14. Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Sądecka Dycha Po Rekord (10 km)****



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1077 URBANIK ANNA 1963 1077
1169 KORDAS GRZEGORZ 1970 1169
970 MISIARZ JÓZEF 1957 970
1170 MIKOŚ TERESA 1963 1170
1171 MIKOŚ ROMAN 1966 1171
1211 NIEMIEC ŁUKASZ 1996 1211
971 PIASECKI RADOSŁAW 1978 971
1172 MAŚLANKA MONIKA 1999 1172
903 BOROWIECKI PIOTR 1964 903
972 MOSKOWICZ STEFAN 1959 972
977 PAJOR TERESA 1966 977
1173 ŚLIWA SEBASTIAN 1976 1173
1000 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 1982 1000
981 PIECH IZABELA 1968 981
909 PIECH JANUSZ 1964 909
1175 FICON MONIKA 1972 1175
1189 JASIŃSKI MARCIN 1975 1189
1174 SKRUCH PAWEŁ 1977 1174
777 MAZUR KINGA 1985 777
1191 WRONA KAZIMIERZ 1958 1191
1078 OLEARCZYK BARTŁOMIEJ 1982 1078
1177 MAŁECKI MATEUSZ 1982 1177
985 KAWALEC ANNA 1986 985
1176 HAJNOS-MAŁECKA MARIA 1984 1176
986 KUSION ANNA 1965 986
1178 LECH PAWEŁ 1973 1178
1179 PRADEL GRZEGORZ 1963 1179
1196 AUGUSTYŃSKI PIOTR 1972 1196
1180 SZYMCZYK MAGDALENA 1976 1180
1181 BAZIAK WOJTEK 1987 1181
1182 TABASZEWSKI KRZYSZTOF 1987 1182
1183 WIELIŃSKA-JACHYMIAK OLGA 1976 1183
1184 PRUCHNIK STANISŁAW 1971 1184
1185 TKACZ PRZEMYSŁAW 1973 1185
1186 MIKULSKI WOJCIECH 1976 1186
1675 KACZMAREK MICHAŁ 1986 1675
1187 KACZMAREK ANGELIKA 1985 1187
782 KMIECIK PAWEŁ 1977 782
1188 LIS MAŁGORZATA 1976 1188
1079 OSUCH ROBERT 1969 1079
1080 OSUCH AGNIESZKA 1970 1080
995 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974 995
914 BOCIAN MAREK 1963 914
988 PASTUCHA ANNA 1958 988
915 SZYMAŃSKI ADAM 1960 915
993 MINNER ROMAN 1983 993
1192 CHMIELOWSKA PAULINA 1987 1192
922 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967 922
1193 TROJAN KRZYSZTOF 1959 1193
994 BIELECKA KORNELIA 1974 994
989 KŁÓSEK PAWEŁ 1977 989
1194 IZWORSKI MARIUSZ 1976 1194
783 SMAGACZ HENRYK 1958 783
991 SZYMKIEWICZ FILIP 1993 991
784 MAZUR IRENEUSZ 1980 784
1083 OSUCH GRZEGORZ 1999 1083
1084 KOIS KAROLINA 1994 1084
992 MIKLAS-KULIŃSKA PATRYCJA 1982 992
1195 PRZYBYLSKI TOMASZ 1985 1195
1222 SKAKLUK JAN 1951 1222
1197 WOŹNIAK BARBARA 1955 1197
1094 GNATOWSKA ELŻBIETA 1964 1094
1091 PRZEPIÓRA IWONA 1970 1091
1087 STĘPIEŃ RENATA 1961 1087
792 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968 792
1198 POLAKOWSKA URSZULA 1962 1198
927 JANIK ROMAN 1953 927
1004 OGŁUSZKA ELŻBIETA 1983 1004
1214 SULKOWSKI WOJCIECH 1972 1214
1005 LEŚNIAK MARIAN 1947 1005
1199 ZAJCHOWSKI MAREK 1963 1199
1200 ZASADZIŃSKA BARBARA 1977 1200
1213 BANICKA AGNIESZKA 1988 1213
1201 KOS KONRAD 1986 1201
1206 KULESZKA ANNA 1989 1206
1202 SAPA LUCJAN 1969 1202
1204 SZYMCZAK KLAUDIA 1998 1204
1203 BORUCKI DARIUSZ 1965 1203
1205 REDA ALICJA 1960 1205
1207 OCHWAT ADAM 1991 1207
1014 CZYŻ GRZEGORZ 1967 1014
