XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Koral Maraton



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1672 SAMOLIUK ANDRII 1980 1672
2895 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ 1957 2895
2889 OLEKSY SŁAWOMIR 1990 2889
1665 BANASIK PAWEŁ 1963 1665
1661 SĄDEJ KAMIL 1996 1661
1719 LUBOWICKI ŁUKASZ 1978 1719
1107 DOMAGAŁA MONIKA 1986 1107
1662 KACPRZAK ANDRZEJ 1972 1662
1666 SANKOWSKI SZYMON 1979 1666
1663 CZARNECKI WŁADYSŁAW 1995 1663
1689 DĄBROWA WOJCIECH 1984 1689
1664 JANIK PAWEŁ 1974 1664
150 FAJGER JANUSZ 1970 150
1667 DARLIŃSKI ARTUR 1981 1667
1679 POKOTYCKI DENIS 1990 1679
1678 LIZAK WOJCIECH 1980 1678
1680 WOŹNIAK JANUSZ 1963 1680
1686 MUSSUR HENRYK 1952 1686
212 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1958 212
1676 DOBIJA ANDRZEJ 1961 1676
1669 METZLER WŁADYSŁAW 1963 1669
1668 GNIADEK MARIUSZ 1971 1668
1670 PRZYSTOLIK MAGDALENA 1989 1670
1671 MUCHA JANUSZ 1960 1671
1673 DŁUGOSZ RYSZARD 1963 1673
1677 DŁUGOSZ BOGDAN 1968 1677
1684 PŁONKA BARTOSZ 1988 1684
1674 POLAK BOGUSŁAWA 1962 1674
1675 CIUBA PIOTR 1998 1675
1687 BĄK PIOTR 1969 1687
211 KOMENDACKI DOMINIK 1978 211
1685 FRICKY VLADO 1981 1685
1681 CZYLOK TOMASZ 1973 1681
1682 BUDZYŃ PAWEŁ 1979 1682
1683 SZPULARZ ADAM 1983 1683
1688 BOROWIECKI ROMAN 1969 1688
1690 SZATKO MARIUSZ 1964 1690
1692 PŁACHTA MAREK 1965 1692
1697 BACIK PETER 1953 1697
1691 JAŃCZAK FILIP 1989 1691
1730 CYRAN ANDRZEJ 1974 1730
1695 POLIT ADRIAN 1997 1695
1694 CHODUN AGNIESZKA 1974 1694
1693 CHODUN MAREK 1973 1693
1696 SIWEK MICHAŁ 1992 1696
1723 KUNDRACIK MIROSLAV 1985 1723
1698 STAL MATEUSZ 1986 1698
1721 SZYMAŃSKI ADAM 1960 1721
1700 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 1967 1700
1706 RUSIN JACEK 1973 1706
1699 PYTEL LESZEK 1952 1699
1701 KALICKI BOGDAN 1964 1701
1716 MATUŁA MARCIN 1983 1716
1705 TARZA ANTONI 1955 1705
1714 MIKOŁAJCZYK JÓZEF 1970 1714
1703 SZTABA ROBERT 1975 1703
1702 BOCIAN MAREK 1963 1702
1707 PUZIO WALDEMAR 1958 1707
1704 KĘDER WŁODZIMIERZ 1966 1704
264 KWIECIEŃ ZBIGNIEW 1956 264
1710 GULCZYŃSKI BOGUSŁAW 1961 1710
1709 KOŁTYSZ ROMAN 1981 1709
1708 KUBISZ TOMASZ 1976 1708
1711 KUBISZ DOROTA 1977 1711
1712 KŁÓSEK PAWEŁ 1977 1712
1722 CHRONOWSKI PAWEŁ 1961 1722
1718 PEREC JAGODA 1991 1718
1713 KOLODZIEJ MONIKA 1978 1713
1715 ANASYCHIN ANNA 1980 1715
