X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
0 MISIEC PRZEMYSŁAW 1978
0 KWIECIEŃ ZBIGNIEW 1956
0 KACZYŃSKI ARTUR 1974
0 LENNERT ANNA 1987
0 TORKA-KUNERT GRAŻYNA 1960
0 KIJANKA ARTUR 1968
0 GAWEŁ AGATA 1984
0 BOGUSZ PIOTR 1978
0 WIKTOROWICZ JOANNA 1992
0 LASSOTA-BUJAK MARIOLA 1978
0 CYRAN ANDRZEJ 1974
0 WACHOWSKI MICHAŁ 1975
0 BOGUSZ EMILIA 1982
0 KAPA TOMASZ 1981
0 KRZYSTAŁA ŁUKASZ 1982
0 STELMACH DARIUSZ 1983
0 MARKOWSKA-MIKULSKA HALINA 1983
0 MIKULSKI MICHAŁ 1984
0 BUJAK-KAPA DOROTA 1981
0 ČEPKO MARTIN 1990
0 PASZKIEWICZ JUSTYNA 1983
0 MIKULSKA BARBARA 1970
0 BILSKI MAREK 1974
0 NOWAK ŁUKASZ 1986
0 ZALEŚNY JANUSZ 1973
0 LEWANDOWSKI ROBERT 1985
0 MOTYL MIROSŁAWA 1980
0 WOLNIEWICZ KATARZYNA 1970
0 WYSOCKI MARIUSZ 1962
0 PASZKIEWICZ LESZEK 1980
0 NIZIK MAGDALENA 1976
0 WYSOCKA ALICJA 1970
0 SREBRZYŃSKA KATARZYNA 1986
0 BAKA PAWEŁ 1979
0 ARENDT MICHAŁ 1985
0 HOSS JAN 1980
0 BARTYŚ PRZEMYSŁAW 1988
0 ŻUK ANDRZEJ 1970
0 SOKOŁOWSKI PIOTR 1970
0 KUBIT PIOTR 1963
0 KRAWCZYK ADRIANA 1988
0 KORZENIOWSKA MAGDALENA 1979
0 STALMACH KRZYSZTOF 1980
0 MUCHA MICHAŁ 2002
0 SOKOŁOWSKI JAKUB 2000
0 MROZIŃSKI TOMASZ 1976
0 SZYMUŚ RAFAŁ 1972
0 IWANIEC PIOTR 1984
0 HRICOVÁ DANIELA 1972
0 DUDA ZUZANNA 1994
0 SIPIERA TOMASZ 1972
0 FLĄDRO DANIEL 1978
0 BABIRECKI KRZYSZTOF 1979
0 ORCZYKOWSKI BOGDAN 1992
0 ROKOSZ ROBERT 1970
0 SZMIGIELSKI SZYMON 1972
0 SZMIGIELSKA MONIKA 1974
0 KULIK KAROLINA 1994
0 STĄCEL JAKUB 2006
0 RYDZEWSKI TOMASZ 1976
0 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA 1971
0 SKURTYS KAROLINA 1984
0 ZARZYCKA KLAUDIA 1988
0 KASZUBA ŁUKASZ 1976
0 KASZUBA LILIANNA 2014
0 KASZUBA OLIWIER 2007
0 GĘBORYS TOMASZ 1998
0 KASZUBA KATARZYNA 1977
0 MAŁECKA ANNA 1978
0 MAŁECKI TOMASZ 1978
0 SZNEIDER ZUZANNA 1991
0 WAWRZYNIAK ŁUKASZ 1985
0 GASIOR PAWEL 1986
0 WISNIEWSKA MARTA 1976
0 TCHÓRZ ZBIGNIEW 1968
0 BRODA DOMINIK 1996
0 STRUZYNA WALDEMAR 1980
0 OLEJNIK MICHAŁ 1990
0 STAŚKO WIESŁAW 1965
0 MAKOS ADAM 1974
0 MARMUROWICZ KRYSTIAN 1976
0 MANTERYS MICHAŁ 1981
0 WĘGRZYK GRZEGORZ 1992
0 MITKO RAFAŁ 1992
