XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg Przebierańców



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1844 RZADKOWSKA ANNA 1987 1844
916 BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 1974 916
2407 GÓRGUL KORNEL 2015 2407
2001 JASIŃSKI MARCIN 1975 2001
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
2413 PAPIERNIK JANUSZ 1967 2413
2425 SOBULSKA ANNA 1976 2425
2424 SOBIERAJ KRZYSZTOF 1968 2424
2443 BOROWIEC MARUSZ 1973 2443
1794 MICHALIK ZYGMUNT 1969 1794
1793 JAMKA WIESŁAW 1962 1793
1376 WROŃSKI-TUSIK MATEUSZ 1973 1376
1786 KUSION ANNA 1965 1786
2439 JASIŃSKA NATALIA 2013 2439
2438 JASIŃSKA KLAUDIA 1978 2438
2436 TALAGA ALEKSANDRA 2012 2436
895 TALAGA MICHAŁ 1977 895
1422 RAJ IWONA 1978 1422
2435 KWASEK KAZIMIERZ 1978 2435
1384 RADOSZ-KWASEK AGATA 1984 1384
2434 KWASEK HELENA 2009 2434
2433 KWASEK ADAM 2015 2433
2446 PACUSZKA NATALIA 2016 2446
1386 WĘGRZYN MONIKA 2002 1386
1389 KARKUT BOGDAN 1970 1389
1801 NIESŁONY DOMINIK 1997 1801
1798 NIESŁONY FILIP 1999 1798
1800 NIESŁONY PIOTR 1970 1800
2496 NIESŁONY MAŁGORZATA 1969 2496
2499 NIESŁONY ZUZANNA 2005 2499
2498 NIESŁONY JULIA 2011 2498
2497 NIESŁONY ADAM 2013 2497
2505 LIZAK JULIANNA 2011 2505
2506 LIZAK KONSTANTY 2008 2506
2507 LIZAK KAROLINA 1980 2507
2512 GEHFELD-LIZAK KLAUDIA 1991 2512
2510 ŁYSY EMILIA 1993 2510
1395 HASIOR-KRZAK MONIKA 1986 1395
2467 KRZAK ZOFIA 2013 2467
2471 KRZAK JOANNA 2015 2471
2473 KRZAK KAMIL 1987 2473
1408 KOŁOMAŃSKI MICHAŁ 1986 1408
2481 BRZEZIŃSKA-HEMPEREK ANNA 1974 2481
2477 HEMPEREK WOJCIECH 1977 2477
2494 HEMPEREK MICHAŁ 2002 2494
2478 HEMPEREK PAWEŁ 2007 2478
2480 HEMPEREK KRZYSZTOF 2005 2480
2482 HEMPEREK ŁUCJA 2014 2482
1681 CZYLOK TOMASZ 1973 1681
2061 LISTOWSKI ANDRZEJ 1968 2061
2079 MUSIALSKA ANNA 1980 2079
2542 MEŁNICKA JOANNA 1972 2542
2076 WOJTKO MAGDA 1982 2076
1434 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 1434
2095 MŁYNARCZYK AGNIESZKA 1986 2095
2160 KOGUT EWELINA 1984 2160
1876 MARAS LADISLAV 1963 1876
2582 SEMENOWICZ KAROLINA 2014 2582
2580 MULLER HALSZKA 1988 2580
2860 MAZUR KRZYSZTOF 1992 2860
2584 ŁUKASIK EMILIA 2003 2584
2561 WALCZAK EWA 1989 2561
1468 LISIK JUSTYNA 1980 1468
1493 ZIOMKA MALWINA 1986 1493
2118 LENCZNAR MATEUSZ 1990 2118
1884 OSYRA WIKTORIA 2001 1884
1866 STUCHLIK MAREK 1984 1866
2140 STUCHLIK MAGDALENA 1982 2140