1717 GAŁĄZKA TOMASZ 1978 1717
1720 WERENKOWICZ-WRONA ILONA 1980 1720
1726 NAGLIK MARCIN 1980 1726
1724 MRÓZ TERESA 1965 1724
1725 NAZIM TADEUSZ 1948 1725
1727 BORTEL MIROSŁAW 1971 1727
1728 MRUGAŁA MONIKA 1974 1728
1729 KOCIMSKA KATARZYNA 1978 1729
1733 SIEMASZKO JERZY 1962 1733
1732 GÓRZYŃSKI MACIEJ 1970 1732
1737 SABANOŠ GEJZA 1961 1737
1731 PRZYŁUDZKI JANUSZ 1952 1731
1740 PAŁUZEWICZ EWA 1969 1740
1736 STARAK BARTŁOMIEJ 1984 1736
1735 KĘSICKI ROBERT 1982 1735
1734 BANAŚ MATEUSZ 1986 1734
1739 TOMASIAK MAREK 1967 1739
1738 GAŁĘZYKA RAFAŁ 1976 1738
1744 ORZEŁ MICHAŁ 1981 1744
1741 MYSLIWIEC PAWEL 1972 1741
1742 WALASZCZYK ANNA 1979 1742
1743 TRELA MICHAŁ 2002 1743
1766 FELIKS TOMASZ 1979 1766
1747 ŚMIGACZ STANISŁAW 1991 1747
1745 GWÓŹDŹ MACIEJ 1984 1745
1746 SOLEWSKI ŁUKASZ 1985 1746
1749 ANTKIEWICZ EDYTA 1983 1749
1748 RICHERT JAROSŁAW 1980 1748
1295 KALINOWSKI GRZEGORZ 1975 1295
1750 STRZELCZAK ROBERT 1974 1750
1752 SIKORA STEFAN 1949 1752
1751 SIKORA ALICJA 1952 1751
1759 GAWLAK TOMASZ 1984 1759
1758 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ 1984 1758
1753 HETMAŃCZYK IRENEUSZ 1969 1753
1754 JASEK TADEUSZ 1951 1754
1757 KIKLICA TOMASZ 1965 1757
1756 BIERNAWSKI PIOTR 1977 1756
1755 MACHOWSKI BARTŁOMIEJ 1979 1755
1760 GOŁĄB GRZEGORZ 1959 1760
1761 KUSTROŃ BOGDAN 1965 1761
1762 KRZUS GRZEGORZ 1988 1762
1763 MATYASIK JAROSLAW 1974 1763
1764 TRELA JACEK 1958 1764
1765 FILIPEK MICHAŁ 1956 1765
1773 LAMEK ANDRZEJ 1970 1773
2892 JANIK JERZY 1954 2892
1768 SOBKOWIAK EWA 1963 1768
1767 BARANIECKI ZBIGNIEW 1958 1767
1769 RAJCZYK MAREK 1973 1769
1770 JAGŁA PAWEŁ 1984 1770
1771 KRYNICKI KRZYSZTOF 1982 1771
1775 ZIMNOCH BARTOSZ 1994 1775
1774 ZIMNOCH MACIEJ 1990 1774
1772 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 1772
1776 PRZEWORSKA BASIA 1981 1776
1777 KŁOSEK JACEK 1989 1777
2891 MICHALSKI PATRYK 1991 2891
2890 NADRATOWSKI SŁAWOMIR 1963 2890
2893 IMIOŁEK DOMINIK 1988 2893
2901 SOBCZAK ADAM 1976 2901
2896 SOBCZAK DOROTA 1980 2896
3081 KISIŃSKA IRENA 1970 3081
2898 PSUJA ANNA 1985 2898
2894 BRODA DOMINIK 1996 2894
2900 PIETRZAK JAN 1988 2900
2899 URBAŃSKI JÓZEF 1958 2899
2897 MRÓZ STANISŁAW 1950 2897
2903 PRUSAŁOWICZ JERZY 1963 2903
2902 GAŁAŚ ALEKSANDER 1972 2902
3080 HUZIOR PIOTR 1972 3080
0 POGOCKI PIOTR 1979 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.