XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 HULANICKI ANDRZEJ 1958
0 CZERNICH KAMIL 1986
0 BORÓWKA RYSZARD 1975
0 LEBIODA KRYSTAN 1984
0 NOWACKI PAWEL 1984
0 KSENIAK SZYMON 1979
0 STROKOŃ PRZEMYSŁAW 1974
0 KUCIA ŁUKASZ 1990
0 ZAJĄC LESZEK 1983
0 ZIÓŁEK KAROLINA 1991
0 SZMYT MACIEJ 1980
0 LATOCHA MONIKA 1991
0 DZIECIUCH MICHAŁ 1979
0 BARTKOWIAK RAFAŁ 1973
0 KOSECKA JUSTYNA 1980
0 TARASKA ANNA 1979
0 SUT IWONA 1975
0 TRUSZCZYŃSKI SŁAWOMIR 1974
0 GRAU JOANNA 1978
0 PEŁKA MICHAŁ 1980
0 SAFIN STANISŁAW 1979
0 MAKLES-KLUBA MAGDALENA 1982
0 WARDA AGNIESZKA 1982
0 MALEC BASIA 1963
0 TOMASZEWSKI DAWID 1976
0 WIERNASZ GRZEGORZ 1976
0 STRZYGOCKI MACIEJ 1975
0 BISKUP MARIUSZ 1974
0 SZLÓSARCZYK KRZYSZTOF 1989
0 WALASIK DAMIAN 1997
0 OCHYRA KONRAD 1990
0 HAŁABUZ WOJCIECH 1987
0 KOS SŁAWOMIR 1972
0 KOLAWA JAREK 1969
0 ŚMIETANKA ŁUKASZ 1979
0 PPYCHA PIOTR 1983
0 BARTOSZEWICZ JAN 1982
0 GARBOWSKI MARCIN 1978
0 SIKORSKI MICHAŁ 1981
0 PYCHA GRZEGORZ 1988
0 RUTA PRZEMYSŁAW 1981
0 BARTOSIAK BEATA 1968
0 DEJA DARIUSZ 1976
0 HERSZFELD KAROL 1987
0 BESZTOCHA MARCIN 1985
0 PIEKARZ MARIUSZ 1982
0 MARCHLEWSKI KAMIL 1983
0 NOWOPOLSKI LESZEK 1977
0 KAŁUŻA BARBARA 1980
0 PACANA KRZYSZTOF 1988
0 KRÓL MACIEJ 1974
0 KWIATKOWSKI MICHAŁ 1987
0 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW 1979
0 GABAŁA MICHAŁ 1977
0 KAPTACZ JOANNA 1980
0 KLIMAS KATARZYNA 1979
0 MICHNIAK ROBERT 1961
0 ŚNIEŻEK KRZYSZTOF 1966
0 NOWAK-POL PAULINA 1980
0 KURA PATRYK 1991
0 MĄCZNIK ANDRZEJ 1982
0 WÓJCIK KRZYSZTOF 1981
0 SZYMAŃSKA ILONA 1968
0 KOPCZYŃSKI ŁUKASZ 1982
0 WÓJCIK LEONARD 2017
0 JAREMA MAREK 1969
0 DAWIDKO PAWEŁ 1991
0 PARZUSIŃSKI ADAM 1988
0 AUGUSTYNIAK KONRAD 1975
0 ZYBERT MATEUSZ 1987
0 NAUMOWICZ MAŁGORZATA 1968
0 KIERŻAŁ ADAM 1973
0 WOJTOWICZ IWONA 1974
0 SZYMCZAK ZBIGNIEW 1969
0 OLCZYK ANNA 1987
0 KOGUT JERZY 1966
0 SOBULSKI KAROL 1975
0 ŚNIEŻEK PIOTR 1970
0 ŚNIEŻEK LIDIA 1972
0 PORZEZIŃSKA MAŁGORZATA 1983
0 BOROWY ANNA 1979
0 SZCZEŚNIAK AGNIESZKA 1977
0 DOROBISZ MAGDALENA 1981
