XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
1966 DUL MAGDALENA 1982
1653 UCHROŃSKI RAFAŁ 1977
826 SZUMLIŃSKI PIOTR 1984
0 PAPROCKI WIESŁAW 1963
2764 KOŁODZIEJCZYK ROMAN 1951
2381 SIEDLARZ WIESŁAW 1987
1968 STANISŁAWSKI IGOR 1972
2379 STARZEC MALGORZATA 1982
1341 GUZOWSKI JACEK 1972
2766 PINDZIAK MILENA 1989
2768 PINDZIAK-DUTKIEWICZ MONIKA 1984
0 JANIEC ILONA 1976
1648 BROL MARCIN 1984
2382 SZCZUDRAWA ZBIGNIEW 1966
1771 KRYNICKI KRZYSZTOF 1982
0 SZCZEPAŃSKI JAN 2013
2383 WARZAŁA TOMASZ 1979
1655 ŁOBODZIŃSKI PIOTR 1985
0 MATYJASZCZYK BARBARA 1987
1775 ZIMNOCH BARTOSZ 1994
827 POBIEGŁO ARTUR 1981
1774 ZIMNOCH MACIEJ 1990
1772 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948
0 LECIAK MICHAŁ 1980
0 KOSTARSKI PATRYK 1977
2791 KOCZWARA TOMASZ 1977
1973 CZUBA WOJCIECH 1984
1649 MALARCZYK JERZY 1973
1647 RUTKOWSKI JANUSZ 1963
0 KOZIOŁ PRZEMYSŁAW 1968
2955 JASTRZĘBSKI ADAM 1970
0 STARZHYNSKYI ANDRII 1990
2387 KOS LUCJAN 1986
1970 JEDRZEJEWSKI KONRAD 1973
2803 REJ MIROSŁAW 1984
0 SZCZEPAŃSKI NIKODEM 2015
2958 KICZKA KAMIL 1992
3074 CZARNECKI KRZYSZTOF 1978
0 BOBAK JUSTYNA 2011
3031 SZOSTAK KACPER 2011
0 NIEZEROWY MIREK 1911
484 WITEK BOGDAN 1964
2908 SATAŁA MICHAŁ 1992
485 GROCHOWSKI MAREK 1970
828 GROCHOWSKA MAŁGORZATA 1970
3172 NOWAK PAWEŁ 1959
1652 WIERZBICKI PIOTR 1976
2906 UHRIN STANISLAV 1981
1650 CIĄGŁO JAN 1986
481 KUCIEL PAWEŁ 1989
1342 SZYMAŃSKI PAWEŁ 1980
2385 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1978
0 HRYŃCZUK PIOTR 1987
1651 SZYMULA MICHAŁ 1989
2388 MARKOWICZ WOJCIECH 1985
2386 RUMANEK PIOTR 1987
0 STARŻYŃSKI (STARZHYNSKYI) ANDRZEJ ( ANDRII) 1990
2819 WALCZAK-WOJTKOWSKA IWONA 1960
3084 KASPROWICZ KATARZYNA 1982
1344 BIEL SŁAWOMIR 1981
2784 MICHALSKI ANDRZEJ 1959
0 FIZEK ROBERT 1981
3367 ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 1978
3156 ZIĘBA SZYMON 2013
0 PALASZ KAMIL 1993
0 BĄK FILIP 1993
2389 FLOREK TOMASZ 1978
0 GRUCA DARIUSZ 1999
70 NOGA KRZYSZTOF 1968
2790 MAMALA JUSTYNA 1991
829 MICHALIK WOJCIECH 1981
2391 NOGA JAKUB 1993
2390 CZAPLA PIOTR 1990
2948 KICZKA NATALIA 1999
1654 MICHALSKI ADAM 1971
0 AMBROZIAK GABRIEL 1990
3098 TOKARCZYK WOJCIECH 1998
3224 SERAFIN MICHAŁ 2000
0 SZYMKIEWICZ FILIP 1993
1656 RÓŻAŃSKA MAGDALENA 1982
1972 GRABNY DOBIESŁAW 1971
