X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nr startowy Nazwisko Imię Rocznik
4432 PETRYLA ELŻBIATA 1969
3541 ROSIŃSKI EUGENIUSZ 1962
2403 CHRONOWSKI MAREK 1977
1482 POLNIASZEK JAKUB 1986
222 KUCIAK BARTOSZ 1987
982 MALUHA ANNA 1978
0 PYKA DANIEL 1994
3137 KIN RAFAŁ 1980
890 GOLARA MARIUSZ 1991
862 ANDRZEJCZAK MICHAŁ 1983
2402 MILBRANT KORNEL 1983
13 SADŁO TOMASZ 1981
2408 MILBRANT KATARZYNA 1983
12 DOBRZYŃSKI ARKADIUSZ 1974
2428 GAWLINA LESŁAW 1967
1477 WENSIERSKI JACEK 1967
861 PRONSKIKH GLIB 1991
1476 OSKULSKI ROBERT 1973
1480 MROWIEC PAWEŁ 1981
3540 GAWLINA ANNA 1969
3532 ŁABA-SZYMURA MAŁGORZATA 1979
860 MICHALCZYK WOJCIECH 1967
0 WĄDOŁOWSKA JOANNA 1984
11 SZYMAŃSKI ARKADIUSZ 1977
216 FLASIŃSKI MICHAŁ 1984
852 NAUKA WIESŁAW 1971
343 ZIOBROWSKI TOMASZ 1979
3138 ZBOROWSKI JÓZEF 1961
3190 SOŁTYS MARTA 1984
991 PORĘBA JACEK 1971
853 JASIURKOWSKI DANIEL 1976
3197 NALEPA MACIEK 1984
2987 SZKARADEK MARIUSZ 1992
1473 KOPEĆ ARKADIUSZ 1973
1474 KRZECZEK GRZEGORZ 1986
1483 NAUKA EDYTA 1972
4434 KRZECZEK GABRIELA 2012
3534 KWASEK KAZEK 1978
855 BEDNARSKI MARIUSZ 1976
1497 KANTORSKI DARIUSZ 1984
3133 SZCZEPAŃSKI JAN 1992
214 RURKA GRZEGORZ 1963
3143 SZCZEPAŃSKI JAN 1963
3535 RADOSZ-KWASEK AGATA 1984
1499 BIELAWA DAMIAN 1982
4435 KWASEK ADAM 2015
856 BOJAROWSKI JACEK 1955
4436 KWASEK HELENA 2009
4477 KAWALEC WIKTOR 2010
1645 DOROS TOMASZ 1981
1501 NOWICKA ANNA 1988
4479 KAWALEC IGOR 2007
1502 KATERWY KAMIL 1994
857 JĘDRASZEWSKI KONRAD 1979
3547 JĘDRASZEWSKA PAULINA 1979
4438 JĘDRASZEWSKI KAJETAN 2011
4437 JĘDRASZEWSKA ŁUCJA 2009
2966 ZAPAŁA MAREK 1955
1503 SŁONINA ARTUR 1976
4480 KAWALEC OLGA 2012
0 TEST AMB MIREK 1911
1504 NOWICKI KAMIL 1989
294 OLEK MARCIN 1975
10 PAWĘZKA MIROSŁAW 1980
223 RUDNICKI MAREK 1979
2965 WILK ROBERT 1971
0 BASARA BERNADETTA 1987
0 TEST AMB 2 MIREK 1911
4428 BASARA OLIWIA 2009
2986 BUDZYN PAWEŁ 1979
220 RYBARCZYK KAMIL 1987
1505 PRASAŁEK JAN 1984
360 GROCHÓLSKI PAWEŁ 1983
217 KŁOŚ ARTUR 1987
9 RYCYK GRZEGORZ 1975
8 ŻURAWSKI SŁAWOMIR 1979
1498 GÓRKA ALEKSANDRA 1982
0 DRESLERSKA AGNIESZKA 1984
0 KRAWCZYK MARZENA 1979
660 PĘDZICH MICHAŁ 1978
213 ŚCIESZKA WOJCIECH 1973
2555 TARNOWSKI MARCIN 1977
344 JAMSKA ROKSANA 1984
0 NOWAKOWSKA - SZOPA ANGELINA 1989
