XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg na 3 km



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1996 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 1982 1996
2411 KUDZIA ANNA 1979 2411
2410 ŚLUZ RAFAŁ 1978 2410
1352 WĘGRZYŃSKI PAWEŁ 1986 1352
1783 NIEMIEC SŁAWOMIR 1981 1783
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
2426 KOPCZYK RENATA 1983 2426
1794 MICHALIK ZYGMUNT 1969 1794
1793 JAMKA WIESŁAW 1962 1793
1376 WROŃSKI-TUSIK MATEUSZ 1973 1376
2435 KWASEK KAZIMIERZ 1978 2435
2006 WITKOWSKI PAWEŁ 1979 2006
1386 WĘGRZYN MONIKA 2002 1386
2529 MALEC SYLWESTER 1997 2529
1667 DARLIŃSKI ARTUR 1981 1667
1679 POKOTYCKI DENIS 1990 1679
1804 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999 1804
1803 OSUCH GRZEGORZ 1999 1803
2495 PIETRZYK SANDRA 2002 2495
2534 WESOŁOWSKI KAMIL 1981 2534
2469 PORĘBSKI MICHAŁ 2003 2469
2465 HERC MIROSŁAW 1978 2465
2462 KRYSTJAŃCZUK MAGDALENA 1978 2462
2476 MAJDAK SEBASTIAN 1980 2476
1442 FIJAK JERZY 1956 1442
1432 BAKA PAWEŁ 1979 1432
2536 KRUŻEL-BAKA MAŁGORZATA 1980 2536
1416 MAREK URAWSKI 1973 1416
2481 BRZEZIŃSKA-HEMPEREK ANNA 1974 2481
2477 HEMPEREK WOJCIECH 1977 2477
2494 HEMPEREK MICHAŁ 2002 2494
2490 WESOLOWSKI DAMIAN 1981 2490
2517 FIDO -SURMAN MONIKA 1978 2517
2523 MŁYŃSKA SYLWIA 1983 2523
2061 LISTOWSKI ANDRZEJ 1968 2061
1682 BUDZYŃ PAWEŁ 1979 1682
2057 KSIAZEK MIROSLAW 1980 2057
1434 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 1434
1690 SZATKO MARIUSZ 1964 1690
1858 CZUBAN JANUSZ 1956 1858
1692 PŁACHTA MAREK 1965 1692
2080 KOPEĆ WALDEMAR 1970 2080
1846 MIKIELSKI DANIEL 1990 1846
1883 FLASKA ZDENEK 1972 1883
1885 REUTER ROBERT 1973 1885
2089 PRADEL GRZEGORZ 1963 2089
2860 MAZUR KRZYSZTOF 1992 2860
2584 ŁUKASIK EMILIA 2003 2584
2563 LUBOWICKA MAJA 2006 2563
2559 SZYMULA NORBERT 1977 2559
2587 SOKULSKI RAFAŁ 1978 2587
2947 MOSÓR MARIUSZ 1971 2947
2945 MOSÓR LILLA 1971 2945
2570 WRZOS ŁUKASZ 1984 2570
1884 OSYRA WIKTORIA 2001 1884
1109 DZIEDZIC ANDRZEJ 1967 1109
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1087 PISZCZEK STANISŁAW 1979 1087
1489 JABŁOŃSKA EWA 1986 1489
2166 KURTYKA AGNIESZKA 1980 2166
2592 WALKOWIAK JOANNA 1980 2592
2177 SIEDLER MARTIN 1988 2177
1530 BOCHENEK WIKTORIA 1987 1530
1889 MOSKOWICZ STEFAN 1959 1889
2613 KASZA JACEK 1972 2613
1531 GAJEK ZUZANNA 1982 1531
