XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 NASKRĘT MARIUSZ 1975
0 WINIARSKA BEATA 1991
0 GÓRAK HENRYK 1953
0 STACEWICZ PRZEMYSŁAW 1983
0 SYROCKI ARKADIUSZ 1978
0 CHODKIEWICZ TOMASZ 1977
0 DANILUK GRZEGORZ 1977
0 ZAGÓRSKA ANIA 1986
0 NOWAK ANDRZEJ 1955
0 PTAK ADAM 1972
0 PTAK DOROTA 1972
0 BUDA MAREK 1961
0 POKOJSKA EWA 1980
0 PANEK KRZYSZTOF 1976
0 SZALA BEATA 1968
0 MACHUL EWA 1985
0 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ 1973
0 BERNACKI EUGENIUSZ 1963
0 NOWAKOWSKI WIESLAW 1956
0 PANEK AGNIESZKA 1974
0 DUCH EMIL 1985
0 KUJAWA KRZYSZTOF 1974
0 PLUTA MARTA 1979
0 MORAWSKA ANNA 1953
0 SZCZECHOWIAK PRZEMYSŁAW 1980
0 JUSKOWIAK MIKOŁAJ 1984
0 PACHUT JERZY 2002
0 KĘDZIOREK KRZYSZTOF 1962
0 STACHOWIAK SEBASTIAN 1971
0 STACHOWIAK KAMIL 1999
0 KOZIARZ ROMAN 1959
0 KOZIARZ JADWIGA 1962
0 HOROWSKI TOMASZ 1972
0 ANTKOWICZ BARBARA 1978
0 ANTKOWICZ TOMASZ 1979
0 GARBACZ PIOTR 1984
0 CIENIAWSKI PIOTR 1979
0 PIETRZAK RAFAŁ 1975
0 ŁĘKAWSKI CZESŁAW 1963
0 MIŚ MIECZYSŁAW 1967
0 ĢLOS LUCYNA 1982
0 LEWANDOWSKA MARTA 1987
0 KOWALCZYK RENATA 1970
0 KRATA AGNIESZKA 1985
0 DZIERLĘGA PIOTR 1988
0 JANERKA RADOMIR 1978
0 WAJDZIK ADAM 1990
0 SZREITER MONIKA 1974
0 SOBCZAK MAGDALENA 1972
0 MAZUREK ARTUR 1970
0 LONC TOMASZ 1978
0 BOROWIECKI ROMAN 1969
0 PAJĄK NORBERT 1977
0 JASKULSKI BARTOSZ 1972
0 ŚLEZIAK JAROSŁAW 1979
0 DAJEK ŁUKASZ 1983
0 KANIA JÓZEF 1963
0 GABOR SEBASTIAN 1994
0 KANDYBOWICZ JAKUB 1993
0 CHROMIŃSKI GRZEGORZ 1968
0 PELIKAN ARTUR 1994
0 JANICKI RYSZARD 1960
0 GARSTKA MARIUSZ 1989
0 CHECIAK GRZEGORZ 1966
0 PALUS ANNA 1975
0 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989
0 KULLA MILAN 1955
0 PAVELKO ANDRII 1985
0 KRAMARCZYK MACIEJ 1968
0 BROCKI ADRIAN 1987
0 LUBIENIECKI ADRIAN 1990
0 LONSER NATALIA 1977
0 KURMAN JACEK 1969
0 KURMAN MARZENA 1968
0 GAWROŃSKA DOROTA 1972
0 OGŁUSZKA ELŻBIETA 1983
0 OGŁUSZKA MICHAŁ 1984
0 KUBLACH ANDRZEJ 1980
0 KAMINSKA-TOR MARLENA 1989
0 ADAMSKI PIOTR 1976
0 DEPERAS PIOTR 1989
0 KOCUR MAGDALENA 1972
0 WIŚNIEWSKA RENATA 1971