2393 STRAKOSZ DOROTA 1982
0 GADZAŁA PAULINA 2011
2394 JĘDRUSIAK PRZEMYSŁAW 1980
2772 JĘDRUSIAK KAMILA 2009
830 BUJAK KRZYSZTOF 1987
2773 WYROBIEC-LIPIŃSKA JOANNA 1992
3012 KRUCZEK PAWEŁ 1985
2776 PASŁAWSKA MARTA 1979
3099 MORDARSKI JAKUB 2000
1657 KONRADY ARTUR 1987
2392 DOLATA KRZYSZTOF 1982
487 SUDNIK KRZYSZTOF 1983
2395 WĄSOWICZ EDYTA 1978
2782 LAMEK HANNA 2008
2770 BOCIAN MACIEJ 2013
0 GADECKI ARTUR 1976
2771 DUDEK NIKODEM 2017
3411 ZIĘTEK KRZYSZTOF 1973
1776 PRZEWORSKA BASIA 1981
0 HASIEC ANDRZEJ 1982
0 PROTAZIUK TOMASZ 1980
2781 GRAJEK RADOSŁAW 1979
2404 BIEGUN MARCIN 1974
2401 KORULCZYK RAFAŁ 1981
1659 ZIÓŁEK MARCIN 1985
1777 KŁOSEK JACEK 1989
3458 ROMIK ANNA 1980
3397 MAZIARKA KRZYSZTOF 1985
2774 UBA ANNA 1985
2779 SŁOWIK DARIUSZ 1978
2780 UBA-MAZIARKA FRANCISZEK 2017
3028 PIEPRZYK AGATA 1985
2841 LORANTY IWONA 1980
3154 ZIĘBA KAROLINA 2009
2397 ĆWIK JACEK 1979
2400 KŁAPUT NATALIA 2004
2778 BAŁAZIŃSKA NADIA 2013
2777 BAŁAZIŃSKA NIKOLA 2009
834 ŻYŁKA KAMIL 1993
2396 KORULCZYK OLA 1988
0 PREJZNAR MARCIN 1982
2994 HOPEJ SZYMON 2017
2993 RADZIOCH-CHMIELOWSKI TOMASZ 2018
0 BERNAT DAMIAN 1991
495 SAWICKI PIOTR 1974
2939 KĘDZIERSKI ZENON 1951
1974 GRZEBYK SŁAWOMIR 1981
2399 PĘKSA TADEUSZ 1984
1346 GRALA MARCIN 1981
2815 MORAVA JAN 1971
2814 MASLO PETER 1978
2807 JESCHKA JERRY 1968
2398 KOPKOWICZ MAŁGORZATA 1982
2929 CHOWANIEC JACEK 1974
2932 CHOWANIEC KATARZYNA 1974
832 SCHMIDT ROLAND 1982
2867 HEŁMECKI HENRYK 1965
2940 SĘK WIESŁAW 1985
2783 KOPACKI PAWEŁ 1993
1347 MAREK SŁAWOMIR 1986
2405 KSIĄŻEK EWA 1986
493 DOMBROWSKI MACIEJ 1989
494 PLONSKI MICHAL 1991
496 STAWSKI DARIUSZ 1957
2920 FARON PIOTR 1949
1781 BADOWSKI JERZY 1974
2402 CIEBIEŃ JERZY 1967
2891 MICHALSKI PATRYK 1991
2403 WÓJCIK TOMASZ 1984
2927 WÓJCIK WIESŁAW 1965
1660 TROJAN IRENEUSZ 1986
3161 PRUSAK ZOFIA 2011
2850 WOJTKOWSKI IRENEUSZ 1961
2982 KURAŚ MACIEJ 2011
2919 ROGALSKA CELINA 1958
2907 WASYLAK KRZYSZTOF 1980
2838 MAZUR IRENEUSZ 1980
3529 MICIAK PAWEŁ 2003
2980 WĘGLARZ WERONIKA 2000
2837 BERNAŚ GRZEGORZ 1977
0 PIOTROWSKI RADOSŁAW 1987
2865 JASTRZĘBSKA KAROLINA 1994
2840 NAUKA WIESŁAW 1971
2843 KĘDZIOR WIESŁAWA 1966
2988 BORISOW-RAKOCZY ANITA 1988
2925 KROKOWSKI WOJCIECH 1954
2983 BORISOW ERYK 2017
2926 MIZIA RYSZARD 1969
