X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
1624 ŻUK ANDRZEJ 1970
2467 SOKOŁOWSKI PIOTR 1970
2464 KUBIT PIOTR 1963
971 KRAWCZYK ADRIANA 1988
1641 KORZENIOWSKA MAGDALENA 1979
1642 STALMACH KRZYSZTOF 1980
4503 MUCHA MICHAŁ 2002
4506 SOKOŁOWSKI JAKUB 2000
3605 MROZIŃSKI TOMASZ 1976
2487 SZYMUŚ RAFAŁ 1972
1653 IWANIEC PIOTR 1984
0 HRICOVÁ DANIELA 1972
0 DUDA ZUZANNA 1994
1655 SIPIERA TOMASZ 1972
1647 FLĄDRO DANIEL 1978
970 BABIRECKI KRZYSZTOF 1979
3627 ORCZYKOWSKI BOGDAN 1992
4562 ROKOSZ ROBERT 1970
3626 SZMIGIELSKI SZYMON 1972
3635 SZMIGIELSKA MONIKA 1974
2247 KULIK KAROLINA 1994
4534 STĄCEL JAKUB 2006
3220 RYDZEWSKI TOMASZ 1976
4515 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA 1971
3642 SKURTYS KAROLINA 1984
1002 ZARZYCKA KLAUDIA 1988
2949 KASZUBA ŁUKASZ 1976
5073 KASZUBA LILIANNA 2014
5074 KASZUBA OLIWIER 2007
1671 GĘBORYS TOMASZ 1998
5080 KASZUBA KATARZYNA 1977
0 MAŁECKA ANNA 1978
0 MAŁECKI TOMASZ 1978
0 SZNEIDER ZUZANNA 1991
107 WAWRZYNIAK ŁUKASZ 1985
0 GASIOR PAWEL 1986
0 WISNIEWSKA MARTA 1976
3636 TCHÓRZ ZBIGNIEW 1968
369 BRODA DOMINIK 1996
0 STRUZYNA WALDEMAR 1980
0 OLEJNIK MICHAŁ 1990
0 STAŚKO WIESŁAW 1965
537 MAKOS ADAM 1974
1137 MARMUROWICZ KRYSTIAN 1976
1672 MANTERYS MICHAŁ 1981
347 WĘGRZYK GRZEGORZ 1992
415 MITKO RAFAŁ 1992
1673 SZYSZŁOWSKI WALDEMAR 1985
1012 MOCZEK TOMASZ 1978
1678 ZAWADZKA MALGORZATA 1982
1004 PROKULEWICZ JOANNA 1980
1019 ORTYL KATARZYNA 1991
1128 PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA 1986
0 MAĆKOWSKA JUSTYNA 1997
1674 GRZEGORZEWICZ MAREK 1960
1677 DYRGA SEBASTIAN 1974
3911 MEZGLEWSKI SZYMON 1985
1676 STASZCZUK JAROSŁAW 1971
2496 MASZTALSKA JOANNA 1998
0 BAJAK MIROSŁAW 1973
3644 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982
97 MASIUKIEWICZ JACEK 1981
0 RYBARSKA MARTA 1990
1052 LAPUCHA MARCIN 1981
0 MOĆKO JACEK 1988
3214 SYNOWIEC RAFAŁ 1986
3309 SEMANOVA ZLATKA 1958
3040 BACIK PETER 1953
417 PANTOŁ MIROSŁAW 1977
1007 PIECZARA MARCIN 1973
1006 PIECZARA EWA 1973
733 SAŁAPA KAMIL 1984
1695 SZMIDT KATARZYNA 1991
4536 SYPNIEWSKA AGATA 1973
0 ZBIERAŃSKI DARIUSZ 1987
4538 SYPNIEWSKI MICHAŁ 1972
4537 SYPNIEWSKA ZUZANNA 1996
1680 STĘPIEŃ PRZEMYSŁAW 1994
2499 BADZIŃSKA MAGDALENA 1986
