XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Półmaraton



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1844 RZADKOWSKA ANNA 1987 1844
1778 MANIA WERONIKA 1991 1778
1779 MUSZYŃSKI PIOTR 1974 1779
1886 PREISNER ROBERT 1968 1886
1940 FORYŚ WŁODZIMIERZ 1962 1940
1831 WOLAK DANUTA 1962 1831
1782 SZCZYGIEŁ MARIAN 1957 1782
1861 MIKUŁA WITOLD 1963 1861
1860 MIKUŁA PAULINA 1999 1860
1783 NIEMIEC SŁAWOMIR 1981 1783
1790 DURAS ANDRZEJ 1971 1790
1851 SIWAK NATALIA 1986 1851
1888 MACIAK TOMASZ 1988 1888
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
1780 LABNO MAGDALENA 1984 1780
1873 BUŁAWA FILIP 2002 1873
1877 BUŁAWA GRZEGORZ 1976 1877
1926 KRÓL ELŻBIETA 1971 1926
1843 RICOUR PATRICE 1969 1843
1784 WILCZYŃSKI WITOLD 1981 1784
1794 MICHALIK ZYGMUNT 1969 1794
1793 JAMKA WIESŁAW 1962 1793
1789 WOJTAS ADRIAN 1994 1789
1786 KUSION ANNA 1965 1786
1785 PIECH JANUSZ 1964 1785
1787 PIECH IZABELA 1968 1787
1837 MŁYŃSKI KAROL 1991 1837
1839 MISZKE ZYGMUNT 1960 1839
1823 NOWAK JOANNA 1975 1823
1788 DZIDUSZKO KAMIL 1985 1788
1836 KRYCA DOMINIK 1982 1836
1881 KOWALSKI CEZARY 1964 1881
1791 KLAMKA WIOLETTA 1974 1791
1796 ADAMCZYK JOANNA 1972 1796
1795 PASTUCHA ANNA 1958 1795
903 BIELECKI TADEUSZ 1974 903
1792 DYDUŁA MICHAŁ 2000 1792
1841 KAWALEC ANNA 1986 1841
1825 KRUPA KAMIL 1985 1825
1840 NIEDZIELA STEFAN 1959 1840
1822 ZBOROWSKI JÓZEF 1961 1822
1821 KALINOWSKA MAŁGOSIA 1974 1821
1820 IDZIK PRZEMEK 1978 1820
1804 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999 1804
1803 OSUCH GRZEGORZ 1999 1803
1802 LIZAK GRZEGORZ 1984 1802
1824 LIZAK KRZYSZTOF 1975 1824
1801 NIESŁONY DOMINIK 1997 1801
1798 NIESŁONY FILIP 1999 1798
1800 NIESŁONY PIOTR 1970 1800
1797 SMOLIŃSKA JADWIGA 1969 1797
1838 WOŹNIAK LIDIA 1967 1838
1805 SZMAGALSKI MICHAŁ 1991 1805
1806 BEHOUNEK LESZEK 1959 1806
1817 SZOPA PIOTR 1982 1817
1024 BILEOV YURIY 1992 1024
1816 KURENDA ANDRZEJ 1983 1816
1815 DETKO GRZEGORZ 1969 1815
1814 PIASECKI RADOSŁAW 1978 1814
1813 PRZYSTAŚ AGATA 1983 1813
1827 LANGNER ZBIGNIEW 1969 1827
1563 MAKOWIEC ROBERT 1975 1563
579 SIUDA MAGDALENA 1985 579
1819 OSUCH ROBERT 1969 1819
1809 TRĄBKA-WIĘCŁAW KATARZYNA 1980 1809
1808 LOKAJEWSKA JUSTYNA 1975 1808
1799 GAWEŁEK PIOTR 1990 1799
1829 JANOSZEK TADEUSZ 1977 1829
1811 TRYSTUŁA DARIUSZ 1969 1811
1812 STUDNIAREK PAWEL 1961 1812
1810 SZARAWARA STANISLAW 1950 1810
1818 GOŁĄBEK RAFAŁ 1974 1818
1807 ZIOBRO TOMASZ 1978 1807
1834 ĆWIK HUBERT 1977 1834
1832 MAGDA ARKADIUSZ 1991 1832
1833 FURMAN BRYGIDA 1994 1833
