XI Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Runek Run 22 km



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
1348 MACIEJOWICZ MICHAŁ 1984 1348
1349 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968 1349
1393 KNAPP ANNA 1984 1393
0 WSZOŁEK HELENA 1957 0
1350 MYŚLIWIEC ANDRZEJ 1949 1350
1352 WĘGRZYŃSKI PAWEŁ 1986 1352
1351 MASZTALSKA JOANNA 1998 1351
1354 KRUCZEK PIOTR 1976 1354
1359 KOPEK PAWEŁ 1980 1359
1463 KOPEK ŁUKASZ 1985 1463
1358 KOPEK AGNIESZKA 1979 1358
1353 KUŚMIDER MICHAŁ 1974 1353
1355 JURKIEWICZ NORBERT 1979 1355
1361 WIŚNIEWSKA JOANNA 1976 1361
1356 KOJDER IWONA 1989 1356
1357 SZTYLKO MICHAŁ 1979 1357
1391 KRAWCZYK ŁUKASZ 1980 1391
1365 MAKLES-KLUBA MAGDALENA 1982 1365
1360 ŚNIEŻEK KRZYSZTOF 1966 1360
1362 JAGIEŁKA MARCIN 1978 1362
1364 BEREDA-SALCZAK STELLA 1981 1364
1363 SOBIECKA EDYTA 1977 1363
1366 MAJER MARZENA 1969 1366
1369 GOC TOMASZ 1974 1369
1367 LONSER DANIEL 1975 1367
1553 SZYMAŃSKI FILIP 1993 1553
1368 TOFIL DOMINIK 1989 1368
1465 STANEK KAROLINA 1985 1465
1370 SOWA EWELINA 1992 1370
1507 WOŹNICZKA JOLANTA 1978 1507
1371 MUSIOŁ ADAM 1989 1371
1372 KOWALSKI MARCIN 1992 1372
1373 SPYTEK JUSTYNA 1980 1373
875 JEDLEWSKI KRZYSZTOF 1978 875
1380 PRZYBYLSKI TOMASZ 1976 1380
1436 DELEKTA JAN 1973 1436
1376 WROŃSKI-TUSIK MATEUSZ 1973 1376
1440 RZĄCA BĘTKOWSKA AGNIESZKA 1968 1440
894 ZIOMEK JAROSŁAW 1984 894
977 GÓRA TOMASZ 1975 977
1379 TRACZUK JUSTYNA 1986 1379
1382 ORZOŁ JACEK 1980 1382
1378 KWIECIŃSKA ANNA 1979 1378
1431 MAŁEK JAN 1984 1431
1385 CIUBA PAWEL 1987 1385
1375 KUMOR RENATA 1964 1375
1377 BOJKO BOGDAN 1962 1377
1593 WOJSŁAW KRYSTYNA 1964 1593
1381 MENCEWICZ PAWEŁ 1972 1381
1422 RAJ IWONA 1978 1422
1383 DŁUŻNIEWSKI MARCIN 1971 1383
1384 RADOSZ-KWASEK AGATA 1984 1384
551 MOCZEK TOMASZ 1978 551
1387 PASTUCHA MAREK 1960 1387
1390 GRODECKI DOMINIK 1997 1390
1386 WĘGRZYN MONIKA 2002 1386
1423 WITCZAK ADAM 1984 1423
1389 KARKUT BOGDAN 1970 1389
1508 KOLOCH JÓZEF 1972 1508
1441 BĘTKOWSKI SEBASTIAN 2001 1441
1518 BARAN MATEUSZ 1989 1518
1392 CIĘCIWA-GIRGUS AGATA 1977 1392
1388 GIRGUŚ MICHAŁ 1977 1388
1421 WIECZOREK MONIKA 1988 1421
1424 GRZYB KAZIMIERZ 1972 1424
1425 CEBO KATARZYNA 1991 1425
1426 CEBO ARTUR 1987 1426
1427 SZPILA ZBIGNIEW 1976 1427
1437 BURNUS BEATA 1984 1437
1428 MILARSKI ANDRZEJ 1972 1428
1438 KACZOR ŁUKASZ 1983 1438
1420 SENDRA PIOTR 1985 1420
1444 ZAJCHOWSKI MAREK 1963 1444
1405 FLAGA IWONA 1977 1405
1404 PRZYBYŁ JOLANTA 1974 1404
1403 MIKULSKA BARBARA 1970 1403
1402 LEWANDOWSKA AGNIESZKA 1982 1402
981 KAMIŃSKA HALINA 1958 981
1401 STAWIŃSKI PIOTR 1981 1401
1439 SIDORJÁK PETER 1974 1439
1400 NIEMIEC ŁUKASZ 1996 1400
1399 KRUŻEL BEATA 1971 1399
1397 ŚMIERTKA PRZEMYSŁAW 1981 1397