1895 SKWORC BETINA 1988 1895
2619 MATUSZ KRYSTIAN 2006 2619
1541 SZMIGIEL KLAUDIA 1996 1541
1544 VOLKOV VIKTOR 1989 1544
1727 BORTEL MIROSŁAW 1971 1727
2621 DZIAŁOWSKI DARIUSZ 1977 2621
2203 WYTWER BŁAŻEJ 1988 2203
1547 MANIA IZABELA 1992 1547
1549 PYTLIK ANIA 1985 1549
351 TOKARCZYK KONRAD 1992 351
1164 GABOREK MARCELINA 1991 1164
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
1558 WOŹNICZKA RADOSŁAW 1974 1558
2244 CZYWILIS EWA 1985 2244
2654 SABANOŠOVÁ EVA 1958 2654
2332 ŁOPUCH ROBERT 1972 2332
1924 BAJER DANIEL 1981 1924
2648 HRYC MARTYNA 2004 2648
1588 NAJDUK DANIEL 1985 1588
2664 NAJDUK JAKUB 2007 2664
2662 SZELIGA SEBASTIAN 1989 2662
1927 SZELIGA NINEL 1992 1927
2666 ŚWITAŁA JOLANTA 1962 2666
2668 MIKULSKA MAŁGORZATA 1971 2668
2669 DROZD MICHAŁ 1980 2669
1935 TRESKA PIOTR 1986 1935
2328 PAWELCZYK JÓZEF 1976 2328
2677 ZABRZAŃSKI ALFRED 1954 2677
1609 KOWALUNAS-BEM OLGA 1983 1609
2291 LAL MONIKA 1964 2291
1613 TALAGA BASIA 1980 1613
2339 ZIARKOWSKI DAMIAN 1991 2339
2722 SZCZEPAŃSKA ALEKSANDRA 1992 2722
1278 RACHUBA MICHAŁ 1978 1278
2836 MAJDA MACIEJ 1987 2836
2706 CZARNECKA IZABELA 2004 2706
2707 KONOPACKI KRZYSZTOF 1979 2707
2331 MROWIEC KACPER 1997 2331
2708 SOŁTYSIK ANIA 1988 2708
2957 OLEKSY EWA 1985 2957
2340 POCHWAT BŁAŻEJ 1985 2340
2351 PAWELCZYK OLIWIA 1999 2351
2981 CZAICKA SYLWIA 1978 2981
2753 LISZKA GRZEGORZ 2007 2753
2749 MARCINKOWSKI PATRYK 2002 2749
2767 SMOŁA MARIUSZ 2000 2767
1645 ZAJĄC ŁUKASZ 1984 1645
1962 BUGIEL ADAM 1975 1962
1772 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 1772
2394 JĘDRUSIAK PRZEMYSŁAW 1980 2394
2781 GRAJEK RADOSŁAW 1979 2781
1658 MAZIARKA KRZYSZTOF 1985 1658
2774 UBA ANNA 1985 2774
2397 ĆWIK JACEK 1979 2397
2400 KŁAPUT NATALIA 2004 2400
2783 KOPACKI PAWEŁ 1993 2783
2988 BORISOW-RAKOCZY ANITA 1988 2988
2989 HALSKA AGNIESZKA 1979 2989
3020 MIERZWIŃSKI MATEUSZ 2005 3020
3009 KOSTYCZ GRZEGORZ 1996 3009
2956 WRONOWSKI RAFAŁ 1986 2956
2959 WRONOWSKI ALBERT 1999 2959
3011 MROWIEC BEATA 1968 3011
3024 MROWIEC JUDYTA 1994 3024
3016 KONOPNICKA DANUTA 1953 3016
2880 ORZYSZEK ROKSANA 1989 2880
2913 WARSZAWSKI PATRYK 1991 2913
3049 BEDNARSKA KATARZYNA 1991 3049
3073 BRUSIŁO BARTOSZ 1982 3073
3047 BORYSIEWICZ JOANNA 1981 3047
0 WITEK NATALIA 1987 0
0 STEFANOWICZ PAWEŁ 1975 0
0 ROSIEK DANIEL 1985 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.