1208 ŚWIRSZCZ ANDRZEJ PIOTR 1986 1208
887 WSZOŁEK HELENA 1957 887
1011 TARZA ANTONI 1955 1011
1215 KIESZEK JOANNA 1975 1215
1012 ZABIELSKI JACEK 1980 1012
1209 SZOPA MARCIN 1982 1209
1210 SURÓWKA MACIEJ 1980 1210
1212 WILK BRONISŁAWA 1954 1212
808 GOŁĘBIEWICZ WOJCIECH 1995 808
1216 GAJDA PAWEŁ 1957 1216
1217 PRYLEPSKA SWIETŁANA 1986 1217
1218 GIBIŃSKI MACIEJ 1986 1218
1019 ZACZKOWSKI ŁUKASZ 1983 1019
1018 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 1975 1018
1219 MROWIEC DAMIAN 1997 1219
1220 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992 1220
935 CYRAN ANDRZEJ 1974 935
1221 ROGOZIK BOGUSŁAW 1971 1221
1223 OPOCZKO ANDRZEJ 1973 1223
1224 FILIPEK KRZYSZTOF 2002 1224
1225 SMOLIK KATARZYNA 1996 1225
1022 JABŁOŃSKI WOJCIECH 1971 1022
1226 KIJANKA STANISLAW 1970 1226
1104 PAWŁOWSKA KATARZYNA 1980 1104
1229 LEPSZY ANNA 1981 1229
1107 GOMÓŁKA MACIEJ 1985 1107
1108 GREGUŁA MALGORZATA 1989 1108
1228 GAWRACZYŃSKA ANNA 1954 1228
1109 MATUSZCZYK KRZYSZTOF 1975 1109
1227 KIEŁT KATARZYNA 1979 1227
1230 BEKAS MARCIN 1976 1230
1231 CZECHOWSKI JERZY 1949 1231
1232 OGORZAŁY TOMASZ 1986 1232
825 FORYŚ WŁODZIMIERZ 1962 825
941 KADZISZEWSKI RADOSŁAW 1989 941
1233 KADZISZEWSKI MACIEJ 1964 1233
1236 KOCHAŃSKA MAŁGORZATA 1964 1236
1235 KOCHAŃSKA MARZENA 1992 1235
1238 PALIŚ PRZEMYSŁAW 1990 1238
1240 PALIŚ TOMASZ 1988 1240
1234 SOBCZAK-KUPIEC AGNIESZKA 1981 1234
1237 MIERZWIŃSKI MARCIN 1976 1237
1243 ANIELAK ANITA 1969 1243
1244 ANIELAK JANEK 1967 1244
1239 CZERWIK PATRYCJA 1983 1239
1115 ŁOPUCH ROBERT 1972 1115
1027 KUMOR RENATA 1964 1027
1241 STOCHMAL PRZEMYSŁAW 1998 1241
1242 BARAŃSKA MONIKA 1968 1242
1245 OBARZANOWSKI MICHAL 1978 1245
1247 DURLAK MARZENA 1989 1247
1361 PACZOS BARBARA 1960 1361
1246 STANCZYK ANDRZEJ 1960 1246
1248 KASPRZYK MARTA 1979 1248
1031 WALCZYK KAMIL 1987 1031
1251 WARDZAŁA ANNA 1980 1251
1117 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR 1967 1117
1252 KOPEĆ WALDEMAR 1970 1252
1249 KNOP GRZEGORZ 1979 1249
1679 RUPIEWICZ JAROSŁAW 1980 1679
834 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989 834
1744 GRUCA ARKADIUSZ 1992 1744
1033 NIESLON MAREK 1985 1033
1253 RABCZEWSKI KACPER 2003 1253
1254 MALINOWSKA MAŁGORZATA 1971 1254
1123 RABCZEWSKA ELŻBIETA 1968 1123
839 JACKOWSKI ZBIGNIEW 1960 839
1122 KNAP ELŻBIETA 1965 1122
1269 PAWLIK-FARON AGNIESZKA 1978 1269
1256 PLEWIŃSKA RENATA 1969 1256
841 BAŁUCKI ARTUR 1981 841
1255 ĆWIK JANUSZ 1955 1255
1322 GWIOŹDZIK SŁAWEK 1967 1322
1257 MICHALAK BRYAN 2006 1257
1258 MICHALIK EDYTA 1976 1258
1480 KAWALERSKI KAMIL 1999 1480
1259 MICHALIK ARTUR 1983 1259
1260 DUDZIK KRZYSZTOF 1958 1260
1261 JURECKI JAROSŁAW 1976 1261
1491 GAWIN ANDRZEJ 1985 1491
1262 STARZEC MAŁGORZATA 1982 1262
