XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
3443 GODLEWSKA URSZULA 1987
3444 GODLEWSKI TADEUSZ 2017
3464 ZWOLENIK WIKTORIA 2014
3446 SZYMAŃSKA ELIZA 1978
3447 SZYMAŃSKI MAREK 1975
3445 SZYMAŃSKA ZUZANNA 2005
3448 SMETANA LENA 2014
3449 SMETANA ANTONI 2012
3450 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ 2014
3452 JAKUBCZYK DARIUSZ 1976
3453 KRUZUSZTOFIK KATARZYNA 1986
3454 BURDACKA LENA 2012
3455 LIZAK DAMIAN 2019
3456 LEWANDOWSKI DARIUSZ 1979
3465 JAKUBOWSKI JAKUB 1989
3459 MILATA PASKAL 1993
3460 SZCZUDŁO DIONIZY 1978
0 TESTOWY KABACZEK 1965
3466 KUBISZ JOANNA 1993
3467 KURZEJA MAŁGORZATA 2013
3461 BASTA SEBASTIAN 1985
3486 OLEŚNIEWICZ KRYSTIAN 2002
0 MACHOLLA MATEUSZ 1994
3462 EEREMINOWICZ BARBARA 1985
3463 EEREMINOWICZ MACIEJ 1982
3468 KAJDAS BEATA 1975
3469 ADAMCZYK TOMASZ 1987
3470 GOŁĘBIEWSKI MARCIN 1980
3471 DZIOUSZKO JAKUB 2016
3493 KŁĘBCZYK DAWID 2019
3473 GAZDA MARIUSZ 1971
3494 KURZEJA PRZEMYSŁAW 1983
3474 KRZYŻOWSKI BOGDAN 2012
3475 KRZYŻOWSKI PIOTR 2014
3476 SALA PAWEŁ 1980
3495 KOSMYDEL KORNELIA 2012
3484 KUCZOWICZ RAF 1986
3477 OCIEPKA PAWEŁ 1997
3483 ROZKWITALSKA MAŁGORZATA 1982
3496 OLEKSY ANTONI 2016
3485 MUSZ FILIP 1998
3488 CHMIEL BEATA 1973
3489 CHMIEL NATALIA 2001
3491 CEREMŁGA MARCIN 1989
3520 CEBULA MATEUSZ 2012
3497 PŁACHTA BARTOSZ 2014
3521 MYŚLIWIEC LILIANA 2016
3500 STASIEWICZ LEON 2016
3499 STASIEWICZ LENA 2013
3501 ŚRODOŃ BARTŁOMIEJ 1991
3504 STAVNYCHA OLENA 1997
3503 VELYCHKO IRYNA 2001
3505 SZTUKA ŁUKASZ 1980
3506 DEMBIŃSKA ALEKSANDRA 2018
3515 GORĄCY MAKSYMILIAN 2014
3507 ZILIŃSKA JULIA 2014
3508 LEGUTKO MAJA 2013
3509 CZYŻ NATALIA 2004
3510 MASIAREK MARIUSZ 1971
3511 OLEKSY RÓŻA 2012
3512 TABULA BIANKA 2015
3513 BIELOWA KLAUDIA 2012
3516 MICHALSKA AGATA 1975
3527 LIGA TOLA 2015
3517 HAHIN DIANA 2002
3522 KORNAKIEWICZ-TARASEK DAWID 2013
3525 BŁASZCZYK MACIEJ 2020
3524 BŁASZCZYK FILIP 2016
3528 LIGA KAJETAN 2015
3533 GÓRSKA ANNA 1986
3530 PIETROCHA PATRYK 2013
3534 GÓRSKA RAFAŁ 1977
3532 MATUSIK LILIANA 2016
3531 SZAŁAJKO HANNA 2018
3535 GÓRSKI NOBERT 2020
3538 JANEK SZYMON 2014
3541 SZATYŁOWICZ GABRYSIA 2015
3540 PASZKIEWICZ KASIA 2014
3542 SZATYŁOWICZ MIKOŁAJ 2017
3543 SHUHAILO ANASTASIIA 2001
3544 ROMANKIEWICZ JAN 1945
Przejdź do strony:

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.