0 JARACZ KRYSTIAN 1996 0
1826 DOBIECKI MICHAŁ 1997 1826
1875 PATER JANUSZ 1978 1875
1830 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974 1830
1835 WARECKI RADOSŁAW 1981 1835
1845 BUDA MAREK 1961 1845
1842 GRABSKA RENATA 1950 1842
1858 CZUBAN JANUSZ 1956 1858
1876 MARAS LADISLAV 1963 1876
1852 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW 1972 1852
1846 MIKIELSKI DANIEL 1990 1846
1883 FLASKA ZDENEK 1972 1883
1885 REUTER ROBERT 1973 1885
1847 PIWOŃSKI PIOTR 1969 1847
1035 KOCHANOWSKI JERZY 1972 1035
1848 REGIEC BEATA 1992 1848
1874 JASTRZEBSKA BARBARA 1963 1874
1849 KOMOREK JOANNA 1990 1849
1850 KOZERA JOANNA 1987 1850
1853 STRZYŻ MACIEJ 1989 1853
1872 MAGDZIARZ DARIUSZ 1962 1872
1857 FIREK RAFAŁ 1975 1857
1856 MOGILSKI MATEUSZ 1985 1856
1855 ZIĘBA ŁUKASZ 1990 1855
1854 KĘDER URSZULA 1968 1854
1879 DUROK WOJCIECH 1978 1879
1863 FLORECKI ANDRZEJ 1955 1863
1864 KUCAŁA ŁUKASZ 1979 1864
1884 OSYRA WIKTORIA 2001 1884
1865 KOWALCZYK ROBERT 1976 1865
1866 STUCHLIK MAREK 1984 1866
1109 DZIEDZIC ANDRZEJ 1967 1109
1867 KACPRZAK RADOSŁAW 1975 1867
1868 WEREMCZUK-KACPRZAK MARTA 1978 1868
1880 UCHTO TOMASZ 1985 1880
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1087 PISZCZEK STANISŁAW 1979 1087
1869 DUNAL PAWEŁ 1985 1869
1870 KORNECKA ELZBIETA 1969 1870
1871 STĘPIEŃ BEATA 1966 1871
1862 WOŁOSZYN GRZEGORZ 1980 1862
1859 KĘSKA ARKADIUSZ 1985 1859
1969 CZYŻ GRZEGORZ 1967 1969
1878 SARNOWSKI TOMASZ 1978 1878
712 TRZEPIZUR DOMINIK 1987 712
1882 WIŚNIEWSKA IWONA 1978 1882
1887 KORCZYŃSKI STANISŁAW 1953 1887
1889 MOSKOWICZ STEFAN 1959 1889
1891 ROGÓLSKA KATARZYNA 1990 1891
1898 DALGIEWICZ DARIUSZ 1957 1898
1890 SIKORSKA AGNIESZKA 1976 1890
1892 SOBOŃ ARTUR 1977 1892
1893 MARTIN AURELIE 1991 1893
1894 OLSZANKA ANNA 1972 1894
1151 CHOJNACKI MIKOŁAJ 1978 1151
1896 SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF 1960 1896
1895 SKWORC BETINA 1988 1895
1897 DUDA ANNA 1991 1897
1901 HURYŃ EWA 1973 1901
1899 ROGOWSKA KAROLINA 1993 1899
1900 ALTEWĘGIER JAROSŁAW 1978 1900
1161 OLCZAK JANUSZ 1964 1161
351 TOKARCZYK KONRAD 1992 351
1164 GABOREK MARCELINA 1991 1164
1921 HOMA RAFAŁ 1999 1921
1915 BŁASZCZYK ZBIGNIEW 1959 1915
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
1902 SKWARA WALDEMAR 1971 1902
1903 ZYGUCKI JACEK 1963 1903
1904 CYGAN ANNA MARIA 1969 1904
1905 SOSNOWSKA STELLA 1977 1905
1906 KOWALCZYK TADEUSZ 1954 1906
1907 KOWALCZYK JOANNA 1973 1907
1911 OLECH WITOLD 1970 1911
1191 TWARDY URSZULA 1961 1191
1908 ZEMBATY MAREK 1979 1908
1925 WOJNACH ANDRZEJ 1970 1925