0 NACHAJEWSKA KRYSTYNA 1960
0 PROKOPOWICZ WOJTEK 1978
0 MATUSZEWSKI JAROSŁAW 1977
0 STRZELECKA KAMILA 1984
0 GALAZKA ANGELIKA 1990
0 SAWCZUK MAREK 1970
0 SULOWSKI WŁADYSŁAW 1954
0 JAGIEŁKA MARCIN 1978
0 PLEWA TOMASZ 1976
0 WALISZEWSKA-PLEWA IZABELA 1976
0 PLEWA MIKOŁAJ 2007
0 BAK MAGDALENS 1978
0 WĘDRASZEK KRYSTIAN 1977
0 BURCZYŃSKA BEATA 1975
0 ADAMOWSKA JUSTYNA 1980
0 JASINSKA KLAUDIA 1974
0 GŁOWACKI KRZYSZTOF 1989
0 TOMASIK MICHAŁ 2002
0 WROŃSKA MAGDALENA 1984
0 MADEJ TOMASZ 1984
0 ROGÓŻ MARCIN 1990
0 WITCZAK JACEK 1973
0 WALESKI BARTŁOMIEJ 1993
0 SOBULSKA ANNA 1976
0 SOBIERAJ KRZYSZTOF 1968
0 ROCHOWIAK ZBIGNIEW 1978
0 LICHOŃ ANTONI 2016
0 KRÓLIKOWSKA LUCYNA 1968
0 BONA ŁUKASZ 1982
0 KOCHAŃSKI TOMASZ 1974
0 BEREDA-SALCZAK STELLA 1981
0 SADY SEBASTIAN 1977
0 FOLFASIŃSKA JOANNA 1986
0 ŚLIWKA BEATA 1978
0 SOBIECKA EDYTA 1977
0 MAJER MARZENA 1969
0 SZEWCZYK MARCIN 1990
0 NURZYŃSKI PRZEMYSŁAW 1984
0 DOMAGAŁA MONIKA 1986
0 CHODKIEWICZ GRZEGORZ 1981
0 MIELCZAREK PAWEŁ 1981
0 NOWOSIELECKA JUSTYNA 1978
0 KOBIERECKA MONIKA 1977
0 ZIMEK DOMINIKA 1985
0 KISIELEWSKI ANDRZEJ 1973
0 BUKOWSKI STANISŁAW 1974
0 BLIŹNIEWSKA KATARZYNA 1976
0 HUL - WÓJCIK KATARZYNA 1981
0 POTRYKUS MAŁGORZATA 1969
0 MAGDIJ KRZYSZTOF 1978
0 JASKULSKI ROBERT 1979
0 WÓJCIK MONIKA 1977
0 LICHOCKI MARCIN 1986
0 ŚLIWKA ARKADIUSZ 1978
0 TUSIŃSKI SEWERYN 1977
0 SZUBART KAZIMIERZ 1957
0 DZIUMAK JAKUB 1990
0 KURZEJA KRYSTYNA 1981
0 JANOWSKI PRZEMEK 1980
0 KOPCZYK RENATA 1983
0 KRÓL ELŻBIETA 1971
0 GOC TOMASZ 1974
0 JARNOT KONRAD 1988
0 LONSER DANIEL 1975
0 MOTYLEWSKA MARTA 1991
0 PELJAK MARIUSZ 1983
0 SZYMAŃSKA DOMINIKA 1996
0 SZYMAŃSKI FILIP 1993
0 SZYMAŃSKA ANTONINA 2018
0 WALEROWICZ TOMASZ 1981
0 CHRZĄSZCZ MARIUSZ 1976
0 RACZKOWIAK MAGDALENA 1977
0 DREWNIK PIOTR 1976
0 TOFIL DOMINIK 1989
0 RAJTER EMILIA 1977
0 KOZŁOWSKI KAROL 1980
0 KOZŁOWSKI KAMIL 2014
0 STRZODA TOMASZ 1971
0 OSIŃSKA SYLWIA 1977
0 KOWALSKI JACEK 1970
0 MATERA KINGA 1975
0 WAŃDOCH PIOTR 1978
0 BEDNARSKI PAWEŁ 1981
0 HERBA ADAM 1980
0 JELIŃSKI JAROSŁAW 1967