1396 TYMOFIEJEWICZ WIOLETA 1984 1396
1395 HASIOR-KRZAK MONIKA 1986 1395
1407 STALMACH KRZYSZTOF 1980 1407
1419 WIĘCŁAW JACEK 1965 1419
1414 KUPCZEWSKI ROBERT 1978 1414
1563 MAKOWIEC ROBERT 1975 1563
1413 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982 1413
1411 PORĘBSKI KRZYSZTOF 1970 1411
1408 KOŁOMAŃSKI MICHAŁ 1986 1408
1394 PORĘBSKA KINGA 1998 1394
1410 GRZYBOWSKA SYLWIA 1976 1410
1435 MOKRY BASTEK 1977 1435
1442 FIJAK JERZY 1956 1442
1398 GRZYBOWSKI PAWEŁ 1982 1398
1412 MALINOWSKI TOMASZ 1987 1412
1432 BAKA PAWEŁ 1979 1432
1429 BAGNECKI MATEUSZ 1980 1429
1430 STELMACH PIOTR 1973 1430
1415 GÓRSKI KACPER 1989 1415
1416 MAREK URAWSKI 1973 1416
1409 SIMKA KAMIL 1978 1409
1417 JAŁMUŻNA MARCIN 1995 1417
1418 GRZYB PATRYCJA 1995 1418
1598 SAJNÓG ŁUKASZ 1983 1598
1406 SAŁKOWSKI TOMEK 1979 1406
1482 ŚWISTAK MATEUSZ 1985 1482
1433 HEJMEJ KAMILA 1981 1433
961 TOMCZYK GRZEGORZ 1984 961
1434 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 1434
1462 ADAMCZYK BARTOSZ 1995 1462
1461 ŁĘKAWSKI CZESŁAW 1963 1461
1443 JASKULSKI BARTOSZ 1972 1443
1445 JANOWIAK MAŁGORZATA 1984 1445
1447 LIPIŃSKI OSKAR 1987 1447
1460 CZAJA ADAM 1963 1460
1446 SOKOŁOWSKI KAROL 1987 1446
1500 KASZUBSKI MAREK 1972 1500
1448 KOWALSKI ALEKSANDER 1992 1448
1517 BĘTKOWSKA CZAJA KATARZYNA 1995 1517
1450 DEMBIŃSKA MARTA 1995 1450
1454 KRAWCZYK JAKUB 1994 1454
1469 OLEJNICZAK MAKSYMILIAN 1994 1469
1449 DEMBIŃSKI PAWEŁ 1990 1449
1486 BIELECKI MACIEJ 1994 1486
1451 PYREK PRZEMYSŁAW 1994 1451
1504 MAŚLANA KATARZYNA 1986 1504
1453 WOCH DANIEL 1988 1453
1452 DŁUGOSZ-STĘPNIAK AGNIESZKA 1988 1452
0 MAZUR KRZYSZTOF 1992 0
1501 STAMM TOMASZ 1972 1501
1455 OLEKSY MICHAŁ 1983 1455
1456 BZDAK ALICJA 1969 1456
1457 KOSIBA MIROSŁAW 1974 1457
1502 CHOJECKA MAGDALENA 1972 1502
1503 NIEMKUĆ GRAŻYNA 1960 1503
1458 ADAMCZYK MACIEJ 1981 1458
1459 PYTEL ŁUKASZ 1983 1459
1505 GAGAS ALEKSANDRA 1978 1505
1506 PAJAK KATARZYNA 1980 1506
1478 CHLIPAŁA PAWEŁ 1995 1478
1464 LESIAK MAŁGORZATA 1973 1464
1467 JANS MAGDALENA 1982 1467
1466 JAROSIŃSKI ŁUKASZ 1976 1466
1472 LUBACZEWSKI MICHAŁ 1986 1472
1043 TUREK RAFAŁ 1977 1043
1473 SZATNIEWSKA AGNIESZKA 1978 1473
1470 ZASIURA WŁADYSŁAWA 1966 1470
1520 SAK ANDRZEJ 1971 1520
1479 BEDNARENKO WOJCIECH 1981 1479
1471 KARDAŚ MATEUSZ 1991 1471
1468 LISIK JUSTYNA 1980 1468
1497 BALLEK VLADIMIR 1959 1497
1477 KOSTKA KARINA 1994 1477
1476 SWISTAK KAROLINA 1978 1476
1475 FIRSZT MARTA 1993 1475
1481 KUŹMA SYLWIA 1990 1481
1098 KUTNIEWSKI PIOTR 1984 1098
1493 ZIOMKA MALWINA 1986 1493
1516 CHRUŚCIEL DOROTA 1970 1516
1485 MROWCA ANDRZEJ 1969 1485
1484 GLOWACKI MARIUSZ 1974 1484
1480 BRZĘK SEBASTIAN 1975 1480
1514 PUKOCZ KATARZYNA 1989 1514
1513 RAPKIEWICZ ANETA 1976 1513
1512 RAPKIEWICZ KRZYSZTOF 1974 1512
