XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa ORLEN Życiowa Dziesiątka****



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
2000 ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 1986 2000
1976 KILAR ANNA 1996 1976
1996 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 1982 1996
2001 JASIŃSKI MARCIN 1975 2001
1978 KOZAK MARIUSZ 1983 1978
1977 LAZARKO ANDRZEJ 1978 1977
2013 MRÓWKA MICHAŁ 1984 2013
1349 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968 1349
1779 MUSZYŃSKI PIOTR 1974 1779
1886 PREISNER ROBERT 1968 1886
1940 FORYŚ WŁODZIMIERZ 1962 1940
0 WSZOŁEK HELENA 1957 0
1350 MYŚLIWIEC ANDRZEJ 1949 1350
1979 KACZOR TOMASZ 1988 1979
1831 WOLAK DANUTA 1962 1831
1860 MIKUŁA PAULINA 1999 1860
1982 SZMIGIELSKI SZYMON 1972 1982
1983 SZMIGIELSKA-DUDA MONIKA 1974 1983
2090 KNAPCZYK-KANIA GABRIELA 1974 2090
1987 JAWORSKI MARCIN 1986 1987
1790 DURAS ANDRZEJ 1971 1790
1888 MACIAK TOMASZ 1988 1888
1985 SIESS JAROSŁAW 1961 1985
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
2098 KRAS RAFAŁ 1976 2098
1980 PAMUŁA WOJTEK 1972 1980
1981 ZIĘBA JACEK 1966 1981
1873 BUŁAWA FILIP 2002 1873
1877 BUŁAWA GRZEGORZ 1976 1877
1719 LUBOWICKI ŁUKASZ 1978 1719
1984 TARASKA ANNA 1979 1984
1360 ŚNIEŻEK KRZYSZTOF 1966 1360
1986 PARZUSIŃSKI ADAM 1988 1986
1926 KRÓL ELŻBIETA 1971 1926
1989 DREWNIK PIOTR 1976 1989
1988 KOWALSKI JACEK 1970 1988
1843 RICOUR PATRICE 1969 1843
1990 CZEPIEL MAREK 1964 1990
1998 OLEKSYK WIOLETTA 1964 1998
2083 OLEKSYK JULIAN 1962 2083
1991 CZEPIEL IWONA 1962 1991
1992 KULIK JAROSŁAW 1975 1992
1784 WILCZYŃSKI WITOLD 1981 1784
1380 PRZYBYLSKI TOMASZ 1976 1380
1995 PIATKA TOMASZ 1984 1995
1794 MICHALIK ZYGMUNT 1969 1794
1793 JAMKA WIESŁAW 1962 1793
1789 WOJTAS ADRIAN 1994 1789
2011 TRUCHAN MARTA 1972 2011
1786 KUSION ANNA 1965 1786
2008 KICIŃSKA-PILZ AGNIESZKA 1976 2008
2086 AUGUSTYŃSKI PIOTR 1972 2086
1993 FAJFER JACEK 1960 1993
1379 TRACZUK JUSTYNA 1986 1379
1997 RABCZEWSKA ELŻBIETA 1968 1997
2064 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF 1974 2064
1785 PIECH JANUSZ 1964 1785
1787 PIECH IZABELA 1968 1787
1994 PAŹDZIOR IRENA 1959 1994
1999 ZBOROWSKI IGOR 2003 1999
1375 KUMOR RENATA 1964 1375
1837 MŁYŃSKI KAROL 1991 1837
2003 PRUCHNIK STANISŁAW 1971 2003
1839 MISZKE ZYGMUNT 1960 1839
2384 SUŁKOWSKI RAFAŁ 1999 2384
2059 SUŁKOWSKI WOJCIECH 1972 2059
1823 NOWAK JOANNA 1975 1823
1377 BOJKO BOGDAN 1962 1377
1381 MENCEWICZ PAWEŁ 1972 1381
2002 KURIATA SANDRA 2000 2002
1788 DZIDUSZKO KAMIL 1985 1788
1383 DŁUŻNIEWSKI MARCIN 1971 1383
2006 WITKOWSKI PAWEŁ 1979 2006
2004 TOMASIAK MAGDALENA 1972 2004
1795 PASTUCHA ANNA 1958 1795
1390 GRODECKI DOMINIK 1997 1390
1423 WITCZAK ADAM 1984 1423
2005 TROJAN KRZYSZTOF 1959 2005
1841 KAWALEC ANNA 1986 1841
1667 DARLIŃSKI ARTUR 1981 1667
2007 FUKS ANNA 1989 2007
