X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
2475 KLOCH MACIEJ 1981
1633 SURDACKI MATEUSZ 1987
0 ŁOBOCKA IRENA 1978
3079 BORTEL MIROSŁAW 1971
307 SÓJKA SEBASTIAN 1973
0 WILCZYŃSKI FRANICISZEK 1947
964 WNUKOWSKI SEBASTIAN 1979
3182 HEROK RENATA 1983
2043 WILCZYŃSKA ANETA 1974
3184 ŚWIERCZEK PATRYCJA 1981
0 SZALAK ANDRZEJ 1952
1631 BUBNIAK BOGUMIŁ 1982
0 STARGECKI MICHAŁ 1989
0 STARGECKA LUDMIŁA 1954
0 KUŚ SZYMON 1999
0 KOZIOŁ KAMIL 1993
0 IVANCHENKO SERGEY 1996
306 MOCZULSKA MAŁGORZATA 1976
1630 JARZYNA ANDRZEJ 1977
0 BERNACKI ŁUKASZ 1979
0 LEGAWIEC KINGA 2000
4485 ROMANYK KHRYSTYNA 1989
0 LASZCZYK KRZYSZTOF 1972
0 KARBOWNIK BOGUSŁAW 1953
305 KULA SEBASTIAN 1978
0 HOŁOWNIA BARTŁOMIEJ 1993
0 WALCZAK KACPER 1981
0 ŁADA ZUZIA 2000
304 CHRZAN ANDRZEJ 1990
0 SIECZKA PATRYCJA 2000
962 RUTKOWSKI JANUSZ 1963
0 SIECZKA MONIKA 1979
2463 KOZUPA MICHAŁ 1981
4484 DZIURZYŃSKA JANINA 2016
0 SIECZKA NATALIA 1999
303 SZCZERBA ANDRZEJ 1972
3232 HERNIK JACEK 1959
0 KOS ANTOSIA 2010
27 KŁAŁO ROBERT 1986
0 CZAPLICKI PIOTR 1987
0 ŁASKI MIKOŁAJ 1987
1629 ORZOŁ JACEK 1980
0 KOS FRANCISZEK 2012
2507 JÓZEFIAK JAKUB 1961
2520 YAKUBOVICH EMILIYA 1978
0 KRÓL DARIUSZ 1989
3607 SUSZYNA TOMASZ 1985
0 JANIAK ŁUKASZ 1989
0 ORASZEK EWA 1980
0 PORĘBSKI JAROSŁAW 1978
968 JANOWSKI TOMASZ 1986
0 MĄCZKA KATARZYNA 1973
0 TURSKA ANNA 1985
0 MACIEJEWSKA KATARZYNA 1978
0 TÓTHOVÁ EVKA 1986
1628 PUSTELNIK EWA 1977
953 KOWALCZYK WOJCIECH 1973
0 DABROWSKA AGNIESZKA 1981
4483 BĄCOL ARKADIUSZ 1980
3624 BODZIONY JAKUB 1984
302 WINCENTY KORCZAK 1957
0 FABISIAK EWA 1967
0 KAMIŃSKA JOLANTA 1979
674 NIEDZIÓŁKA MATEUSZ 1995
3609 BODZIONY URSZULA 1984
4535 PERCZYŃSKI TADEUSZ 1949
3602 GABRYŚ WIOLETTA 1979
0 SZULIM-KAWALEC ANNA 1968
1679 SCHEJBAL JAN 1976
0 BIELAWSKA ELWIRA 1979
3625 STAL BEATA 1986
3615 KUDEŁKA MAGDALENA 1990
2977 STAL MATEUSZ 1986
0 TEST PLUS MIREK 1911
969 WŁODARCZYK MICHAŁ 1980
1626 GŁADYSZ PAWEŁ 1987
1620 ŻUCZEK PATRYK 1982
948 BŁASZCZYK MARIUSZ 1986
4490 ŻUCZEK ANNA 2009
4491 ŻUCZEK BARBARA 1982
3614 STAROWICZ KATARZYNA 1975
4501 ŻUCZEK NATALIA 2006
2462 SZOPA GRZEGORZ 1972
2976 MICHALAK MACIEJ 1983
312 RAJNER KRZYSZTOF 1981
28 ŁABNO PAWEŁ 1980
958 WNUKOWSKI MATEUSZ 1995
