XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg Nocny 7 km**



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1778 MANIA WERONIKA 1991 1778
1985 SIESS JAROSŁAW 1961 1985
1828 MISIARZ JÓZEF 1957 1828
1843 RICOUR PATRICE 1969 1843
1436 DELEKTA JAN 1973 1436
1376 WROŃSKI-TUSIK MATEUSZ 1973 1376
894 ZIOMEK JAROSŁAW 1984 894
1993 FAJFER JACEK 1960 1993
2435 KWASEK KAZIMIERZ 1978 2435
1791 KLAMKA WIOLETTA 1974 1791
1796 ADAMCZYK JOANNA 1972 1796
1390 GRODECKI DOMINIK 1997 1390
903 BIELECKI TADEUSZ 1974 903
1386 WĘGRZYN MONIKA 2002 1386
1423 WITCZAK ADAM 1984 1423
1389 KARKUT BOGDAN 1970 1389
1841 KAWALEC ANNA 1986 1841
2529 MALEC SYLWESTER 1997 2529
2012 ZAWIŚLAN AGNIESZKA 1986 2012
1679 POKOTYCKI DENIS 1990 1679
1421 WIECZOREK MONIKA 1988 1421
914 RZEPKA MARTA 1979 914
1803 OSUCH GRZEGORZ 1999 1803
2537 OLSZAŃSKA KRYSTYNA 1954 2537
1805 SZMAGALSKI MICHAŁ 1991 1805
2534 WESOŁOWSKI KAMIL 1981 2534
1816 KURENDA ANDRZEJ 1983 1816
1819 OSUCH ROBERT 1969 1819
1408 KOŁOMAŃSKI MICHAŁ 1986 1408
934 SZCZEPANIK GRZEGORZ 1980 934
2028 KOZUPA ALINA 1985 2028
1435 MOKRY BASTEK 1977 1435
1442 FIJAK JERZY 1956 1442
2040 OSUCH AGNIESZKA 1970 2040
1432 BAKA PAWEŁ 1979 1432
2034 PIWOWARCZYK DOMINIK 1988 2034
2490 WESOLOWSKI DAMIAN 1981 2490
1482 ŚWISTAK MATEUSZ 1985 1482
1830 MŁYŃSKI ŁUKASZ 1974 1830
1434 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 1434
2702 PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA 1989 2702
1445 JANOWIAK MAŁGORZATA 1984 1445
1013 CHWISTEK JACEK 1975 1013
1876 MARAS LADISLAV 1963 1876
2080 KOPEĆ WALDEMAR 1970 2080
1453 WOCH DANIEL 1988 1453
2860 MAZUR KRZYSZTOF 1992 2860
1456 BZDAK ALICJA 1969 1456
1035 KOCHANOWSKI JERZY 1972 1035
1458 ADAMCZYK MACIEJ 1981 1458
1102 BRZOZOWSKI LESZEK 1955 1102
2109 RAJKOWSKI MICHAŁ 1994 2109
2102 ANDRUSYK VALERII 1994 2102
2587 SOKULSKI RAFAŁ 1978 2587
2569 KREROWICZ GRZEGORZ 1971 2569
2947 MOSÓR MARIUSZ 1971 2947
2945 MOSÓR LILLA 1971 2945
2556 KRUCZEK KAROLINA 1994 2556
1476 SWISTAK KAROLINA 1978 1476
2119 MALISZEWSKI MICHAŁ 1989 2119
2117 OKOŃSKA WIKTORIA 1992 2117
1493 ZIOMKA MALWINA 1986 1493
1516 CHRUŚCIEL DOROTA 1970 1516
1058 NIEMIEC MARTA 1959 1058
1499 WRZOS AGNIESZKA 1984 1499
1704 KĘDER WŁODZIMIERZ 1966 1704
1879 DUROK WOJCIECH 1978 1879
2113 OPUCHLIK ALEKSANDRA 1985 2113
1488 SULIKOWSKA DARIA 1992 1488
1884 OSYRA WIKTORIA 2001 1884
1509 WITEK SEBASTIAN 1977 1509
1866 STUCHLIK MAREK 1984 1866
1868 WEREMCZUK-KACPRZAK MARTA 1978 1868
2134 RÓŻYCKI SEBASTIAN 1977 2134
2576 ROSTKOWSKA PAULINA 1990 2576
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1087 PISZCZEK STANISŁAW 1979 1087
1494 SOJKA PIOTR 1982 1494
1720 WERENKOWICZ-WRONA ILONA 1980 1720
2593 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 2000 2593