2012 ZAWIŚLAN AGNIESZKA 1986 2012
2010 RACHWAŁ JOLANTA 1971 2010
2009 KORONA JOANNA 1986 2009
1825 KRUPA KAMIL 1985 1825
1392 CIĘCIWA-GIRGUS AGATA 1977 1392
1388 GIRGUŚ MICHAŁ 1977 1388
1679 POKOTYCKI DENIS 1990 1679
1840 NIEDZIELA STEFAN 1959 1840
2048 WITCZAK BEATA 1985 2048
2045 MICIAK AGNIESZKA 1973 2045
2046 MICIAK WOJCIECH 1973 2046
1822 ZBOROWSKI JÓZEF 1961 1822
2047 KAGANEK KRZYSZTOF 1964 2047
1427 SZPILA ZBIGNIEW 1976 1427
1680 WOŹNIAK JANUSZ 1963 1680
1838 WOŹNIAK LIDIA 1967 1838
2049 KRZECZEK GRZEGORZ 1986 2049
2050 MAŁCZYŃSKI ADAM 2004 2050
2051 TCHÓRZEWSKA MONIKA 1981 2051
2052 TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK ANNA 1978 2052
1805 SZMAGALSKI MICHAŁ 1991 1805
2077 LÖRINC JOZEF 1961 2077
2044 DZIEDZIC JOANNA 1980 2044
2043 MOCEK PAWEŁ 1975 2043
2022 BUŁDAK KRZYSZTOF 1981 2022
1806 BEHOUNEK LESZEK 1959 1806
2021 BEHOUNEK MAŁGORZATA 1961 2021
2020 METZLER EWA 1964 2020
2019 MAJCHER BEATA 1974 2019
2017 CIERNIAK ZDZISŁAW 1953 2017
1817 SZOPA PIOTR 1982 1817
1399 KRUŻEL BEATA 1971 1399
2072 DUDA TOMASZ 1991 2072
1669 METZLER WŁADYSŁAW 1963 1669
2023 STĘPIEŃ-DUDEK MAŁGORZATA 1976 2023
2024 BIEL SYLWIA 1988 2024
2025 BOCIĄGA MARIUSZ 1983 2025
2026 IGNACIUK MAŁGORZATA 1977 2026
1816 KURENDA ANDRZEJ 1983 1816
2016 MICHALIK EDYTA 1976 2016
1395 HASIOR-KRZAK MONIKA 1986 1395
1814 PIASECKI RADOSŁAW 1978 1814
2066 ŁABEDZ EWELINA 1981 2066
2111 ADAMCZYK BOHDAN 1960 2111
1827 LANGNER ZBIGNIEW 1969 1827
1563 MAKOWIEC ROBERT 1975 1563
2070 SZCZUREK MARIUSZ 1975 2070
1413 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982 1413
2069 MARTUŚ GRAZYNA 1980 2069
2018 DĄBROWSKI MIROSŁAW 1981 2018
2015 KWAŚNIEWSKA NINA 1989 2015
2014 WIEJOWSKI JANUSZ 1994 2014
2068 SUŚLIK DOMINIKA 1994 2068
2027 MALINOWSKI WOJCIECH 1959 2027
2028 KOZUPA ALINA 1985 2028
2029 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF 1978 2029
2041 CADER JACEK 1982 2041
1442 FIJAK JERZY 1956 1442
2040 OSUCH AGNIESZKA 1970 2040
2039 BUDYŚ KRZYSZTOF 1977 2039
2038 KACZOR MATEUSZ 1997 2038
1432 BAKA PAWEŁ 1979 1432
2037 MARECIK GRZEGORZ 1982 2037
2036 BARANEK ALEKSANDRA 2004 2036
2053 STELMACH BARBARA 1969 2053
2034 PIWOWARCZYK DOMINIK 1988 2034
2035 ZBOROWSKA SKROBANEK JUSTYNA 1978 2035
1811 TRYSTUŁA DARIUSZ 1969 1811
2071 DUDZIK KRZYSZTOF 1958 2071
2033 SIMKA KATARZYNA 1978 2033
2032 MATYSIAK ROBERT 1976 2032
2031 ZIĘTEK ANNA 1988 2031
2176 PAWLICZEK ŁUKASZ 1987 2176
1810 SZARAWARA STANISLAW 1950 1810
2030 BURDA GRZEGORZ 1974 2030
2042 BURDA ELŻBIETA 1974 2042
1807 ZIOBRO TOMASZ 1978 1807
1834 ĆWIK HUBERT 1977 1834
1406 SAŁKOWSKI TOMEK 1979 1406
2097 SARNICKI JANUSZ 1966 2097
2065 BRZESKI MIROSŁAW 1982 2065
2055 NIEMCZYŃSKA DOROTA 1994 2055
2056 DOBIECKI ARTUR 1992 2056
1482 ŚWISTAK MATEUSZ 1985 1482
