 ŁUCZAK DOROTA 1974
0 MIECZNIKOWSKI JACEK 1973
0 SIWIAK MARCIN 1983
0 SOJKA ANDRZEJ 1961
0 TÜRK MICHAŁ 1987
0 MARYNICZ ŁUKASZ 1981
0 MIROCHA GRAŻYNA 1977
0 MRÓZ MAREK 1984
0 WOŚKO GABRIELA 1991
0 EBERT ADAM 1977
0 PSZONAK SYLWIA 1981
0 NANOWSKA AMELIA 1989
0 HAŁACZKIEWICZ EMILIA 1985
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.