X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
780 HEBA TOMASZ 1982
4486 PĘDZIWIATR KATARZYNA 2003
4502 PĘDZIWIATR MATEUSZ 2011
3194 CZECHOWSKI JERZY 1949
1607 MIEŚCICKI WOJCIECH 1987
1524 ZIELONACKI TOMASZ 1967
4433 ŚNIEŻEK BEATA 1968
1519 FILARSKI TOMASZ 1974
15 KOWALCZYK PAWEŁ 1974
2413 BOŚ GRZEGORZ 1981
2621 UHRIN STANISLAV 1981
2454 OSIAL ANETA 1991
1518 WENC TOMASZ 1976
3144 INDYK KAMIL 1995
992 HINC-ŻARDECKA NATALIA 1986
2425 ŻARDECKI PAWEŁ 1981
3533 FUCHS BARTOSZ 1994
1512 DYCHOWICZ MONIKA 1981
2415 GADOMSKI PIOTR 1970
1538 WYDRO AGATA 1977
1514 GRUBKA MACIEJ 1977
2963 STAWSKI MICHAŁ 1985
0 KURENDA ANDRZEJ 1983
3742 HAREMBSKA PAULINA 1976
4446 GRYBEL STANISŁAW 1968
2479 JANOWSKA KATARZYNA 1981
2433 WIATR-KMIECIAK MAŁGORZATA 1971
2432 KMIECIAK MAŁGORZATA 2000
2431 KMIECIAK STANISŁAW 1998
661 DEMYDA MICHAŁ 1988
898 KIERNICKI ŁUKASZ 1982
3154 KUŚNIERZ DAGMARA 1991
3155 PILCH BARBARA 1983
2436 ROGÓŻ AGNIESZKA 1985
3152 KISER MARIUSZ 1974
1539 GROMEK MIROSŁAW 1960
1540 GROMEK BOŻENA 1962
896 BUSZEK TOMASZ 1983
760 JANECKA ARTUR 1984
4440 ŻARDECKI JAKUB 2014
17 WALENCIK MARCIN 1978
1545 NOWAKOWSKI BARTOSZ 1991
3156 BOJARSKA BEATA 1984
251 TUCHOWSKI JANUSZ 1975
318 MAŚLANY DOMINIK 1979
3196 PRUCHNIK STANISŁAW 1971
2435 DRĄG JUSTYNA 1990
895 BABIAK BARTOSZ 1986
250 ORCZYKOWSKI DARIUSZ 1967
893 MATLAK PIOTR 1987
2430 GRZYB KAZIMIERZ 1972
892 JANTOS ALEKSANDRA 1990
899 MĘCZYŃSKI PIOTR 1976
249 WICHŁACZ PAWEŁ 1983
2427 FLAGA IWONA 1977
3151 PAJOR TERESA 1966
762 BOCZKIEWICZ TOMASZ 1985
1541 WOJTASIK GRZEGORZ 1976
2970 OLENICZ ARTUR 1968
3559 SZELWACHOWSKI DARIUSZ 1964
0 TOMASZYK ELŻBIETA 1986
3550 KWINTA TOMASZ 1966
3560 ADAMCZYK AGNIESZKA 1973
3561 KWINTA JOANNA 1969
900 OGORZAŁY TOMASZ 1986
3202 MOLICKA MONIKA 1976
340 SAWICKI PIOTR 1974
3150 PIASECKI RADOSŁAW 1978
2480 JAMIOŁ ANNA 1985
2422 KOWALUK WOJCIECH 1981
3556 ZAWADZKI WOJCIECH 1977
4721 ZACZYK-ŁOPUCH EWA 1967
4478 ZAWADZKI SZYMON 2011
1548 WAJDOWICZ IGNACY 1978
1542 ŻBEL MICHAŁ 1978
1543 ŻBEL ANIA 1980
332 HENDRYS MAREK 1992
996 DANCISINOVA LUCIA 1981
0 ŁKOWSKI DAREK 1964
247 STYPUŁKOWSKI DAREK 1964
1544 OCIEPA EWA 1980
1662 SIDORJAK PETER 1974
3562 HOPEK TOMASZ 1975
2434 KUMOR RENATA 1964
