X Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg Nocny 7 km**



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
0 ZELENÁK KAMIL 1980 0
0 KLEMOVÁ TINKA 1975 0
0 ŁABUZ PAWEŁ 1974 0
0 ZIOMEK JAROSŁAW 1984 0
0 WRONA PAULINA 1974 0
0 FRANKEL-DOMINIK MARTA 1989 0
0 STOMPEL EWELINA 1990 0
0 SKÓRA MICHAŁ 1971 0
0 CABAJ RAFAŁ 1979 0
0 KAWALEC JACEK 1971 0
0 ZIELIŃSKI JAROSŁAW 1978 0
0 ZIELIŃSKI SŁAWOMIR 1980 0
0 SAŁAMACHA IZABELA 1981 0
0 SAŁAMACHA STANISŁAW 1956 0
0 OSUCH ROBERT 1969 0
0 ADAMCZYK BOHDAN 1960 0
0 KOWALIK DAWID 1986 0
0 DĄBROWSKI MIROSŁAW 1981 0
0 DOROCIAK WIOLETTA 1974 0
0 KUCZEK ARTUR 1979 0
0 KOCIMSKI JAN 1948 0
0 CHRONOWSKI MAREK 1977 0
0 MYJA MARTA 1984 0
0 NALEPA MACIEK 1984 0
0 KWASEK KAZEK 1978 0
0 DOROS TOMASZ 1981 0
0 REPELEWICZ NATALIA 1989 0
0 PISZCZEK KRZYSZTOF 1980 0
0 SZCZYGIEŁ DAMIAN 1986 0
0 KUCHARSKI ROBERT 1992 0
0 DOBEK MARCIN 1994 0
0 ŁYPIK JAKUB 1992 0
0 BOŚ GRZEGORZ 1981 0
0 FUCHS BARTOSZ 1994 0
0 JANOWSKA KATARZYNA 1981 0
0 BOJARSKA BEATA 1984 0
0 SZELWACHOWSKI DARIUSZ 1964 0
0 SŁONKA PIOTR 1999 0
0 KURIATA SANDRA 2000 0
0 DELEKTA JAN 1973 0
0 NOWAK EWA 1975 0
0 KUBIK STANISLAV 1977 0
0 KUBIKOVA EVKA 1971 0
0 WESOŁOWSKI KAMIL 1981 0
0 LAŠUTOVÁ RENÁTA 1974 0
0 KWIECIEŃ ROBERT 1978 0
0 OSUCH AGNIESZKA 1970 0
0 TELEPOVSKÝ MIROSLAV 1962 0
0 SKAŁKA ADAM 1970 0
0 NALEPA PAWEŁ 1989 0
0 KURZAWA ROBERT 1968 0
0 NIEMIEC ŁUKASZ 1996 0
0 STUCHLIK MAREK 1984 0
0 OLSZAŃSKA KRYSTYNA 1954 0
0 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ 1988 0
0 PORĘBSKI MICHAŁ 2003 0
0 KOWALSKI ROBERT 1968 0
0 WIĘSEK ANDRZEJ 1971 0
0 WIĘSEK ELŻBIETA 1970 0
0 PUCHALSKI RAFAŁ 1980 0
0 PERHAČOVA ANTONIA 1971 0
0 IHNATOVÁ MONIKA 1967 0
0 PETNUCHOVÁ PETRA 1979 0
0 BASTA DOROTA 1975 0
0 BUBA DARIUSZ 1975 0
0 SIEMASZKIEWICZ MICHAŁ 1973 0
0 WĘGIEL MARCIN 1988 0
0 KUKULSKI SZYMON 1990 0
0 WEREMCZUK-KACPRZAK MARTA 1975 0
0 KUPIŃSKI CEZARY 1968 0
0 SZPYRKA STANISŁAW 1991 0
0 GRATKA MIROSŁAW 1973 0
0 GRATKA BEATA 1974 0
0 KOSTRZEWSKA NATALIA 1987 0
0 SIWIŃSKA GOSIA 1978 0
0 METZLER WŁADYSŁAW 1963 0
0 KLOCH MACIEJ 1981 0
0 KOZUPA MICHAŁ 1981 0
0 TELEPOVSKÝ ERIK 1988 0
0 STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ 1980 0
0 TÓTHOVÁ SIMONA 1995 0
0 MAJCHER MICHAL 1980 0
0 SCHNITZEROVA MICHAELA 1978 0
0 MENYHERT VIKTOR 1977 0
0 GAWEŁ AGATA 1984 0
0 BOGUSZ EMILIA 1982 0
0 ŻUK ANDRZEJ 1970 0
0 BADZIŃSKI MACIEJ 1982 0
0 RESTECKI PIOTR 1979 0
0 MARSZALEK RENATA 1975 0
0 SAWALA SŁAWOMIR 1972 0
0 SAWALA ANETA 1976 0
0 SAWALA ERYK 1999 0
0 SZUKAŁA KINGA 1993 0
0 AUGUSTYNIAK MARIUSZ 1972 0
0 FICOŃ MONIKA 1972 0
0 GRAJDEK BEATA 1974 0
0 WYPYCH AGNIESZKA 1976 0
0 WYPYCH URSZULA 2003 0

Copyright © 2018 by ISW.
All Rights Reserved.