0 SZYSZŁOWSKI WALDEMAR 1985
0 MOCZEK TOMASZ 1978
0 ZAWADZKA MALGORZATA 1982
0 PROKULEWICZ JOANNA 1980
0 ORTYL KATARZYNA 1991
0 PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA 1986
0 MAĆKOWSKA JUSTYNA 1997
0 GRZEGORZEWICZ MAREK 1960
0 DYRGA SEBASTIAN 1974
0 MEZGLEWSKI SZYMON 1985
0 STASZCZUK JAROSŁAW 1971
0 MASZTALSKA JOANNA 1998
0 BAJAK MIROSŁAW 1973
0 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982
0 MASIUKIEWICZ JACEK 1981
0 RYBARSKA MARTA 1990
0 LAPUCHA MARCIN 1981
0 MOĆKO JACEK 1988
0 SYNOWIEC RAFAŁ 1986
0 SEMANOVA ZLATKA 1958
0 BACIK PETER 1953
0 PANTOŁ MIROSŁAW 1977
0 PIECZARA MARCIN 1973
0 PIECZARA EWA 1973
0 SAŁAPA KAMIL 1984
0 SZMIDT KATARZYNA 1991
0 SYPNIEWSKA AGATA 1973
0 ZBIERAŃSKI DARIUSZ 1987
0 SYPNIEWSKI MICHAŁ 1972
0 SYPNIEWSKA ZUZANNA 1996
0 STĘPIEŃ PRZEMYSŁAW 1994
0 BADZIŃSKA MAGDALENA 1986
0 BADZIŃSKI MACIEJ 1982
0 RESTECKA PAULINA 1980
0 RESTECKI PIOTR 1979
0 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968
0 BRZÓSKA ADAM 1969
0 GALEJ KRZYSZTOF 1952
0 NOWAK ANNA 1983
0 WTULICH DIANA 1966
0 KALINOWSKI ŁUKASZ 1980
0 IWANIUK TOMASZ 1983
0 WOJTAN IRENEUSZ 1977
0 BUDZOWSKI RADOSŁAW 1993
0 WOJNAROWSKI PIOTR 1973
0 KRUBA MARCIN 1987
0 NOWAKOWSKI BARTŁOMIEJ 1987
0 PAWŁOWICZ MICHAŁ 1982
0 KUTNIK MIROSŁAW 1975
0 WISZNIEWSKA KATARZYNA 1975
0 MAKOCKI MICHAL 1979
0 MAZUREK ANITA 1975
0 WYSOKIŃSKA KAROLINA 1989
0 WŁODARCZYK TERESA 1967
0 WISZNIEWSKI MACIEJ 1973
0 ŻUK PAWEŁ 1975
0 TEJCHMA NATALIA 1979
0 BUDZICH WOJCIECH 1975
0 RYDZEWSKA MAGDALENA 1988
0 KOWALCZYK RAFAŁ 1978
0 MACINA DARIUSZ 1971
0 OSIKA KAMILA 1982
0 KRUCZEK PIOTR 1988
0 RUDOL SEBASTIAN 1975
0 KULIGOWSKI ROBERT 1979
0 KULIGOWSKA MIROSŁAWA 1979
0 SZOT MARIA 1970
0 SZOŁTYSEK TOMASZ 1991
0 CHORBIŃSKI KRYSTIAN 1983
0 PACŁAWSKI PAWEŁ 1979
0 RADZISZEWSKI SŁAWOMIR 1971
0 BRODZIŃSKA KAMILA 1981
0 GROSFELD KAROL 1983
0 PARA PRZEMYSLAW 1980
0 RUDOL MAGDALENA 1976
0 DYMANUS DAMIAN 1981
0 NOSKO EWA 1987
0 GROCHOT EDYTA 1976
0 BRODZIAK RAFAŁ 1979
0 PYTEL ŁUKASZ 1983
0 MALESA RADOSŁAW 1974
0 SCHABOWSKI MARCIN 1987