2144 SMUŁKOWSKA DANUTA 1962 2144
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
2577 SKALSKA DOMINIKA 2014 2577
2586 ZIELAK LIDIA 2012 2586
2592 WALKOWIAK JOANNA 1980 2592
2591 WALKOWIAK JAKUB 2012 2591
2595 WALKOWIAK FRANCISZEK 2012 2595
2590 WALKOWIAK WOJCIECH 2015 2590
2594 MARKS ŁUKASZ 1984 2594
2610 GAJCZEWSKA NATALIA 1998 2610
2609 GAJCZEWSKA ALICJA 2005 2609
1890 SIKORSKA AGNIESZKA 1976 1890
1534 GNUTEK WIOLETTA 1978 1534
1724 MRÓZ TERESA 1965 1724
2618 VOLKOVA ANNA 1994 2618
2619 MATUSZ KRYSTIAN 2006 2619
1544 VOLKOV VIKTOR 1989 1544
1727 BORTEL MIROSŁAW 1971 1727
2203 WYTWER BŁAŻEJ 1988 2203
2624 BEDNORZ SANDRA 1997 2624
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
3077 ŁAPIŃSKA ANNA 1980 3077
2651 SOJKA ANDRZEJ 1961 2651
2635 FICEK MARTA 1985 2635
2244 CZYWILIS EWA 1985 2244
1735 KĘSICKI ROBERT 1982 1735
2638 BUREK BARBARA 1977 2638
2249 HERÓD MAGDALENA 1998 2249
2643 DRWAL SARA 2001 2643
2662 SZELIGA SEBASTIAN 1989 2662
1927 SZELIGA NINEL 1992 1927
2672 FURMANEK CZESŁAW 1953 2672
2666 ŚWITAŁA JOLANTA 1962 2666
1591 WIĘCKOWSKA ANETA 1985 1591
2670 WIĘCKOWSKA MAJA 2010 2670
2279 WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA 1970 2279
2674 WARSKA-TYMOWICZ IZABELA 1977 2674
2328 PAWELCZYK JÓZEF 1976 2328
2676 WRÓBEL JAN 1945 2676
2720 WOŹNICZKA KAROLINA 2016 2720
1613 TALAGA BASIA 1980 1613
2688 POLOWCZYK JAGIENKA 2010 2688
2689 RACHUBA BORYS 2018 2689
1278 RACHUBA MICHAŁ 1978 1278
2691 ZAJĄC LEON 2014 2691
2706 CZARNECKA IZABELA 2004 2706
2705 CHUDZIK ZUZANNA 2004 2705
2708 SOŁTYSIK ANIA 1988 2708
2338 GOLDA JUSTYNA 1979 2338
2335 GOLDA MAREK 1974 2335
2719 GOLDA FILIP 2010 2719
1952 ŁANUCHA MARIOLA 1960 1952
2351 PAWELCZYK OLIWIA 1999 2351
2732 PAWELCZYK NICOLA 2008 2732
2378 ZAZIĄBŁ KINGA 1983 2378
2766 PINDZIAK MILENA 1989 2766
2768 PINDZIAK-DUTKIEWICZ MONIKA 1984 2768
1648 BROL MARCIN 1984 1648
2772 JĘDRUSIAK KAMILA 2009 2772
2400 KŁAPUT NATALIA 2004 2400
2925 KROKOWSKI WOJCIECH 1954 2925
2995 SZUBA MARTA 1964 2995
2872 SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 1975 2872
3011 MROWIEC BEATA 1968 3011
3024 MROWIEC JUDYTA 1994 3024
3016 KONOPNICKA DANUTA 1953 3016
3054 ROBOTYCKA JULIA 1998 3054
3053 BELCZYK SYLWIA 1995 3053
3047 BORYSIEWICZ JOANNA 1981 3047
3106 PRAUZIŃSKA JOANNA 1971 3106
0 BARTUSIAK ADAM 1965 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.