XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg na Jaworzynę (2,6 km)



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
144 WILK MAGDALENA 1976 144
138 SOKOŁOWSKI ARTUR 1975 138
1007 STOMPEL EWELINA 1990 1007
2416 CHROBACZYŃSKI RAFAŁ 1994 2416
2426 KOPCZYK RENATA 1983 2426
310 RUŚKIEWICZ WOJCIECH 1988 310
2002 KURIATA SANDRA 2000 2002
2435 KWASEK KAZIMIERZ 1978 2435
982 WOLNIEWICZ KATARZYNA 1970 982
1386 WĘGRZYN MONIKA 2002 1386
1389 KARKUT BOGDAN 1970 1389
2049 KRZECZEK GRZEGORZ 1986 2049
1024 BILEOV YURIY 1992 1024
2069 MARTUŚ GRAZYNA 1980 2069
2015 KWAŚNIEWSKA NINA 1989 2015
934 SZCZEPANIK GRZEGORZ 1980 934
979 MARTUŚ PAWEL 1980 979
954 MAZIARZ ARTUR 1984 954
948 GRUBKA MACIEJ 1977 948
2061 LISTOWSKI ANDRZEJ 1968 2061
2057 KSIAZEK MIROSLAW 1980 2057
963 OPARA MAJA 1981 963
2110 WIŚNIEWSKA RENATA 1971 2110
1447 LIPIŃSKI OSKAR 1987 1447
2543 PUŁAWSKI MATEUSZ 1987 2543
2544 KURP BARTŁOMIEJ 1994 2544
2080 KOPEĆ WALDEMAR 1970 2080
2667 TRACZ ŁUKASZ 1985 2667
1019 STĘPNIAK MICHAŁ 1983 1019
2547 GIERCUSZKIEWICZ JUSTYNA 1992 2547
1035 KOCHANOWSKI JERZY 1972 1035
2109 RAJKOWSKI MICHAŁ 1994 2109
1466 JAROSIŃSKI ŁUKASZ 1976 1466
2102 ANDRUSYK VALERII 1994 2102
2106 ŚLEDŹ ADAM 1995 2106
0 MOSÓR MARIUSZ 1971 0
0 MOSÓR LILLA 1971 0
2118 LENCZNAR MATEUSZ 1990 2118
2122 GRALA - MĄKA WIESŁAWA 1969 2122
264 KWIECIEŃ ZBIGNIEW 1956 264
2260 SITARSKI KAROL 1986 2260
1069 YAKUBOVICH EMILIYA 1978 1069
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1087 PISZCZEK STANISŁAW 1979 1087
2142 LECHOWICZ MARCIN 2002 2142
1081 JÓZEFIAK JAKUB 1961 1081
1887 KORCZYŃSKI STANISŁAW 1953 1887
2603 KŁÓSEK ZENON 1981 2603
1889 MOSKOWICZ STEFAN 1959 1889
2613 KASZA JACEK 1972 2613
2615 BIELECKI KRZYSZTOF 1984 2615
1534 GNUTEK WIOLETTA 1978 1534
2187 BANACH JAN 1991 2187
2238 RECZKOWSKI ANDRZEJ 1954 2238
2193 NOWICKA-BIELECKA KORNELIA 1974 2193
2200 MRÓZ PIOTR 1976 2200
1541 SZMIGIEL KLAUDIA 1996 1541
1544 VOLKOV VIKTOR 1989 1544
2671 ŁUPKOWSKI MARCIN 1985 2671
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
2235 NOWOSIELSKA MARTYNA 1990 2235
1229 MIKULSKI MATEUSZ 1988 1229
1230 BROŃCZYK ANGELIKA 1995 1230
2249 HERÓD MAGDALENA 1998 2249
2643 DRWAL SARA 2001 2643
2656 DAMIAN JAN 2001 2656
2659 DAMIAN WOJTEK 2001 2659
2291 LAL MONIKA 1964 2291
2339 ZIARKOWSKI DAMIAN 1991 2339
1284 RUDNICKA ANNA 1981 1284
1278 RACHUBA MICHAŁ 1978 1278
1282 URBAN WIKTOR 1988 1282
1620 ORNACKA MAGDALENA 1989 1620
2340 POCHWAT BŁAŻEJ 1985 2340
2725 STACHOWSKI JAKUB 1994 2725
2726 WÓJCIK SYLWIA 1996 2726
2735 MIKOŁAJCZYK ADAM 1974 2735
2740 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH 2002 2740
2737 GAJDA ELŻBIETA 1982 2737
2767 SMOŁA MARIUSZ 2000 2767
1645 ZAJĄC ŁUKASZ 1984 1645
1648 BROL MARCIN 1984 1648
1342 SZYMAŃSKI PAWEŁ 1980 1342
2385 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1978 2385
2391 NOGA JAKUB 1993 2391
2773 WYROBIEC-LIPIŃSKA JOANNA 1992 2773
0 KRUCZEK PAWEŁ 1985 0
2781 GRAJEK RADOSŁAW 1979 2781
2779 SŁOWIK DARIUSZ 1978 2779
0 POPAJEWSKI KRZYSZTOF 1959 0
0 HEBDA ADRIAN 1997 0
0 CZARNY MARIUSZ 1970 0
0 WRONOWSKI RAFAŁ 1986 0
0 WRONOWSKI ALBERT 1999 0
0 ORZYSZEK ROKSANA 1989 0
0 MROWCA JOANNA 1990 0
0 JEZIOREK ADAM 1968 0
0 SKROK ANNA 1984 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.