1611 SZPAKOWSKA MALGORZATA 1981
960 STOPA TOMASZ 1973
3187 GONET MAREK 1969
4505 GONET ALICJA 1969
33 BĘTKOWSKI WOJCIECH 1964
0 PASŁAWSKA RENATA 1967
4589 OLSZEWSKI JACEK 1971
4539 IZRAELSKA KATARZYNA 1969
2494 RZĄCA-BĘTKOWSKA AGNIESZKA 1968
0 SZCZEPANIAK AGNIESZKA 1974
4614 PĘKACKA WERONIKA 1977
947 WRONA ANNA 1982
4590 OLSZEWSKA MARTYNA 2000
2493 BĘTKOWSKA KATARZYNA 1995
4615 PĘKACKI KRZYSZTOF 1978
980 LEDWOLORZ ANNA 1980
2495 BĘTKOWSKI SEBASTIAN 2001
3613 ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 1986
0 FABISIAK ANDRZEJ 1967
2461 BŁASZCZYK KAMIL 1991
0 GĄSIOR MAŁGORZATA 1980
955 KOWALCZYK ALEKSANDER 1980
3617 FURMAN BRYGIDA 1994
2470 CZARNY MARZENA 1979
0 CHUCHA JACEK 1971
521 CHUCHLA JACEK 1971
3640 TELEPOVSKÝ ERIK 1988
2460 STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ 1980
957 STAWIŃSKI PIOTR 1981
0 KAWALEC MARCIN 1971
988 GÓRSKI MARCIN 1984
959 POTUSZYŃSKI DARIUSZ 1969
3203 MAJCHER MICHAL 1980
4519 MAJCHEROVÁ MARIANNA 1980
1632 POGORZELSKA ALINA 1968
4523 MAJCHEROVÁ LAURA MÁRIA 2003
309 STAWSKI DARIUSZ 1957
0 GANCARSKI MARCIN 1987
3175 PAPUGA KRZYSZTOF 1976
295 ANUSIAK MICHAŁ 1988
956 DUDEK ADAM 1974
0 STANIAK DOROTA 1980
4513 BRZESKA IZABELA 1966
0 MAJCHRZYK WOJCIECH 1967
0 GOŁASZEWSKA EMILIA 1982
2982 PODGÓRSKI JERZY 1971
0 BIELAWSKI LESZEK 1976
1670 TCHOŃ TOMASZ 1984
0 MAJCHRZYK AGNIESZKA 1973
290 MICHULEC JACEK 1980
3612 MORAWSKA BOŻENA 1969
330 PŁYWACZYK MACIEJ 1963
3611 PŁYWACZYK VIOLETTA 1963
327 ZIMKOWSKI MARCIN 1983
315 KOZIOŁ ŁUKASZ 1983
3185 KUMOREK ZBYSZEK 1974
2459 ŁYKO IZYDOR 1971
0 ANDRZEJEWSKI TOMASZ 1962
29 ŁOPIANIAK TOMASZ 1975
3610 JURYŚ BARTOSZ 1989
3186 ROZMUS MATEUSZ 1994
1001 DUDA JOANNA 1971
3183 GOŁĄBEK RAFAŁ 1974
954 SOBKOWIAK RADOSŁAW 1983
1638 REK KRZYSZTOF 1975
30 DANKÓW KRZYSZTOF 1978
2457 REK KATARZYNA 1976
3608 WALENCIK AGATA 1978
0 SOWA-LEWANDOWSKA KATARZYNA 1983
3180 GÓRNA-CICHOŃ MONIKA 1977
2456 WĘGRZYK ALEKSANDRA 1980
4496 WĘGRZYK ANTONINA 2009
4495 JAMIOŁ IGNACY 2012
4494 WĘGRZYK BARTŁOMIEJ 2016
3616 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF 1974
321 TRZOP MATEUSZ 1980
4493 JAMIOL MIŁOSZ 2013
3623 GOŁĘBIOWSKA BARBARA 1972
3591 CEBO KATARZYNA 1991
0 SZCZEPOCKI ANDRZEJ 1970
3622 CEBO ARTUR 1987