105 SOCHA NORBERT 1983
211 NOGA ADAM 1970
883 GORZYŃSKI JACEK 1984
4411 SWISTAK EWA 1953
3139 SWISTAK KAROLINA 1978
1517 FIRAZA ŁUKASZ 1982
1681 GRYSZKIN IWONA 1980
1683 ANTONIEWICZ AGNIESZKA 1994
4413 REPELEWICZ NATALIA 1989
237 KRZOS PIOTR 1984
598 BARTOSIŃSKA KATARZYNA 1991
1494 HEBDA MAŁGORZATA 1969
1484 RABSZTYN ANDRZEJ 1978
882 HEBDA LESZEK 1965
3290 ŠALATA MARTIN 1969
3149 KOWALSKI CEZARY 1964
4414 BOGUNIA WERONIKA 2009
3629 SIWEK MICHAŁ 1992
4415 RABSZTYN DOMINIK 2011
1485 MULKA URSZULA 1983
252 KAŹMIERCZYK ADAM 1984
224 PYZIK TOMASZ 1975
3546 DZIURZYŃSKA ULKA 1978
38 ORĘDARZ ROMAN 1966
2409 GOMÓŁKA BEATA 1990
2417 TWAROWSKA CELINA 1984
2964 SIEKIERKA JANUSZ 1979
1604 SZCZYGIELSKI MICHAŁ 1983
4408 RAJCZAK WINCENTY 1946
240 MARCZEWSKI SŁAWOMIR 1972
3135 SIEKIERKA KAROLINA 1981
1643 MACURA EWA 1965
7 RÓŻYCKI KONRAD 1962
1513 KOSSAKOWSKA KATARZYNA 1974
880 SURMA DAWID 1991
1488 RAJCZAK URSZULA 1971
3134 SULOWSKI WŁADYSŁAW 1954
1489 WASZEK SŁAWOMIR 1980
877 JEŻEWSKI ADAM 1979
3619 KLINKOWSKA EWA 1971
1490 SPYCHALSKA-WASZEK HANNA 1981
1554 SOSIŃSKI TOMASZ 1982
876 SZOLC SEBASTIAN 1976
212 FLOREK SEBASTIAN 1984
875 ANTKOWIAK KLAUDIA 1992
238 HYŻY PIOTR 1980
984 KARPIEL MAGDALENA 1991
3630 MARMON PATRYK 1997
236 SZCZEŚNIEWSKI MIŁOSZ 1989
1506 MARTUŚ JACEK 1978
2477 BILSKA ANNA 1998
1492 DANEK LESŁAW 1988
4416 MARTUŚ MIŁOSZ 2012
3132 ZBOROWSKI RADEK 1988
3130 DUTKIEWICZ-BOGUDZIŃSKA SYLWIA 1972
0 CEBULA STANISŁAW 1991
4712 DUDA ALEKSANDER 1951
0 BASHFORD MARCUS 1985
1605 BIELOV YURIY 1992
4412 ZAKRZEWSKA DOROTA 1971
1507 PAKOS MARTA 1982
941 SZLÓSARCZYK KRZYSZTOF 1989
3538 LIBER JACEK 1975
1493 KUBICIUS PIOTR 1980
873 MÓWIŃSKI MARIUSZ 1975
3528 MÓWIŃSKA ANNA 1977
870 SOSNOWSKI ROMAN 1970
235 ŁĄCZKA ROBERT 1970
3191 KWIECIŃSKI MARCIN 1976
2416 ZAJĄC MONIKA 1988
234 ZAWISTOWSKI MATEUSZ 1998
858 CZAJKA SYLWIA 1980
1491 SOSNOWSKA BARBARA 1971
233 JANIK MATEUSZ 1988
2414 PAŁKA SONIA 1990
859 HAMERLA ADAM 1984
1528 PISZCZEK KRZYSZTOF 1980
1487 HERMAN IRENEUSZ 1982
1606 SZCZYGIEŁ DAMIAN 1986
1486 RZEŹNICZEK KRZYSZTOF 1982
1495 SOKOŁOWSKA MONIKA 1983
869 ZAWISZA ŁUKASZ 1986
1496 SOKOŁOWSKI PIOTR 1983
34 SERZYSKO BARTOSZ 1988
232 BUCHTA KRZYSZTOF 1975