3558 HOPEK ELŻBIETA 1976
4441 HOPEK FRANCISZEK 2009
2421 KUMOR KATARZYNA 1990
907 KUŁACH MACIEJ 1965
4443 KUŁACH MAGDALENA 1997
3633 BOJKO BOGDAN 1962
905 LASOTA ARKADIUSZ 1970
993 ZIELIŃSKA ANNA 1975
4439 LASOTA BOŻENA 1970
1546 WILK KATARZYNA 1983
4509 SŁONKA PIOTR 1999
994 MUSZYŃSKA ANNA 1962
4514 KURIATA SANDRA 2000
2492 MENCEWICZ PAWEŁ 1972
16 PACUSZKA KRZYSZTOF 1976
902 ŁAWSKI RAFAŁ 1976
246 JANKOWSKI MARCIN 1981
0 SIWEK WOJCIECH 1994
901 JANKOWSKA MARZENA 1975
18 ŚLASKI RADOSŁAW 1973
906 BRYŁKA KRZYSZTOF 1974
3555 ŚLASKI PAWEŁ 1944
1536 URBAŃCZYK EWA 1974
241 WIECHNIK ANDRZEJ 1974
3195 DELEKTA JAN 1973
2420 NOWAK EWA 1975
242 PASTERCZYK DARIUSZ 1973
0 BIENIAS PIOTR 1972
3208 KUBIK STANISLAV 1977
0 WITEK WOJCIECH 1987
1534 OGŁUSZKA ELŻBIETA 1983
243 KRACZKOWSKI PRZEMYSŁAW 1979
3206 KUBIKOVA EVKA 1971
1526 TRESENBERG AGATA 1977
903 OPOKA ANDRZEJ 1963
3565 WESOŁOWSKI KAMIL 1981
244 KRETEK KRZYSZTOF 1983
3639 LAŠUTOVÁ RENÁTA 1974
2423 KWIECIEŃ ROBERT 1978
4444 KWIECIEŃ WOJCIECH 2011
4445 KWIECIEŃ TOMASZ 2014
1527 KRAWCZYK PIOTR 1987
0 PAJOR EDYTA 1997
341 SIEPRAWSKA MAŁGOSIA 1983
1529 BALON PIOTR 1981
342 JAWORSKI BARTŁOMIEJ 1979
1005 KACZKIEWICZ DAMIAN 1974
1127 SWOBODA JAROSŁAW 1977
3554 BALON DARIA 1981
1651 CHOJNACKA MONIKA 1981
1530 ŚLIZOWSKA KAMILA 1999
0 RYMARCZYK PRZEMYSŁAW 1978
253 PEŻYŃSKI PIOTR 1979
1132 LANGE BEATA 1977
1535 KRÓL BOŻENA 1967
3552 OSUCH AGNIESZKA 1970
998 PRYSZCZ MIROSŁAW 1977
1659 OSUCH GRZEGORZ 1999
3563 JAGIEŁA JOANNA 1982
1532 PEŻYŃSKA ANNA 1979
266 DYDUŁA RENATA 1975
265 DYDUŁA ŁUKASZ 1975
3153 JAGIEŁA TOMASZ 1984
3641 MIŁKOWSKI JACEK 1981
2424 WACH PAWEŁ 1973
1533 NOWAK KATARZYNA 1977
904 SZYMEL JACEK 1988
2969 TULAJA MAREK 1957
1531 NOWAK ADRIAN 1977
791 RYZIŃSKI DARIUSZ 1967
790 RYZIŃSKA ANETA 1975
3551 RUSIN MONIKA 1984
3148 TULAJA RENATA 1958
4447 RUSIN ANTONI 2012
0 PIETRZYK PAWEŁ 1975
4449 RUSIN FILIP 2015
1610 BEDNAREK SYLWIA 1980
293 BURBLIS ŁUKASZ 1989
1609 TOMECKA ALEKSANDRA 1986
1547 SZKLANA ANITA 1995
0 KRAWCZYK MATEUSZ 1991
36 ŁUŻYŃSKA KATARZYNA 1979
37 ŁUŻYŃSKI TOMASZ 1976
245 UBYCH MARIUSZ 1988
2990 TELEPOVSKÝ MIROSLAV 1962
0 SKAŁKA ADAM 1970
19 CHRAPKIEWICZ MICHAŁ 1987
4522 TELEPOVSKÁ JANKA 1963