2177 SIEDLER MARTIN 1988 2177
1530 BOCHENEK WIKTORIA 1987 1530
1528 DRĄG PIOTR 1989 1528
2188 CABAŃSKA DOROTA 1979 2188
1898 DALGIEWICZ DARIUSZ 1957 1898
2193 NOWICKA-BIELECKA KORNELIA 1974 2193
2731 GAŁUSZKA MARIUSZ 1977 2731
1541 SZMIGIEL KLAUDIA 1996 1541
1544 VOLKOV VIKTOR 1989 1544
1178 RYBKA DARIUSZ 1969 1178
1543 PODSTAWSKA JUSTYNA 1988 1543
1900 ALTEWĘGIER JAROSŁAW 1978 1900
1546 STACHAŃCZYK WOJCIECH 1975 1546
2624 BEDNORZ SANDRA 1997 2624
1547 MANIA IZABELA 1992 1547
1550 KOCHANIAK KONRAD 1991 1550
1161 OLCZAK JANUSZ 1964 1161
351 TOKARCZYK KONRAD 1992 351
1164 GABOREK MARCELINA 1991 1164
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
1904 CYGAN ANNA MARIA 1969 1904
2219 ŚWITAŁA ROMAN 1958 2219
2653 OGÓREK MONIKA 2004 2653
1558 WOŹNICZKA RADOSŁAW 1974 1558
2230 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992 2230
1912 BERKA DOMINIKA 1992 1912
2235 NOWOSIELSKA MARTYNA 1990 2235
1559 KĘDRA MATEUSZ 1992 1559
2255 PIETRZAK WOJCIECH 1979 2255
2253 BOBROWSKA ANETA 1981 2253
2244 CZYWILIS EWA 1985 2244
2652 OGÓREK RAFAŁ 2000 2652
1229 MIKULSKI MATEUSZ 1988 1229
1230 BROŃCZYK ANGELIKA 1995 1230
1568 STUDENCKA KAROLINA 1989 1568
2648 HRYC MARTYNA 2004 2648
1588 NAJDUK DANIEL 1985 1588
2664 NAJDUK JAKUB 2007 2664
2271 TUREK ŁUKASZ 1979 2271
1927 SZELIGA NINEL 1992 1927
1256 ASADOUSKI KIRYL 1987 1256
2328 PAWELCZYK JÓZEF 1976 2328
2290 ZAJĄC MICHAŁ 1979 2290
2682 KORTA MICHAŁ 1986 2682
2683 ZAJĄC IWONA 1982 2683
2291 LAL MONIKA 1964 2291
1612 ADAMCZAK WIESŁAW 1960 1612
2339 ZIARKOWSKI DAMIAN 1991 2339
1614 NIESTERUK PAULINA 1987 1614
1278 RACHUBA MICHAŁ 1978 1278
1619 KAMIONKOWSKI PAWEL 1984 1619
792 PODSADOWSKA NATALIA 1996 792
2836 MAJDA MACIEJ 1987 2836
1297 PISZCZ DARIUSZ 1974 1297
2708 SOŁTYSIK ANIA 1988 2708
1948 WLEZIEŃ ALEK 1976 1948
2730 GOMOLKA MACIEJ 1985 2730
2729 GREGUŁA MAŁGORZATA 1989 2729
2340 POCHWAT BŁAŻEJ 1985 2340
1636 RUTKIEWICZ MAREK 1966 1636
2351 PAWELCZYK OLIWIA 1999 2351
2746 ADAMIAK PAWEŁ 1966 2746
2361 MISZTAL KATARZYNA 1974 2361
1653 UCHROŃSKI RAFAŁ 1977 1653
1772 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 1772
2391 NOGA JAKUB 1993 2391
3012 KRUCZEK PAWEŁ 1985 3012
2984 NIEMCZYK BARBARA 1988 2984
2935 GNATOWICZ-CZARNOŁĘSKA BEATA 1973 2935
2872 SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 1975 2872
3004 WALKOWIAK ŁUKASZ 1973 3004
3005 KAMISIŃSKA-FIC EWA 1975 3005
2874 KRZYSZTOFIK WOJCIECH 1986 2874
2956 WRONOWSKI RAFAŁ 1986 2956
2959 WRONOWSKI ALBERT 1999 2959
3073 BRUSIŁO BARTOSZ 1982 3073
2972 SKROK ANNA 1984 2972
3058 PARADYSZ KRYSTIAN 1992 3058
3104 FUDAŁA JAKUB 1992 3104
3100 PŁAZA HUBERT 2001 3100
0 STEFANOWICZ PAWEŁ 1975 0
0 ROSIEK DANIEL 1985 0

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.