2476 PODGÓRSKA JOANNA 1968
1500 KULIG TOMASZ 1981
231 PODSIADŁO JAN 1977
2482 PODGÓRSKI JAROSŁAW 1968
3539 PAŁYS MAŁGORZATA 1993
4410 PAŁYS KINGA 2015
3131 APANOWICZ BARTOSZ 1994
4409 OKOŃ ANNA 2009
4417 OKOŃ WOJCIECH 2013
871 MIELĘCKI MACIEJ 1967
1656 FRĄCZEK MARCIN 1980
3537 WOJTAS ADRIAN 1994
3631 MARTUŚ GRAŻYNA 1980
4418 WOJTAS JOLANTA 1964
230 CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIR 1974
3632 NIEMCZYK BARBARA 1988
3634 MARTUŚ PAWEŁ 1980
872 SKOTNICZNY JAKUB 1985
2401 NIEMIEC MARTA 1959
4426 SERWA STANISŁAWA 1962
1478 CHRONOWSKA MONIKA 1989
1475 MAZUR KINGA 1985
2410 SZPILA ZBIGNIEW 1976
1472 KRYJAK TOMASZ 1984
874 MAZUR IRENEUSZ 1980
4425 SIEDLACZEK ZBIGNIEW 1957
3536 WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA 1970
1479 DOBUSZYŃSKI PAWEŁ 1977
878 RUSIN PIOTR 1987
942 KORDAS RAFAŁ 1985
3529 ZIOBRO TOMASZ 1978
1509 KUCHARSKI ROBERT 1992
3140 TRYSTUŁA DARIUSZ 1969
2419 GÓRKA MICHAŁ 1982
2920 MIKULSKI MATEUSZ 1988
3530 DOBEK MARCIN 1994
2228 FRĄCZEK IWONA 1982
881 KOTYLA KAMIL 1986
2335 KOSMALA PRZEMEK 1981
3531 ŁYPIK JAKUB 1992
868 KASPERKIEWICZ MAJA 1985
3192 STAWICKI ZDZISŁAW 1970
2411 GORCZYCKI ARKADIUSZ 1984
1521 MORGIEL EULALIA 1989
2985 SĄDEJ KAMIL 1996
3141 SKALSKI PAWEŁ 1973
229 KOZAK ŁUKASZ 1994
0 BEDNARCZYK DARIA 1976
4424 DĄBROWSKA ALEKSANDRA 1988
1537 WYDRO RAFAŁ 1977
3147 SKALSKA ELŻBIETA 1976
879 TRACZYK PAWEŁ 1976
2478 GOMUŁKA ARKADIUSZ 1982
1522 DĄBROWSKI TOMASZ 1987
228 PAWELEC ANDRZEJ 1964
867 SITARZ MAGDALENA 1964
4422 SKALSKA PATRYCJA 1999
4421 BIELECKA KATARZYNA 1969
335 PIEKARSKI RAFAŁ 1985
3142 WUJCZYK MAŁGORZATA 1987
3193 PĘDZIWIATR ROBERT 1971
4427 SKALSKI MAKS 2000
4419 BARNOWSKA NIKOLA 2005
0 PORĘBA JOANNA 1988
4504 PĘDZIWIATR AGNIESZKA 1976
5 FRYDRYCH TOMASZ 1989
4489 STAWICKA MARTA 1998
4420 BARNOWSKA DARIA 2007
4482 NOWIŃSKA KAROLINA 1990
866 BIELECKI ROBERT 1967
0 PECIAK ZBIGNIEW 1971
854 ŚWIERCZEWSKI KRZYSZTOF 1976
4423 BARNOWSKA NORBERT 2013
4487 STAWICKA ANETA 1973
5063 STAWICKA WIKTORIA 2005
2412 BOREK TOMASZ 1977
3145 KRAJKA JAROSŁAW 1976
227 DYBKA RAFAŁ 1971
6 WRONA MARIUSZ 1977
1523 ŁÓJ-KONIECZNA EDYTA 1979
225 PŁÓCINICZAK DOMINIK 1976
Przejdź do strony:

Copyright © 2019 by ISW.
All Rights Reserved.