1909 WOJTKOWIAK MARTA 1985 1909
1910 SATKO JACEK 1962 1910
1912 BERKA DOMINIKA 1992 1912
1913 SATKO ANNA 1987 1913
1914 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 1971 1914
1916 WRONICZ ZYGMUNT 1944 1916
1923 CYWINSKA OLMA AGNIESZKA 1972 1923
1229 MIKULSKI MATEUSZ 1988 1229
1230 BROŃCZYK ANGELIKA 1995 1230
1922 LEBIEST RADOSŁAW 1984 1922
1918 HALASTRA GABRIELA 1994 1918
1919 KAWA WIOLETTA 1986 1919
1570 GAPYS ROBERT 1974 1570
1917 GRADOWSKI KRZYSZTOF 1980 1917
1924 BAJER DANIEL 1981 1924
1920 MOŻEJKO JADWIGA 1988 1920
753 ZACHARYASZ MIŁOSZ 1993 753
1927 SZELIGA NINEL 1992 1927
1928 ROGALA TOMASZ 1984 1928
1935 TRESKA PIOTR 1986 1935
1261 SKAKLUK JAN 1951 1261
1949 MROWCA KONRAD 2001 1949
1929 FRYDRYCH DARIUSZ 1969 1929
1963 TOKARCZYK WŁODZIMIERZ 1963 1963
1930 KOŹMIN-BURZYŃSKA AGNIESZKA 1983 1930
1931 KOSTRZEWSKA JUSTYNA 1982 1931
1932 CHRZANOWSKI PAWEŁ 1984 1932
1933 LEDZINSKI LUKASZ 1989 1933
1944 GAWLIK KRYSTIAN 1990 1944
1609 KOWALUNAS-BEM OLGA 1983 1609
1945 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 1975 1945
1284 RUDNICKA ANNA 1981 1284
1965 MICHAŁOWSKI ROBERT 1977 1965
1934 BUŹNIAK ARKADIUSZ 1987 1934
1937 BURNETKO MICHAŁ 1987 1937
1936 TEMPIŃSKI BARTOSZ 1990 1936
1938 WIŚNIEWSKI MARCIN 1974 1938
1943 KOZIOŁ WITOLD 1959 1943
1939 PIECZONKA MONIKA 1999 1939
1297 PISZCZ DARIUSZ 1974 1297
1941 DASIOS PIOTR 1965 1941
1942 BOCHNIARZ MARCIN 1981 1942
1946 KOCIK KRYSTIAN 1981 1946
1947 FRĄCZEK HUBERT 2002 1947
1948 WLEZIEŃ ALEK 1976 1948
0 DROZD WOJCIECH 1966 0
1950 MAKSOŃ TOMASZ 1976 1950
1952 ŁANUCHA MARIOLA 1960 1952
1951 PYSZKA REMIGIUSZ 1977 1951
1954 JANKOWSKI ARKADIUSZ 1977 1954
1953 ADAMEK PIOTR 1980 1953
1955 GAWEŁEK GRZEGORZ 1985 1955
1956 KOCZUR JOANNA 1973 1956
1967 PACHOŃ ŁUKASZ 1969 1967
1971 MĄDRY JANUSZ 1960 1971
1958 SKOLIK ROBERT 1975 1958
1957 SMOŁA ANGELINA 1983 1957
1964 KUCZEK MONIKA 1980 1964
1975 GOŁĄB EDMUND 1996 1975
1960 CIURA JAKUB 1981 1960
1962 BUGIEL ADAM 1975 1962
1959 UL KRZYSZTOF 1973 1959
1961 STRAKOSZ MARCIN 1981 1961
1966 DUL MAGDALENA 1982 1966
1968 STANISŁAWSKI IGOR 1972 1968
1973 CZUBA WOJCIECH 1984 1973
1970 JEDRZEJEWSKI KONRAD 1973 1970
0 SATAŁA MICHAŁ 1992 0
0 UHRIN STANISLAV 1981 0
1972 GRABNY DOBIESŁAW 1971 1972
1974 GRZEBYK SŁAWOMIR 1981 1974
0 WASYLAK KRZYSZTOF 1980 0
0 RADWAŃSKI MARCIN 1988 0
0 SUŁKOWSKA ANNA 1984 0
0 PAPIEŻ MARIUSZ 1983 0
0 RAGUS-SUSZCZYŃSKA AGNIESZKA 1993 0
0 KARP ANDRZEJ 1961 0
0 WARSZAWSKI PATRYK 1991 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.