0 WOLIŃSKI DARIUSZ 1977
2491 NALEPA PAWEŁ 1989
2426 HASIOR-KRZAK MONIKA 1986
4516 OCIEPA ARTUR 1979
254 SUSKA TOMASZ 1976
3566 SZAWUL PIOTR 1974
3567 SZAWUL AGATA 1975
781 KARGUL ZBIGNIEW 1972
1608 BRODAWKA OLGA 1988
4481 SZAWUL SZYMON 2005
264 RZEPECKI KRZYSZTOF 1963
1603 LEWANDOWSKA MARTA 1987
3178 KURZAWA ROBERT 1968
1566 BIAŁOKOS ANNA 1981
3568 ROGOCZ MACIEJ 1977
4476 ROGOCZ ANTONINA 2007
3198 SZYMAŃSKI ADAM 1949
263 WÓJCIK JACEK 1978
24 DEJAS TOMASZ 1979
1663 BUDA MAREK 1961
983 KUSIO BARBARA 1983
916 KUSZ GOSIA 1983
914 JARCZOK ZDZICHU 1987
913 KUSZ JANUSZ 1978
912 LEŻAŃSKI MARIUSZ 1982
3569 NIEMIEC ŁUKASZ 1996
2445 PORĘBSKI KRZYSZTOF 1970
1567 ZAKRZYŃSKI PAWEŁ 1981
3570 RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA BARBARA 1988
262 SZCZEPANIAK ANGELIKA 1982
1568 AUGUSTYŃSKA KINGA 1978
3584 STUCHLIK MAREK 1984
1569 SZCZEPANIAK MICHAŁ 1975
766 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 1981
1573 GLEŃ ROBERT 1976
4512 OLSZAŃSKA KRYSTYNA 1954
2452 PORĘBSKA KINGA 1998
4450 PORĘBSKA WANDA 1969
1668 PELIKAN ARTUR 1994
4517 OLSZAŃSKI MAREK 1959
4507 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ 1988
4454 PORĘBSKI MICHAŁ 2003
4455 PORĘBSKA MARTYNA 2004
4457 STĄCEL MATEUSZ 2012
2984 MAGDA ARKADIUSZ 1991
2444 MAJCHRZYK DOROTA 1978
911 WINICKA DARIA 1979
2973 KRYZIA PAWEŁ 1970
1575 KMAK GABRIELA 1970
1560 MAZIARZ ARTUR 1984
261 DROBOT PIOTR 1972
269 OBARA MICHAŁ 1980
1598 ORMIAŃSKA MARTA 1971
1648 KAWIŃSKA SYLWIA 1988
260 SIWEK SEBASTIAN 1972
909 TYSZEWICZ-OBARA ANNA 1982
917 OLESIŃSKI PIOTR 1981
1661 BAŁDYGA ANNA 1978
259 DRWIĘGA MACIEJ 1972
1660 BAŁDYGA SŁAWOMIR 1974
258 NIEMIEC-DRWIĘGA BERNADETA 1977
4456 DRWIĘGA WERONIKA 2010
4458 DRWIĘGA PRZEMYSLAW 2013
2490 DOMITER WŁODZIMIERZ 1962
918 GOC PAWEŁ 1983
2489 DOMITER DAGMARA 1996
1644 SZYMCZAK ZBIGNIEW 1969
81 SKWORC GRZEGORZ 1987
1658 OPRYSZEK BOGUSŁAW 1968
0 ROGASCH STANISŁAW 1965
257 SALWA KRZYSZTOF 1978
3637 PAWLAK MAREK 1945
3643 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF 1974
4520 LIZAK WOJTEK 1980
931 LIPIŃSKI ROBERT 1966
932 SŁAWIŃSKI KAZIMIERZ 1974
3583 KOWALSKA DOROTA 1968
2441 MAGDA KAZIMIERZ 1964
Przejdź do strony:

Copyright © 2019 by ISW.
All Rights Reserved.