0 KLIMOWICZ MICHAŁ 1988
0 SŁUPIK PRZEMYSŁAW 1989
0 KOWALCZYK ANDRZEJ 1991
0 MEDEJSZO MARIUSZ 1975
0 STOŁOWSKI PIOTR 1961
0 NURZYŃSKI MARCIN 1976
0 MARSZALEK RENATA 1975
0 WASZKIEWICZ JOANNA 1982
0 GŁOWACKA ELŻBIETA 1955
0 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992
0 ZACHEJA JACEK 1975
0 RADZIK ROBERT 1991
0 NOWAK JAKUB KAMIL 1985
0 OKOŃ MONIKA 1978
0 GONIOWSKA MONIKA 1983
0 KAMIŃSKA ADA 1977
0 TOMASIAK MAREK 1967
0 KRECWAL ADAM 1973
0 PYTLARCZYK PIOTR 1972
0 ZIMNY TOMASZ 1956
0 JABLONSK TOBIASZ 1992
0 BARTOSIEWICZ DARIA 1987
0 FILIPOWICZ NATALIA 1992
0 REGULSKA EWA 1983
0 ZROŁKA FILIP 2003
0 OBRĘBSKA ELŻBIETA 1959
0 DUDKIEWICZ PIOTR 1975
0 GAJ BOGNA 1970
0 KABALA KATARZYNA 1975
0 SZYMBORSKI KRZYSZTOF 1990
0 ŁĘKAWSKI CZESŁAW 1963
0 GAWRYŚ MACIEJ 1975
0 JUSZCZAK MATEUSZ 1996
0 PLEWA TOMASZ 1976
0 WALISZEWSKA-PLEWA IZABELA 1976
0 PLEWA JERZY 2012
0 PLEWA MIKOŁAJ 2006
0 RĄCZKOWSKI GRZEGORZ 1983
0 PRAŁAT ARKADIUSZ 1992
0 PLEWA RAFAŁ 1978
0 SAWALA SŁAWOMIR 1972
0 SAWALA ANETA 1976
0 SAWALA ERYK 1999
0 SZUKAŁA KINGA 1993
0 KOCIUBA PRZEMYSŁAW 1989
0 ŚLIWKA BEATA 1978
0 ŚLIWKA ARKADIUSZ 1978
0 CZAPIEWSKI MACIEJ 1985
0 DUMERACKI DANIEL 1077
0 GLACA DAWID 1992
0 CZACH TOBIASZ 1988
0 ZAJĄC KATARZYNA 1979
0 STANGRECIAK ADAM 1989
0 MAJCHER PIOTR 1972
0 WINCENCIAK KRZYSZTOF 1980
0 PAJĄK MARCIN 1991
0 KRACZYŃSKI ŁUKASZ 1981
0 STOLARCZYK SYLWIA 1992
0 LASKA GRZEGORZ 1991
0 MADEJ JÓZEF 1951
0 GAWEŁEK PIOTR 1990
0 ŻERULIK JAROSŁAW 1987
0 MALINOWSKI JERZY 1968
0 GAJEWSKI PIOTR 1980
0 WOŹNIAK JANUSZ 1963
0 WOŹNIAK LIDIA 1967
0 BOREK BOGUSŁAW 1975
0 KLONOWSKI JACEK 1977
0 SŁUJA PAWEŁ 1983
0 LESZKO TOMASZ 1979
0 KORCZYK JAKUB 1985
0 GABRYŚ NATALIA 1986
0 JAROSIŃSKA KAROLINA 1987
0 MAĆKOWSKI RAFAŁ 1995
0 KORZELSKI MIKOŁAJ 1985
0 TRES ADAM 1983
0 GAWEŁEK JUSTYNA 2014
0 GAWEŁEK ŁUCJA 2016
0 FEDYNA MARCIN 1993
0 AUGUSTYNIAK MARIUSZ 1972
0 MATUSZ TADEUSZ 1976
0 FICOŃ MONIKA 1972
0 PLONKOWSKI SEBASTIAN 1974
0 POZNAŃSKA JÓZEFA 1950
Przejdź do strony:

Copyright © 2018 by ISW.
All Rights Reserved.