1830 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974 1830
1835 WARECKI RADOSŁAW 1981 1835
2062 MIROSŁAW JERZY 1964 2062
2063 MICHALSKI MAREK 1974 2063
2061 LISTOWSKI ANDRZEJ 1968 2061
2060 GROCKI ARTUR 1972 2060
1682 BUDZYŃ PAWEŁ 1979 1682
2058 MALEC EDYTA 1976 2058
2079 MUSIALSKA ANNA 1980 2079
2078 DĄBROWSKA JOLANTA 1973 2078
2076 WOJTKO MAGDA 1982 2076
2057 KSIAZEK MIROSLAW 1980 2057
2054 SANOCKA DOROTA 1970 2054
2067 SANOCKI JANUSZ 1970 2067
1434 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 1434
2157 PANEK AGNIESZKA 1974 2157
2357 KANIA JÓZEF 1963 2357
2073 LONSER NATALIA 1977 2073
2110 WIŚNIEWSKA RENATA 1971 2110
1447 LIPIŃSKI OSKAR 1987 1447
1842 GRABSKA RENATA 1950 1842
1446 SOKOŁOWSKI KAROL 1987 1446
2075 KOPSZAK LIDIA 1961 2075
2074 KOPSZAK ZBIGNIEW 1961 2074
1500 KASZUBSKI MAREK 1972 1500
2152 PRZYSTAŁ RYSZARD 1947 2152
2095 MŁYNARCZYK AGNIESZKA 1986 2095
2160 KOGUT EWELINA 1984 2160
2080 KOPEĆ WALDEMAR 1970 2080
2082 SZMAJA SEBASTIAN 1979 2082
2081 MOLAG MATEUSZ 1976 2081
1852 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW 1972 1852
2084 CETNAROWSKI KAMIL 1979 2084
2085 RUDNIK MIROSLAW 1974 2085
2087 MIERZWIŃSKI MARCIN 1976 2087
1846 MIKIELSKI DANIEL 1990 1846
2089 PRADEL GRZEGORZ 1963 2089
2191 BARCHANOWSKA JOANNA 1991 2191
2164 SKIBA KAMIL 1980 2164
2088 JAGUSIAK MACIEJ 1981 2088
2091 BUDERAWSKI ANDRZEJ 1987 2091
2093 KOWOL DANIEL 1986 2093
2092 LENNERT ANNA 1987 2092
1456 BZDAK ALICJA 1969 1456
2094 SEREDA ANDRII 1988 2094
1458 ADAMCZYK MACIEJ 1981 1458
2099 SKIBICKI KRZYSZTOF 1970 2099
2265 ZUBIEL JAROSLAW 1970 2265
2096 ŻYCZKOWSKA LEOKADIA 1971 2096
2155 OSTROWSKI TOMASZ 1970 2155
2153 ALFUT GRZEGORZ 1961 2153
2101 STAL BEATA 1986 2101
1464 LESIAK MAŁGORZATA 1973 1464
2159 STEĆ KRZYSZTOF 1979 2159
2109 RAJKOWSKI MICHAŁ 1994 2109
1466 JAROSIŃSKI ŁUKASZ 1976 1466
2100 ADAMCZYK JACEK 1967 2100
2102 ANDRUSYK VALERII 1994 2102
2107 BIEDROŃ JAROSŁAW 1971 2107
1721 SZYMAŃSKI ADAM 1960 1721
1473 SZATNIEWSKA AGNIESZKA 1978 1473
1470 ZASIURA WŁADYSŁAWA 1966 1470
2154 WITOWSKI KACPER 2003 2154
2106 ŚLEDŹ ADAM 1995 2106
2108 RADOMSKA RENATA 1974 2108
2105 LEDZINSKI ŁUKASZ 1989 2105
2104 JANKOWSKA EDYTA 1971 2104
1700 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967 1700
1706 RUSIN JACEK 1973 1706
2156 KLEMPKA KRZYSZTOF 1993 2156
1468 LISIK JUSTYNA 1980 1468
2115 KULESZA ŁUKASZ 1985 2115
0 MOSÓR MARIUSZ 1971 0
0 MOSÓR LILLA 1971 0
2103 SKWARCZYŃSKI TOMASZ 1987 2103
2158 KUNICKA MARZENA 1974 2158
2175 URBAN KRYSTYNA 1973 2175
1872 MAGDZIARZ DARIUSZ 1962 1872
1476 SWISTAK KAROLINA 1978 1476
0 SIEMBIDA MAŁGORZATA 1978 0
0 STRZAŁKA AGNIESZKA 1983 0
1714 MIKOŁAJCZYK JÓZEF 1970 1714
2119 MALISZEWSKI MICHAŁ 1989 2119
2117 OKOŃSKA WIKTORIA 1992 2117
1857 FIREK RAFAŁ 1975 1857

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.