2501 BADZIŃSKI MACIEJ 1982
2500 RESTECKA PAULINA 1980
3657 RESTECKI PIOTR 1979
2497 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 1968
1324 BRZÓSKA ADAM 1969
1792 GALEJ KRZYSZTOF 1952
2259 NOWAK ANNA 1983
1684 WTULICH DIANA 1966
350 KALINOWSKI ŁUKASZ 1980
0 IWANIUK TOMASZ 1983
0 WOJTAN IRENEUSZ 1977
0 BUDZOWSKI RADOSŁAW 1993
0 WOJNAROWSKI PIOTR 1973
1393 KRUBA MARCIN 1987
0 NOWAKOWSKI BARTŁOMIEJ 1987
0 PAWŁOWICZ MICHAŁ 1982
351 KUTNIK MIROSŁAW 1975
2991 WISZNIEWSKA KATARZYNA 1975
1682 MAKOCKI MICHAL 1979
0 MAZUREK ANITA 1975
0 WYSOKIŃSKA KAROLINA 1989
2992 WISZNIEWSKI MACIEJ 1973
39 ŻUK PAWEŁ 1975
40 TEJCHMA NATALIA 1979
354 BUDZICH WOJCIECH 1975
3656 RYDZEWSKA MAGDALENA 1988
0 KOWALCZYK RAFAŁ 1978
3217 MACINA DARIUSZ 1971
4246 OSIKA KAMILA 1987
0 KRUCZEK PIOTR 1988
353 RUDOL SEBASTIAN 1975
2502 KULIGOWSKI ROBERT 1979
3658 KULIGOWSKA MIROSŁAWA 1979
0 SZOT MARIA 1970
1685 SZOŁTYSEK TOMASZ 1991
1686 CHORBIŃSKI KRYSTIAN 1983
0 PACŁAWSKI PAWEŁ 1979
4540 RADZISZEWSKI SŁAWOMIR 1971
1933 BRODZIŃSKA KAMILA 1981
75 GROSFELD KAROL 1983
0 PARA PRZEMYSLAW 1980
1687 RUDOL MAGDALENA 1976
2498 DYMANUS DAMIAN 1981
1084 NOSKO EWA 1987
3646 GROCHOT EDYTA 1976
355 BRODZIAK RAFAŁ 1979
3216 PYTEL ŁUKASZ 1983
0 MALESA RADOSŁAW 1974
356 SCHABOWSKI MARCIN 1987
3645 KLIMOWICZ MICHAŁ 1988
357 SŁUPIK PRZEMYSŁAW 1989
363 KOWALCZYK ANDRZEJ 1991
0 MEDEJSZO MARIUSZ 1975
3010 STOŁOWSKI PIOTR 1961
1689 MARSZALEK RENATA 1975
1691 WASZKIEWICZ JOANNA 1982
3219 GŁOWACKA ELŻBIETA 1955
3647 BIELATOWICZ AMADEUSZ 1992
1008 ZACHEJA JACEK 1975
46 RADZIK ROBERT 1991
0 NOWAK JAKUB KAMIL 1985
3650 OKOŃ MONIKA 1978
4681 GONIOWSKA MONIKA 1983
0 KAMIŃSKA ADA 1977
3001 TOMASIAK MAREK 1967
0 KRECWAL ADAM 1973
1690 PYTLARCZYK PIOTR 1972
361 ZIMNY TOMASZ 1956
0 JABLONSK TOBIASZ 1992
1010 BARTOSIEWICZ DARIA 1987
2994 FILIPOWICZ NATALIA 1992
2995 REGULSKA EWA 1983
0 ZROŁKA FILIP 2003
4541 OBRĘBSKA ELŻBIETA 1959
4561 DUDKIEWICZ PIOTR 1975
0 GAJ BOGNA 1970
4548 KABALA KATARZYNA 1975
0 SZYMBORSKI KRZYSZTOF 1990
2524 ŁĘKAWSKI CZESŁAW 1963
2993 GAWRYŚ MACIEJ 1975
1692 JUSZCZAK MATEUSZ 1996
362 PLEWA TOMASZ 1976
3648 WALISZEWSKA-PLEWA IZABELA 1976
4542 PLEWA JERZY 2012
4543 PLEWA MIKOŁAJ 2006
1009 RĄCZKOWSKI GRZEGORZ 1983