0 JANOWIAK MAŁGORZATA 1984
0 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 1971
0 WÓJCIK - URBAŃSKA IZABELLA 1974
0 NOWAK TOMASZ 1987
0 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 1980
0 WOJDA ZBIGNIEW 1970
0 LIPIŃSKI OSKAR 1987
0 APOSTOLSKI WOJCIECH 1978
0 JOŃSKI MICHAŁ 1986
0 JEŻEWSKI SŁAWOMIR 1971
0 GRABSKA RENATA 1950
0 CZAJA ADAM 1963
0 TANISTRA SŁOWIK KATARZYNA 1978
0 SOKOŁOWSKI KAROL 1987
0 OSTROWSKA DOROTA 1966
0 ORZECHOWSKA ANNA 1986
0 KOPSZAK LIDIA 1961
0 KOPSZAK ZBIGNIEW 1961
0 KASZUBSKI MAREK 1972
0 WILK ŁUKASZ 1990
0 TYRALSKI DOMINIK 1978
0 SOJKA ANNA 1990
0 SOJKA TYMON 2009
0 SOJKA TYTUS 2016
0 WERNER KAMIL 1984
0 NOWAK ŁUKASZ 1999
0 STANGIERSKI ADAM 1983
0 STEFANOWSKI DOMINIK 1986
0 BUŁA-NOWICKA KATARZYNA 1993
0 LITYŃSKA MAŁGORZATA 1984
0 PUŁAWSKI MATEUSZ 1987
0 KULDANEK MARCIN 1977
0 PECIAK JANUSZ 1967
0 NIECIK KLEMENTYNA 1980
0 WĘGLARZ CZESŁAW 1964
0 RYŻAK MARIAN 1962
0 KŁOS MARCIN 1979
0 KŁOS JANINA 1980
0 KŁOS JULIA 2010
0 KŁOS ALICJA 2013
0 SZATKO MARIUSZ 1964
0 CZUBAN JANUSZ 1956
0 KOROWAJ ADAM PAWEŁ 1990
0 NOGA DAMIAN 1978
0 KOWALSKI ALEKSANDER 1992
0 STASZEWSKA MAŁGORZATA 1978
0 JASIŃSKA PATRYCJA 1977
0 DERBICH MARIUSZ 1979
0 PŁACHTA MAREK 1965
0 PRZYSTAŁ RYSZARD 1947
0 KARDACH KAMIL 1987
0 LENART JOANNA 1969
0 KAPARA MICHAL 1983
0 KUŹNIAR LEOPOLD MAREK 1970
0 KACZMAREK-BARTKOWIAK NATALIA 1990
0 KOCIOŁEK KRZYSZTOF 1978
0 LUBECKI TOMASZ 1978
0 KASTELIK MARIUSZ 1981
0 SZULIK TOMASZ 1987
0 REJMAN KRZYSZTOF ADAM 1980
0 ĆWIĄKAŁA MICHAŁ 1982
0 TRZCINIECKI WOJCIECH 1981
0 LIS AGATA 1983
0 KUCZAJ MICHAŁ 1979
0 KOSTRZEWA WOJCIECH 1982
0 BĘTKOWSKA CZAJA KATARZYNA 1995
0 GÓRSKI SZYMON 1973
0 KIELANOWSKI PAWEŁ 1982
0 MAREK TOMASZ 1979
0 KOLANKO PAWEŁ 1977
0 ZAUCHA MATEUSZ 1987
0 MATYJASEK PAULINA 1987
0 JAHILL MIREK 1911
0 KALISKI SŁAWOMIR 1988
0 NOWICKA MONIKA 1985
0 BOCHENEK MIŁOSZ 1979
0 SIEWIERSKI ADAM 1977
0 JAKAB MILOS 1961
0 BACIK PETER 1953
0 REVAK GABRIEL 1966
0 CURLEJOVA EVA 1981
0 CURLEJ JOZEF 1951
0 SKROCKA MONIKA 1980
0 STENDA RASTISLAV 1965
0 NEPKO GABRIEL 1956
