XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Nocny Bieg Rodzinny (5 km)



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
1665 BANASIK PAWEŁ 1963 1665
2417 UCHEREK KAZIMIERZ 1970 2417
2419 UCHEREK KINGA 1977 2419
2418 UCHEREK KACPER 2002 2418
1794 MICHALIK ZYGMUNT 1969 1794
1793 JAMKA WIESŁAW 1962 1793
1837 MŁYŃSKI KAROL 1991 1837
1839 MISZKE ZYGMUNT 1960 1839
1667 DARLIŃSKI ARTUR 1981 1667
2451 ZAGÓRSKI PIOTR 1982 2451
2504 CHMIELEWSKI WOJCIECH 2005 2504
1804 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999 1804
1803 OSUCH GRZEGORZ 1999 1803
1427 SZPILA ZBIGNIEW 1976 1427
1678 LIZAK WOJCIECH 1980 1678
1802 LIZAK GRZEGORZ 1984 1802
1801 NIESŁONY DOMINIK 1997 1801
1798 NIESŁONY FILIP 1999 1798
1800 NIESŁONY PIOTR 1970 1800
2496 NIESŁONY MAŁGORZATA 1969 2496
2499 NIESŁONY ZUZANNA 2005 2499
2495 PIETRZYK SANDRA 2002 2495
2052 TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK ANNA 1978 2052
2459 WROŃSKA KATARZYNA 1984 2459
2472 OPIELA PAWEŁ 2003 2472
1819 OSUCH ROBERT 1969 1819
2533 OPIELA MIROSŁAW 1972 2533
1442 FIJAK JERZY 1956 1442
2040 OSUCH AGNIESZKA 1970 2040
2035 ZBOROWSKA SKROBANEK JUSTYNA 1978 2035
2479 SKROBANEK HANNA 2005 2479
2484 SKROBANEK PAWEŁ 1972 2484
2486 SIMKA JULIAN 2005 2486
1409 SIMKA KAMIL 1978 1409
2490 WESOLOWSKI DAMIAN 1981 2490
2526 OPIELA KATARZYNA 2007 2526
1482 ŚWISTAK MATEUSZ 1985 1482
2522 MIKLER ALEKSANDER 2005 2522
2702 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989 2702
2549 PECIAK JANUSZ 1967 2549
1876 MARAS LADISLAV 1963 1876
1846 MIKIELSKI DANIEL 1990 1846
1883 FLASKA ZDENEK 1972 1883
1885 REUTER ROBERT 1973 1885
0 MAZUR KRZYSZTOF 1992 0
2578 RAPACZ DARIA 1998 2578
2617 MICHAŁEK SANDRA 1997 2617
2568 MIZERA MATEUSZ 1995 2568
1043 TUREK RAFAŁ 1977 1043
1473 SZATNIEWSKA AGNIESZKA 1978 1473
2106 ŚLEDŹ ADAM 1995 2106
1476 SWISTAK KAROLINA 1978 1476
2562 SZELĄG OSKAR 2006 2562
2113 OPUCHLIK ALEKSANDRA 1985 2113
1509 WITEK SEBASTIAN 1977 1509
1866 STUCHLIK MAREK 1984 1866
2140 STUCHLIK MAGDALENA 1982 2140
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1494 SOJKA PIOTR 1982 1494
1515 SZYMAŃSKI MICHAŁ 1977 1515
2177 SIEDLER MARTIN 1988 2177
1534 GNUTEK WIOLETTA 1978 1534
1895 SKWORC BETINA 1988 1895
2196 SALIŃSKA IWONA 1995 2196
0 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ 1988 0
351 TOKARCZYK KONRAD 1992 351
1164 GABOREK MARCELINA 1991 1164
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
1174 GORĄCY MICHAŁ 1984 1174
1906 KOWALCZYK TADEUSZ 1954 1906
1907 KOWALCZYK JOANNA 1973 1907
1191 TWARDY URSZULA 1961 1191
2332 ŁOPUCH ROBERT 1972 2332
2637 BUJAŁA JUSTYNA 1989 2637
2649 MICHOŃ RADOSŁAW 1984 2649
2650 MICHOŃ WOJCIECH 2009 2650
2646 MICHOŃ JOLANTA 1984 2646
1588 NAJDUK DANIEL 1985 1588
2664 NAJDUK JAKUB 2007 2664
1591 WIĘCKOWSKA ANETA 1985 1591
2670 WIĘCKOWSKA MAJA 2010 2670
2328 PAWELCZYK JÓZEF 1976 2328
1613 TALAGA BASIA 1980 1613
2688 POLOWCZYK JAGIENKA 2010 2688
2690 RYCHTYK TOMASZ 1986 2690
0 MAJDA MACIEJ 1987 0
1620 ORNACKA MAGDALENA 1989 1620
2331 MROWIEC KACPER 1997 2331
2708 SOŁTYSIK ANIA 1988 2708
2718 SURMAN TAMARA 1973 2718
2340 POCHWAT BŁAŻEJ 1985 2340
2728 WOJTYLAK KATARZYNA 1986 2728
2351 PAWELCZYK OLIWIA 1999 2351
2732 PAWELCZYK NICOLA 2008 2732
2742 SYGUŁA MATEUSZ 1979 2742
1645 ZAJĄC ŁUKASZ 1984 1645
2773 WYROBIEC-LIPIŃSKA JOANNA 1992 2773
2782 LAMEK HANNA 2008 2782
0 WOJCIECHOWSKA JUDYTA 1986 0
0 BAZYLAK ŁUKASZ 1982 0
0 WRONOWSKI RAFAŁ 1986 0
0 WRONOWSKI ALBERT 1999 0
0 ROBOTYCKA JULIA 1998 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.