2847 CZERNIAK AGNIESZKA 1976
2864 WIECHOCZEK KAMIL 1994
2789 WIERZBICKA JOANNA 1979
2793 GANCARCZYK MAREK 1980
2866 GOŁDYN EWELINA 1982
2984 NIEMCZYK BARBARA 1988
2904 RADWAŃSKI MARCIN 1988
2985 WOJCIECHOWSKA JUDYTA 1986
2921 HENDRYSIAK ANNA 1986
2788 WOJTCZAK MARIUSZ 1975
2890 NADRATOWSKI SŁAWOMIR 1963
3153 PADŁO PIOTR 2014
2987 MRYCZKO ELŻBIETA 1968
2870 KUCHARSKI RADOSŁAW 1971
2986 HALSKA ALICJA 2016
2991 HALSKI SZYMON 2008
2989 HALSKA AGNIESZKA 1979
2839 SKIBIŃSKI GRZEGORZ 1972
3070 TRUSKOLAS MICHAŁ 1975
3066 POTĘGA IZABELA 1985
2816 PŁONKA SEBASTIAN 1981
2868 WICHA IWONA 1987
2844 KILAR MARCIN 1984
2910 SUŁKOWSKA ANNA 1984
2909 PAPIEŻ MARIUSZ 1983
2930 NOWAK HONORATA 1982
2992 GUCWA MAKSYMILIAN 2012
548 SERZYSKO BARTOSZ 1988
2936 MAŚLANKA ROBERT 1975
2842 KUFEL MARCIN 1979
2933 MAŚLANKA RENATA 1978
3062 CHRZĄŚCIK ANNA 1978
2934 BAZYLAK ŁUKASZ 1982
2935 GNATOWICZ-CZARNOŁĘSKA BEATA 1973
3169 DYBEK PAWEŁ 1975
3034 KRÓL MAKSYMILIAN 2014
0 NOWAKOWSKI MICHAŁ 1985
2804 MRÓZ MARCIN 1978
2995 SZUBA MARTA 1964
3441 BAJTEL KAMIL 1996
2792 BRUŚ MARCIN 1977
0 WOJTOWICZ TOMASZ 1987
2872 SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 1975
0 DEMKOWICZ TOMASZ 1977
2846 MAĆKOWIAK MACIEJ 1985
2944 KASPRZYK JOLANTA 1971
2937 ŚWIADEK MICHAŁ 1994
2999 STĘPAK PIOTR 1994
2796 MROWIEC JAKUB 1987
3439 NOGA ROBERT 1963
2795 HENDZLIK MONIKA 1975
2871 GROMNIAK DOMINIKA 1990
3002 STROKOSZ ZUZANNA 2018
2942 JASIŃSKI ARTUR 1974
0 FLOREK MARCIN 1971
2996 STRYSZOWSKI IGOR 2013
0 PARADOWSKA EWA 1952
3001 STRYSZOWSKI OLIWIER 2012
2879 PASEK TOMASZ 1982
0 KONSANCIAK ARTUR 1979
2941 POPAJEWSKI KRZYSZTOF 1959
2943 ZAUCHA RAFAŁ 1989
3000 WIEWIÓRA ANNA 2013
2998 WIEWIÓRA ALEKSANDRA 2018
2845 FLOREK TOMASZ 1974
2977 MACHOWSKI KAROL 1982
2997 BOCHENEK PATRYCJA 2000
2805 CAŁKA BARTŁOMIEJ 1983
2797 SZCZEPAŃSKI NORMAN 1990
3003 KAWA JULIA 2018
2946 BORUŃ ZBIGNIEW 1986
0 ŚWIECAK ROBERT 1980
0 ROCHOWIAK ALEKSANDRA 1988
2893 IMIOŁEK DOMINIK 1988
2968 ZYLINSKI JOANNA 1969
3214 KUCHTA FILIP 2009
3372 STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA 1989
3006 OGUREK MAKSYMILIAN 2010
3008 HEBDA ADRIAN 1997
3004 WALKOWIAK ŁUKASZ 1973
3005 KAMISIŃSKA-FIC EWA 1975
Przejdź do strony:

Copyright © 2021 by ISW.
All Rights Reserved.