1127 CZARNOTA MAŁGORZATA 1999 1127
1265 FUNDAMENT ARTUR 1964 1265
1264 SZYMUŚ RAFAŁ 1972 1264
1263 SZYMUŚ MAGDALENA 1976 1263
1128 KRUSZEWSKA EWA 1969 1128
1266 BODZIONY MATEUSZ 1982 1266
1268 BŁASZCZYK ZBIGNIEW 1959 1268
1267 KANIA JÓZEF 1963 1267
1287 SZUMLAŃSKA KAROLINA 1997 1287
953 RUSIN JACEK 1973 953
1270 KUBICA MARCIN 1989 1270
1039 PASZKOWSKA BOŻENA 1977 1039
1271 BUKOWSKA GOSIA 1972 1271
1272 GARBOŚ PIOTR 1974 1272
1273 PADULA ŁUKASZ 1993 1273
1306 KUNYSZ PAWEŁ 1987 1306
1274 CIĘCIWA WOJCIECH 1996 1274
1275 STEC IRENEUSZ 1990 1275
1276 STEC DAMIAN 1988 1276
1278 MATYJASIK ESTERA 1992 1278
1045 PŁOSKOŃSKI PIOTR 1965 1045
1279 OCHAŁ PAWEŁ 1984 1279
1298 MIECH WIESŁAW 1954 1298
1293 MAJCHRZAK MICHAŁ 1984 1293
1299 CHOLEWCZYŃSKI DARIUSZ 1967 1299
1295 DUDKA ZENON 1969 1295
1296 JAŻDŻEWSKI KACPER 2001 1296
2324 OCHNIO RYSZARD 1975 2324
1292 CHMURZYŃSKA EWA 1967 1292
1290 CHMURZYŃSKI TOMASZ 1969 1290
1291 ZACHEJA MARIUSZ 1976 1291
1294 STRAMEK MARTA 1991 1294
1280 GINTER MAREK 1978 1280
1281 SZCZEPANIK MICHAL 1978 1281
1042 BASIAGA ANNA 1989 1042
1282 SUŁKOWSKI RAFAŁ 1999 1282
1283 WITWICKI JAKUB 1994 1283
1284 WÒJCIK MARIUSZ 1973 1284
1318 PLECH JACEK 1976 1318
1285 SOJKA ROBERT 1967 1285
956 MENDRZYCKI SZYMON 1985 956
1286 NOLBERT MAŁGORZATA 1988 1286
1288 ŚLĘZAK MAREK 1978 1288
1289 GWIŻDŻ MATEUSZ 1988 1289
1763 KORZEC WERONIKA 1995 1763
1043 HULANICKI ANDRZEJ 1958 1043
1044 HULANICKA IRINA 1956 1044
1303 SŁOWIK DANIEL 1987 1303
1301 PARZELSKI MIKOŁAJ 1987 1301
852 POLKOWSKI PIOTR 1985 852
1065 GNUTEK WIOLETTA 1978 1065
1302 TARASEK KATARZYNA 1993 1302
1305 LEGUTKO KAZIMIERA 1958 1305
1304 WIDŁA ADAM 1996 1304
955 BRYGOŁA ANDRZEJ 1959 955
1307 BEŁCZĄCKI JAKUB 1985 1307
1308 KRASIŃSKA SYLWIA 1984 1308
1048 ŻUKOW JAROSŁAW 1974 1048
1309 LEDOCHOWSKI ARON 2000 1309
1522 ORDZOWIAŁY PIOTR 1967 1522
1049 JAŻŁO PRZEMYSŁAW 1985 1049
1310 BOGDAŃSKI JAKUB 1996 1310
1321 KOPIK MICHAŁ 1978 1321
1320 JĘDRZEJEWSKI TOMASZ 1980 1320
1311 KRUKOWSKA MONIKA 1975 1311
1312 KRZEMIŃSKI KAROL 1988 1312
1050 NADOLNA SARA 1985 1050
1313 GRABSKA RENATA 1950 1313
1051 TRELA JACEK 1958 1051
1052 RECZKOWSKI ANDRZEJ 1954 1052
1314 CZOPKA PIOTR 1993 1314
1315 MAKOWSKA WANDA 1968 1315
1316 PUTOWSKA NATALIA 1991 1316
1329 KLUSEK BARBARA 1968 1329
1317 BOCHNIARZ MARCIN 1981 1317
1323 KMAK ANNA 2003 1323
1325 ZAŁUSKI PIOTR 1980 1325
1324 BARTKOWSKI MARIUSZ 2000 1324
1335 PRUS KATARZYNA 1968 1335
1326 NOWOTNY JAROSŁAW 1978 1326
1327 JASZCZYŃSKI DARIUSZ 1963 1327
1328 DŁUGOSZ EMILIA 1988 1328
1330 KORZONEK PATRYCJA 1982 1330
1331 LECH MIŁOSZ 1982 1331
1332 POLAŃSKI PRZEMYSŁAW 1988 1332
1333 DIKTA EWELINA 1992 1333
1334 KLONOWSKA MAGDALENA 1978 1334
1055 DOBIJA ANDRZEJ 1961 1055

Copyright © 2023 by ISW.
All Rights Reserved.