3649 PRAŁAT ARKADIUSZ 1992
2504 PLEWA RAFAŁ 1978
3652 SAWALA SŁAWOMIR 1972
3653 SAWALA ANETA 1976
3654 SAWALA ERYK 1999
3655 SZUKAŁA KINGA 1993
42 KOCIUBA PRZEMYSŁAW 1989
1714 ŚLIWKA BEATA 1978
1720 ŚLIWKA ARKADIUSZ 1978
1067 CZAPIEWSKI MACIEJ 1985
1014 DUMERACKI DANIEL 1977
0 GLACA DAWID 1992
1693 CZACH TOBIASZ 1988
0 ZAJĄC KATARZYNA 1979
0 STANGRECIAK ADAM 1989
500 MAJCHER PIOTR 1972
45 WINCENCIAK KRZYSZTOF 1980
0 PAJĄK MARCIN 1991
1696 KRACZYŃSKI ŁUKASZ 1981
2505 STOLARCZYK SYLWIA 1992
2503 LASKA GRZEGORZ 1991
3031 MADEJ JÓZEF 1951
2513 GAWEŁEK PIOTR 1990
1709 ŻERULIK JAROSŁAW 1987
43 MALINOWSKI JERZY 1968
0 GAJEWSKI PIOTR 1980
3222 WOŹNIAK JANUSZ 1963
3221 WOŹNIAK LIDIA 1967
1706 BOREK BOGUSŁAW 1975
0 KLONOWSKI JACEK 1977
0 SŁUJA PAWEŁ 1983
1698 LESZKO TOMASZ 1979
1867 KORCZYK JAKUB 1985
0 GABRYŚ NATALIA 1986
0 JAROSIŃSKA KAROLINA 1987
0 MAĆKOWSKI RAFAŁ 1995
0 KORZELSKI MIKOŁAJ 1985
0 TRES ADAM 1983
4555 GAWEŁEK JUSTYNA 2014
4554 GAWEŁEK ŁUCJA 2016
1072 FEDYNA MARCIN 1993
2997 AUGUSTYNIAK MARIUSZ 1972
365 MATUSZ TADEUSZ 1976
2996 FICOŃ MONIKA 1972
0 PLONKOWSKI SEBASTIAN 1974
4544 POZNAŃSKA JÓZEFA 1950
0 RADECKA ELWIRA 1999
3041 MOGILSKI MATEUSZ 1985
502 MAMLA ZBIGNIEW 1970
1699 PIOTROWSKI MIROSŁAW 1966
0 DODAJ OS. MIREK 1911
4547 DZIEDZICKI SZYMON 2006
4546 DZIEDZICKA MAJA 2011
44 PRUGAR-FUKOWSKA PAULINA 1983
1013 KĘPA MICHAŁ 1989
381 MONICA MATEUSZ 1979
2512 PRZYŁUSKA - MONICA ANNA 1979
4556 MONICA MACIEJ 2009
4557 MONICA TYMON 2012
0 ZAŁUSTOWICZ MACIEJ 1981
47 STANOWSKI GRZEGORZ 1971
1774 STANOWSKA KATARZYNA 1973
1859 KULCZYCKI SEBASTIAN 1972
0 JANOWSKA MAGDA 1976
3745 SIWY JUSTYNA 1988
366 DELĄG AGNIESZKA 1983
512 JASIC IWONA 1976
376 WIDUCH JAREK 1986
2509 OPAŁKA RAFAŁ 1978
0 TALAR ROMAN 1969
416 TARNAWSKI JAKUB 1968
3695 TARNAWSKA KATARZYNA 1973
2508 KRUCZEK PIOTR 1976
3226 KRUCZEK TERESA 1978
1068 STAŃCZAK SZYMON 1977
1159 WILK DANIEL 1972
0 RUMPEL MARIA 1987
3808 MARAS LADISLAV 1963
546 LASKOWSKI SZYMON 1973
1710 DAMASIEWICZ PAULA 1994
0 PIOTROWSKI GRZEGORZ 1981
0 NOWAK ANETA 1971
3660 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ 1973
2730 MURAT BARTOSZ 1975
4034 GÓRAK HENRYK 1953
Przejdź do strony:

Copyright © 2019 by ISW.
All Rights Reserved.