0 SEMANOVA ZLATKA 1958
0 LAMELA TOMASZ 1980
0 KORAWSKA-DĄB KAMILA 1982
0 NESTER WIKTOR 1980
0 NOWICKI BARTŁOMIEJ 1972
0 GAWIN RAFAŁ 1974
0 JAŃCZAK FILIP 1989
0 BARAN GRZEGORZ 1980
0 DEMBIŃSKA MARTA 1995
0 KRAWCZYK JAKUB 1994
0 OLEJNICZAK MAKSYMILIAN 1994
0 KURP BARTŁOMIEJ 1994
0 DEMBIŃSKI PAWEŁ 1990
0 BIELECKI MACIEJ 1994
0 OLBRYCH EWA 1987
0 MŁYNARCZYK AGNIESZKA 1986
0 GRZYBOWSKI MARCIN 1990
0 DROŻDŻOWSKI MAREK 1983
0 DELĄG AGNIESZKA 1983
0 RATAJCZAK JANUSZ 1962
0 ZARĘBA KAROLINA 1987
0 PYREK PRZEMYSŁAW 1994
0 GWIŻDŻ MATEUSZ 1988
0 KARASIŃSKI PIOTR 1967
0 PACHUT JUSTYNA 1977
0 JARCZOK ZDZICHU 1987
0 KLIŚ AGNIESZKA 1972
0 KOWALCZYK WOJCIECH 1973
0 BANAŚ KASIA 1979
0 MICHAŁOWSKA OLIWIA 1992
0 PĄDEL KORNEL 1978
0 POZNAŃSKI MICHAŁ 1972
0 NEJMAN PAWEŁ 1982
0 KOPERA-NEJMAN ANNA 1983
0 NEJMAN ALICJA 1996
0 KOLCZYŃSKI MICHAŁ 1959
0 DRAPAŁA BOGDAN 1986
0 SODOWIEC KAMIL 1983
0 CHWISTEK JACEK 1975
0 STECZKO ANIA 1978
0 PIWOŃSKA AGNIESZKA 1972
0 KOGUT EWELINA 1984
0 MAŚLANA KATARZYNA 1986
0 KOWALEWSKI GRZEGORZ 1969
0 JAWORSKI LUDWIK KACPER 1984
0 CYBULSKI ANDRZEJ 1980
0 GĄSIENICA-RÓJ KAZIMIERZ 1969
0 MATUŁA NATALIA 1999
0 ROJ TOMASZ 1998
0 CHOLEWA ZBIGNIEW 1977
0 MARAS LADISLAV 1963
0 SZOJDA PAULINA 1982
0 WĘGRZYK GRZEGORZ 1992
0 MARCINIAK EDYTA 1981
0 ROMAŃSKI JAN 1998
0 ONYSZKO ŁUKASZ 1990
0 CHMIELEWSKI SERGIUSZ 1986
0 WINIECKA DOROTA 1978
0 KOPEĆ WALDEMAR 1970
0 EISMAN JACEK 1982
0 SZMAJA SEBASTIAN 1979
0 EBERHART ANETA 1988
0 MACECZEK DAWID 1978
0 MOLAG MATEUSZ 1976
0 MACHENIA BARTOSZ 1990
0 ZELIK STANISŁAW 1968
0 BASARA PAWEL 1986
0 SUROWIAK TOMASZ 1979
0 CYRAN ANDRZEJ 1974
0 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW 1972
0 GOMÓŁKA AGATA 1984
0 MUCHA TOMASZ 1974
0 DUDEK PAWEŁ 1978
0 KRAJEWSKI JAKUB 1985
0 MACHURA DANIEL 1990
0 WABISZCZEWICZ ŻANETA 1980
0 CETNAROWSKI KAMIL 1979
0 CABAK-WÓJCIK JADWIGA 1979
0 KRAJEWSKA JOANNA 1985
0 ADAMSKA AGNIESZKA 1975
0 RUDNIK MIROSLAW 1974
0 LASKOWSKI PRZEMYSŁAW 1974
Przejdź do strony:

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.