0 KLUBA ŁUKASZ 1982
0 STANEK KAROLINA 1985
0 WITKOWSKI WOJCIECH 1969
0 WAGNER PIOTR 1981
0 PAJĄK ANDRZEJ 1979
0 NIEMCZYK SEWERYN 1996
0 KUBIEŃ KRZYSZTOF 2000
0 BATKO ILONA 1993
0 MARCINKOWSKI PIOTR 1968
0 GROCHOWSKA KATARZYNA 1995
0 WILKOSZ AUGUSTYN 1970
0 RICOUR PATRICE 1969
0 SOWA EWELINA 1992
0 KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ 1972
0 DROSIK-KWAŚNIEWSKA ANNA 1977
0 RADOŃ JULIA 1996
0 CZEPIEL IWONA 1962
0 CZEPIEL MAREK 1964
0 TUROŃ JOWITA 1996
0 OCHAB MARIOLA 1996
0 OLEŚ DOROTA 1994
0 BIŃCZYCKI JAROSŁAW 1969
0 NOWAKOWSKI ROBERT 1990
0 KRZCZUK BENEDYKT 1964
0 GAZDA PAWEŁ 1982
0 SAMBAK TADEUSZ 1969
0 BUGNO JAN 1981
0 SZELA ŁUKASZ 1985
0 WAJDA PATRYCJA 1985
0 WOŹNICZKA JOLANTA 1978
0 OLEKSYK WIOLETTA 1964
0 OLEKSYK JULIAN 1962
0 RUŚKIEWICZ WOJCIECH 1988
0 LECHOWICZ MARIUSZ 1979
0 JAROCKI MICHAŁ 1976
0 MUSIOŁ ADAM 1989
0 SOKOŁOWSKI PIOTR 1970
0 SOKOŁOWSKI JAKUB 2000
0 MACIEJEWSKA AGNIESZKA 1974
0 RÓŻAŃSKA HELENA 1939
0 WELENC MARZENA 1980
0 OBRĘBSKA ELŻBIETA 1959
0 JÓŹWIAK RAFAŁ 1987
0 STRUK EDYTA 1976
0 WÓJCIK RADOSŁAW 1986
0 BRZĄKALSKI KRZYSIEK 1991
0 POLAKÓW SŁAWOMIR 1973
0 KSIĄŻKIEWICZ PRZEMYSŁAW 1979
0 KAMIŃSKI JAROSŁAW 1972
0 HAJDUK BARBARA 1986
0 HAJDUK PIOTR 1985
0 JAREMKO MARCIN 1986
0 PILARCZYK MARCIN 1983
0 CZEPIEL IWONA 1962
0 NAWOTCZYNSKI KAMIL 1981
0 CHUCHAŁA PAWEŁ 1979
0 SZCZEPANEK JOANNA 1975
0 SZELĄG SŁAWOMIR 1979
0 WALISKO PRZEMEK 1978
0 BOTOR SZYMON 1984
0 TEST MIREK 1911
0 GRABOWSKA LENA 2010
0 KOWALSKI MARCIN 1992
0 LASKOWSKA KAMILA 1990
0 KONIA-GARDA EWA 1970
0 MACIEJOWSKI KAROL 2001
0 WRÓBEL TOMASZ 1972
0 KWIECIEŃ JACEK 1957
0 PAWLAK SEBASTIAN 1973
0 TABIŚ-HUBKA RAFAL 1978
0 SŁOWIK KORNELIA 1988
0 BILIŃSKI RAFAŁ 1979
0 JEŻ SEBASTIAN 1985
0 KACPRZAK ANDRZEJ 1972
0 MICHALCZAK PAWEŁ 1978
0 KULIK JAROSŁAW 1975
0 KRUSZEWSKI FILIP 1986
0 GRZELEC GRAŻYNA 1982
0 KĘDZIA BARTŁOMIEJ 1977
0 KOWALEWSKA RENATA 1982
0 KOZIEŁ JAN 1988
0 KOPIEĆ KAMIL 1989
Przejdź do strony:

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.