3621 ŚLAZ PATRYCJA 1993
2978 KACPRZAK ANDRZEJ 1972
1639 MARCZAK AGNIESZKA 1976
4492 PASTERZ ZUZANNA 2013
319 ULBRICH PAWEŁ 1982
952 PUZOŃ JAN 1990
1640 FAJER MAREK 1959
1613 GAIK MACIEJ 1975
2465 SKOCZYLAS ROBERT 1967
951 HUSIŃSKI ZBYSZEK 1971
2998 SZYMAŃSKI ADAM 1960
322 STEC KRZYSZTOF 1982
323 CHRZAN DANIEL 1984
1675 BALCAR MICHAL 1985
950 KOS WOJCIECH 1966
3620 KOS AGNIESZKA 1972
1614 SZYMAŃSKI ŁUKASZ 1988
324 SURKÓW ADRIAN 1982
4488 GRZĄDZIEL KAZIMIERZ 1966
3179 ĆWIK HUBERT 1977
949 ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ 1982
979 ROSZAK - SURKÓW SYLWIA 1977
31 ZYZAK DANIEL 1980
978 WIJAS MARIUSZ 1973
4497 BUBA MIKOŁAJ 2003
977 KRAUSE MAGDALENA 1979
0 BUBA MIKOŁAJ PIOTR 2006
314 PAWLAK ANDRZEJ 1984
4498 BUBA PIOTR 2006
3618 KOSECKI KRZYSZTOF 1984
1615 KWIATKOWSKA ALICJA 1982
2466 SZYMUŚ MAGDALENA 1976
3176 ŻUKROWSKI PIOTR 1987
4499 WIJAS ANETA 1972
1616 SIERECKA DOROTA 1980
4500 KOSECKA BARBARA 1985
976 ŚMIERTKA PRZEMYSLAW 1981
963 KWIATKOWSKI KAJETAN 1982
2474 JURYŚ SŁAWOMIR 1979
3204 SCHNITZEROVA MICHAELA 1978
320 NYCZ MAREK 1986
3205 MENYHERT VIKTOR 1977
2472 SKOCZYLAS ALICJA 1966
3177 PTASZNIK GRZEGORZ 1971
3592 KOWOL DANIEL 1986
1898 MISIEC PRZEMYSŁAW 1978
328 KWIECIEŃ ZBIGNIEW 1956
0 KACZYŃSKI ARTUR 1974
3590 LENNERT ANNA 1987
2471 TORKA-KUNERT GRAŻYNA 1960
329 KIJANKA ARTUR 1968
1617 GAWEŁ AGATA 1984
0 BOGUSZ PIOTR 1978
3593 WIKTOROWICZ JOANNA 1992
1618 LASSOTA-BUJAK MARIOLA 1978
2980 CYRAN ANDRZEJ 1974
975 WACHOWSKI MICHAŁ 1975
0 BOGUSZ EMILIA 1982
3594 KAPA TOMASZ 1981
974 KRZYSTAŁA ŁUKASZ 1982
1646 STELMACH DARIUSZ 1983
313 MARKOWSKA-MIKULSKA HALINA 1983
310 MIKULSKI MICHAŁ 1984
2469 BUJAK-KAPA DOROTA 1981
3792 ČEPKO MARTIN 1990
3601 PASZKIEWICZ JUSTYNA 1983
2981 MIKULSKA BARBARA 1970
973 BILSKI MAREK 1974
1621 NOWAK ŁUKASZ 1986
2989 ZALEŚNY JANUSZ 1973
299 LEWANDOWSKI ROBERT 1985
1622 MOTYL MIROSŁAWA 1980
1623 WOLNIEWICZ KATARZYNA 1970
32 WYSOCKI MARIUSZ 1962
3600 PASZKIEWICZ LESZEK 1980
2468 NIZIK MAGDALENA 1976
972 WYSOCKA ALICJA 1970
3599 SREBRZYŃSKA KATARZYNA 1986
2979 BAKA PAWEŁ 1979
298 ARENDT MICHAŁ 1985
967 HOSS JAN 1980
3598 BARTYŚ PRZEMYSŁAW 1988
Przejdź do strony:

Copyright © 2019 by ISW.
All Rights Reserved.