1483 NOWOTNY MARIAN 1950 1483
1058 NIEMIEC MARTA 1959 1058
1499 WRZOS AGNIESZKA 1984 1499
1487 KLOZIK AGNIESZKA 1977 1487
1496 ŁAPA ALEKSANDRA 1977 1496
1474 SZYMUŚ RAFAŁ 1972 1474
1488 SULIKOWSKA DARIA 1992 1488
1511 GRZYWALSKA DOMINIKA 1987 1511
1072 MALINOWSKI KRZYSZTOF 1969 1072
1071 CZERCHAWSKI JANUSZ 1969 1071
545 MAMLA ZBIGNIEW 1970 545
1490 JADCZAK MARIUSZ 1983 1490
1509 WITEK SEBASTIAN 1977 1509
1491 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA 1972 1491
1498 BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA 1981 1498
1495 ZBYL JACEK 1971 1495
1088 MARSZAŁEK JERZY 1991 1088
1087 PISZCZEK STANISŁAW 1979 1087
1492 KRZEWSKA EDYTA 1977 1492
1494 SOJKA PIOTR 1982 1494
1489 JABŁOŃSKA EWA 1986 1489
1522 MAJEWSKI MICHAŁ 1987 1522
1515 SZYMAŃSKI MICHAŁ 1977 1515
1510 MIKOŁAJSKI JANUSZ 1974 1510
1519 DRZAZGA WIOLETTA 1981 1519
1521 WOLNY SANDRA 1985 1521
1523 STĘPIEŃ PAWEŁ 1979 1523
1524 SZYMURA WOJCIECH 1973 1524
1526 MICHALAK TOMASZ 1978 1526
1525 MICHALAK IZABELA 1979 1525
1527 IWANOWICZ MICHALINA 1991 1527
1569 JANOWIAK WOJCIECH 1976 1569
1530 BOCHENEK WIKTORIA 1987 1530
1528 DRĄG PIOTR 1989 1528
1529 KANCELISTA IZABELA 1988 1529
1616 MOGILSKI MARCIN 1975 1616
1177 WAŻNY ŁUKASZ 1986 1177
1533 OPANASENKO VOLODOMYR 1986 1533
1552 BAREŁA ANDRZEJ 1976 1552
1556 ORZECHOWSKI MAREK 1963 1556
1531 GAJEK ZUZANNA 1982 1531
1532 TERESHCHENKO GANNA 1990 1532
1534 GNUTEK WIOLETTA 1978 1534
1535 ZIENIUK KRZYSZTOF 1980 1535
1536 MICHAEL SYLWIA 1980 1536
1538 WOJARSKI GRZEGORZ 1990 1538
1537 BLACHE CYRILLE 1989 1537
1539 URBAŃSKA MARIOLA 1973 1539
0 PAPIERSKI LESZEK 1976 0
1143 ORCZYKOWSKI BOGDAN 1992 1143
1541 SZMIGIEL KLAUDIA 1996 1541
1601 KATA KATARZYNA 1978 1601
1542 WÓJCIK-BILIŃSKA MARTA 1978 1542
1540 BILIŃSKI TOMASZ 1975 1540
1544 VOLKOV VIKTOR 1989 1544
1566 KLEPACZ KAROLINA 1983 1566
1178 RYBKA DARIUSZ 1969 1178
1543 PODSTAWSKA JUSTYNA 1988 1543
1545 WÓJCIK MAŁGORZATA 1980 1545
1546 STACHAŃCZYK WOJCIECH 1975 1546
1548 OCHMANN MICHAŁ 1984 1548
1547 MANIA IZABELA 1992 1547
1549 PYTLIK ANIA 1985 1549
1550 KOCHANIAK KONRAD 1991 1550
351 TOKARCZYK KONRAD 1992 351
1164 GABOREK MARCELINA 1991 1164
1551 MIERNICKI TOMASZ 1966 1551
1171 MARSZAŁEK KAMIL 1992 1171
1558 WOŹNICZKA RADOSŁAW 1974 1558
1191 TWARDY URSZULA 1961 1191
1554 MIKUŁA GRZEGORZ 1972 1554
1555 BEDYK MACIEJ 1978 1555
1197 NAZIMEK LILIANNA 1973 1197
1557 PALUSZKIEWICZ KAROLINA 1978 1557
1559 KĘDRA MATEUSZ 1992 1559
1560 JAŁOCHA BARBARA 1967 1560
1561 SZCZERBA KAROLINA 1988 1561
1562 GUMOWSKA BEATA 1969 1562
1229 MIKULSKI MATEUSZ 1988 1229
1230 BROŃCZYK ANGELIKA 1995 1230
1565 KOŹMIŃSKI JÓZEF 1981 1565
1564 KULKA REGINA 1989 1564

Copyright © 2020 by ISW.
All Rights Reserved.